Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malitek

Koniec umowy. Trzeba wybrać nowy telefon

Polecane posty

Gadżeciarze :P

 

Chcesz solidny telefon, nie bierz niczego z dotykowym ekranem, chcesz bajer z dotykowym ekranem, to niestety, ale licz się z tym, że albo będziesz na niego bardzo uważał, albo będziesz częstym gościem w serwisie. Niedawno brałem nowy telefon i też rozważałem różne opcje - zabawki z Korei od razu odpadły, zostały Nokia i S-E. Xperie niby fajne, ale po paru minutach zabawy uznałem, że nie mam czasu i nerwów na chuchanie i dmuchanie na telefon i wziąłem najzwyklejszego slided'a - S-E Hazel. Aluminiowa rama, solidna konstrukcja i przede wszystkim wyświetlacz, który nie rozleci się jak go rzucę na biurko. Solidnością wykonania przypomina starą dobrą Nokię 6500, tylko bez jej problemów software'owych. A że nie ma Androidów, ch...ów mójów? Po co? WiFi jest, BT jest, java jest, aparat znośny z lampą jest, kamerka do wideorozmów jest, dobrej klasy wyświetlacz jest, Skype light, gg, opera mini i inne pierdoły chodzą szybko i sprawnie, nawet jakiś GPS jest (nie korzystam, więc nie wiem jak się spisuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec abonament wezme za 95zł a do wykorzystania co miesiąc 820 minut + 100 minut co miesiac przez 6 miesiecy gratis - wiec ładnie..

 

Co do telefonu to Disire nie ma wiec albo

Desire Z

Nokia E72 (mam trwałą wytrzymała ale zabawek nie ma)

Nokia C7 - aparat 8 przyciaga ale to C i zalatuje plastikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wgl nie patrz na aparat w telefonie bo nie dorówna on cyfrówce, w telefonach/smartfonach nacisk nie jest stawiany głównie na aparat. To co prezentuje Nokia to chwyt marketingowy bo nie da się tego porównać nawet z cyfrówką 5megapixeli

 

Na twoim miejscu wybrałbym Desire Z

 

@up: święta racja

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadżeciarze tongue.png

 

Chcesz solidny telefon, nie bierz niczego z dotykowym ekranem, chcesz bajer z dotykowym ekranem, to niestety, ale licz się z tym, że albo będziesz na niego bardzo uważał, albo będziesz częstym gościem w serwisie. Niedawno brałem nowy telefon i też rozważałem różne opcje - zabawki z Korei od razu odpadły, zostały Nokia i S-E. Xperie niby fajne, ale po paru minutach zabawy uznałem, że nie mam czasu i nerwów na chuchanie i dmuchanie na telefon i wziąłem najzwyklejszego slided'a - S-E Hazel. Aluminiowa rama, solidna konstrukcja i przede wszystkim wyświetlacz, który nie rozleci się jak go rzucę na biurko. Solidnością wykonania przypomina starą dobrą Nokię 6500, tylko bez jej problemów software'owych. A że nie ma Androidów, ch...ów mójów? Po co? WiFi jest, BT jest, java jest, aparat znośny z lampą jest, kamerka do wideorozmów jest, dobrej klasy wyświetlacz jest, Skype light, gg, opera mini i inne pierdoły chodzą szybko i sprawnie, nawet jakiś GPS jest (nie korzystam, więc nie wiem jak się spisuje).

 

Bzdura, mam juz ponad rok iPhone 4 i noszę go w kieszeni luzem z kluczami bez żadnego "kondona". Praktycznie nie widać rysek i nic nie zapowiada by miał się zepsuć. Spadł mi też kilka razy i wytrzymał jak i ja spadłem :) Przy dobrej ofercie polecam w ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LaMe: Tak lista może się przydać ale jest dość "nieobiektywna"

Ocenia telefony po bebechach a nie jak naprawdę chodzą. To że telefon jest super wypas i wgl to nie oznacza że dobrze chodzi bo są tacy mądrzy producenci telefonów którzy psują produkt softem i beznadziejną wydajnością i bardzo rzadkimi aktualizacjami bądź ich brakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kaszub1136:

wiem że taka lista jest nieobiektywna, dlatego napisałem że podaje linka ze specyfikacją gdzie wszystkie bebeszki są wypisane w jednym miejscu. Przynajmniej nie trzeba latać po stronach producentów gdzie nie wszystko jest wypisane a na polskich to na jednym pisze tak a na drugim inaczej... a tu jest wypisane co potrzeba tak jak jest. Wiem, że niektórzy producenci bardziej wspierają swoje telefony a inni gorzej ale dużo więcej potrafi zdziałać wsparcie ze strony użytkowników którzy tworzą pod te telefony inne szybsze/lepsze rom'y.

 

Wszystko zależy od człowieka jeden będzie patrzył na to co jest w telefoniku, inny na wsparcie producenta telefonu a jeszcze inny na to czy może sobie do niego kupić obudowę w panterkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×