Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

Bug w Serwery Dedykowane i VPS

Polecane posty

Chcąc napisać temat

Nie wybrałeś żadnej opcji regulaminu. Wróć i popraw formularz.

a nie ma tam nic do wybrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Ja tam widzę tylko wpis dotyczący oznacz jako przeczytane. Niestety ale tego się nie da przenieść w to samo miejsce co było przedtem, bo teraz możesz wybrać, którą treść chcesz oznaczyć jako przeczytaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie tworzyć nowych tematów wypowiem się w tym wątku.

 

Czy wam też od czasu do czasu forum "haczy"? W sensie, że klikacie na coś i czekacie kilka sekund, nic się nie dzieje, a jak klikniecie jeszcze raz to już się ładuje właściwa strona :-)?

 

Taki problem mam tylko na WHT i występuje coś od momentu aktualizacji forum do najnowszej wersji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zauważyłem i nawet kiedyś wspominałem. Z firebuga przy takim haczeniu widać, że skrypt strony wczytuje się ok. 5-6 sekund. Są to różne podstrony.

 

Ja tam widzę tylko wpis dotyczący oznacz jako przeczytane. Niestety ale tego się nie da przenieść w to samo miejsce co było przedtem, bo teraz możesz wybrać, którą treść chcesz oznaczyć jako przeczytaną.

Bez przesady jak rozwiniesz masz kilka opcji i każda ma innego linka. Interesuje nas opcja Forum więc podpinasz ten link pod tekst taki jak był przedtem i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Ja to zauważyłem i nawet kiedyś wspominałem. Z firebuga przy takim haczeniu widać, że skrypt strony wczytuje się ok. 5-6 sekund. Są to różne podstrony.

 

 

Bez przesady jak rozwiniesz masz kilka opcji i każda ma innego linka. Interesuje nas opcja Forum więc podpinasz ten link pod tekst taki jak był przedtem i po sprawie.

 

Dobra to żeby nie było to dla tych, którzy o to bardzo nudzili dorobiłem to oznaczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, rozumiem że mam zaniechać udzielania się na tym forum, skoro i tak nie ma jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto zaznaczyć po PRAWEJ stronie czy wyrażasz zgodę, czy nie? :)

Widocznie jest to w każdym forum, powinna to administracja usunąć - fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O shit, pojawiło się w końcu, tylko w momencie robienia screenshota nie zauważyłem, bo wcześniej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

aaa, to Tobie o to chodziło :P nie wiedziałem właśnie w czym masz problem skoro na screenie było zatwierdzenie regulaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum po aktualizacji działa tragicznie, a dzisiaj to w ogóle jakaś sieczka jest.

 

Łącze: 20Mbit

 

Reszta stron działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

U mnie to zależy raz odrazu się wczytuje, a raz trzeba czekać do 10 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, włażę na forum w różnych godzinach i ani razu mi się tak od aktualizacji nie przycięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×