Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krystian048

natster.pl co o nich sadzicie

Polecane posty

Osobiscie nie korzystam, ale z moich obserwacji wynika:

 

- strona dziala mi bardzo wolno, co moze swiadczyc o przeladowaniu serwerow, chyba ze to wina mojej NEO

- mam male podejrzenia o za duzy overselling, ale nie mam dowodow bo to tylko domysly

- nie znalazlem nipu i regonu na stronie, moze przeoczylem, ale jesli faktycznie nie ma to podejrzane, ale widze ze maja biuro w lodzi to moze sie przejade kiedys zobaczyc jak to wyglada :-)

 

Tak to strona nie wyglada zle, ale martwi mnie jeszcze tylko kontakt przez gg i komórke, zadnych telefonow stacjonarnych itp.

 

Ale :

 

Możesz przetestować COOL KONTO przez 7 dni bez żadnych zobowiązań. Konto podczas testu jest w pełni aktywne, to pomoże w lepszym zapoznaniu się z możliwościami naszych kont.

 

Zatem najlepiej założyć konto, i sprawdzić maksymalnie jak to mozliwe co potrafi obsluga (bo to bardzo wazne), jak działa serwer itp. Oczywiście nie można sprawdzić wszystkiego przez to 7 dni, ale sporo można się dowiedzieć.

 

Mam nadzieje że choć minimalnie pomogłem, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem z nimi kiepskie doswiadczenia, jakies rok temu wykupilem hosting, i juz w pierwszych dniach konto sie wylaczalo nie dzialalo, obsługa zwalala wine na moje phpbb, na innych userow itd. zrezygnowalem (na plus jest to ze szybko zwrocili kase)

 

po roku (!) przyszedl mejl zebym uzupelnil swoje dane (zgubili????) i napisal do kiedy mam konto aktywne (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Total Memory 1015.41 MB

Free Memory 4.16406 MB

do tego chyba nie trzeba komentarzy :) ogolnie dziala dobrze ale jak ma jakies odpaly to przez 2 tygodnie ledwo co chodzi, ale ma dobre uptimy

System Uptime 24 Days, 1 Hours and 30 Minutes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uptime dotyczy ich strony - klientów stłoczyli na innym serwerze - mimo ciągłego braku dostępu do kont z powodu przeciążenia serwera cały czas sprzedają nowe . Jeśli to działa kilka godzin dziennie to już jest ok. Na poczatku było miło szybki kontakt przez gg, uprzejmość, a teraz nawet na maile nie odpowidają. Mimo, że tanio, to każda kwota zapłacona im jest za wysoka. Kpiny z kupujących !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam...

Mam serwer jakieś 2 tygodnie, żałuje kupna.

Dużo padów serwera, mysql.

Uptime niecałe 90 % - prowadze własne statystyki oto one:

 

Udanych połączeń: 2545

Nie udanych połączeń: 289

UpTime wynosi: 89 %

 

Sprawdzane co 5 minut.

 

Bardzo wolno chodzi.

 

Pozdrawiam Oggy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×