Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
varit

Pomoc w wyborze serwera.

Polecane posty

Witam,

poszukuję serwera do skryptu pobierania z kont premium, coś takiego jak 30dni.com

 

Moja strona dopiero startuje więc nie będę miał bardzo wygórowanych wymagań.

 

Znalazłem ofertę kimsufi 2G http://www.kimsufi.pl/ . Jak myślicie, pójdzie na tym ten skrypt?

Dysk jest duży, transfer też, przepustowość może być, ram na początek też powinien starczyć, nie wiem tylko jak z procesorem będzie. Oraz czy serwisy filesonic, fileserve, rapidshare itp. nie poblokowali kimsufi.

 

Czy na darmowym panelu plesk (bo directadmin dla jednej domeny się nie opłaca) da się ustawić te paramentry:

-obsługa curl, mod-rewrite

-wyłączony tryb safe_mod i open_basedir.

 

Jeżeli znacie jakieś inne firmy oferujące vps lub tanie dedyki na linuxach do 100 zł miesięcznie,o średnich parametrach, to prosił bym o podanie ich. Lokalizacja Polska, Europa, ewentualnie USA.

 

Pozdrawiam, varit.

Edytowano przez varit (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Z moich doświadczeń wynika iż najlepszym wyborem do takich serwisów jest właśnie OVH, z powodu prostego OVH ma wtyk do plix przez co dużo ludzi może spokojnie rozwinąć swoje prędkości. W tym też oczywiście pakiety Kimsufi, na start owszem Kimsufi 2G spiszę się idealnie, jednak z wzrostem może ci zabraknąć: transferu, przepustowości, dysku lub ramu (w zależności od metody pobierania).

Tym bardziej że planujesz serwis płatny, więc w miarę potrzeb masz możliwość dokupienia transferu za śmieszne pieniądze.

 

Jeżeli chcesz jechać na masówkę to polecam germany, netherlands, usa serwerownie, ale tam będzie miało więcej osób problem osiągnąć satysfakcjonujące prędkości.

 

Pozdrawiam,

Edytowano przez w00t (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takich spraw to tylko OVH tudzierz kimsufi:) Chociaż tak jak mówili poprzednicy wystarczy że zbiegną się ludzie z shellami z łączem 100mbit i wysycą Ci całe łącze dla inny zostaną okruszki;/ Na początek wystarczy napewno, jednak z biegiem czasu przydało by się coś z Raidem i rurką 1Gbps

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Pozostaje pamiętać, że OVH (czyli kimsufi również) zablokowało parę serwisów, z których planujesz pobierać. Nie chcę skłamać więc nie powiem jaki to serwis bo nie pamiętam, ale na pewno jeden z tych bardziej popularnych.

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/30227-ktore-hostingi-plikow-zbanowaly-ovh/

Edytowano przez finlandia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×