Skocz do zawartości
R@fi

Bajka o firmie hostingowej

Polecane posty

OMG WTF ROTFL LOL?! Palisz na wszystkie? Czy tak czasem jakiś cylinder coś nie trybi? Po jakim specyfiku masz takie jazdy?

 

Epic fail...

 

93d6445fb05ad46af6ee1db07cd113da.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@freecast.pl

pisales?

chyba za***ales z strony rhosting.pl nawet linka nie usunales. (tak to moja strona, tak ja jestem autorem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat jak temat, ja nadal nie uslyszalem przeprosin, widze ze juz w twoim poscie nie ma 'to ja pisalem ten tekst' bardzo dobrze, jeszcze czekam na przeprosiny i sprawe bede uwazal za zalatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś to opowiadanie zauważyłem w Internecie nie jestem jego autorem, ponieważ nigdzie o tym nie jest napisane, że Freecast autor opowieści. Wiele wątków jest przytaczanych na tym forum z pewnych źródeł, lecz nikt nie dopisuje, że tekst został pobrany z jakiejś witryny, więc ja tez tego nie uwzględniłem natomiast teraz to uwzględnię. Źródło tematu jest ze strony rhosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to na trzeźwo - trochę abstrakcji na tym forum tez potrzeba odnośnie branży hostingowej .smile.png

 

No popatrz wydawało mi się, że jednak napisałeś informacje dot. autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No popatrz wydawało mi się, że jednak napisałeś informacje dot. autora.

 

Źle się wyraziłem, lecz sprostowałem swoje błędne zdanie w powyższym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem, lecz sprostowałem swoje błędne zdanie w powyższym poście.

Ok, nie ma problemu, kazdy moze sie pomylic. ;)

Zeby nie ciagac sie po sadach i stalo sie zadosc mojej krzywdzie, to wplac 1000 pln na dowolnie wybrany dom dziecka, (pdf z potwierdzeniem zalacz na forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie ma problemu, kazdy moze sie pomylic. wink.png

Zeby nie ciagac sie po sadach i stalo sie zadosc mojej krzywdzie, to wplac 1000 pln na dowolnie wybrany dom dziecka, (pdf z potwierdzeniem zalacz na forum).

plagiat plagiatem, ale to "dzieło literackie" jest chyba warte dużo więcej, niż 1k pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@slasar

oczywiscie, tu nie chodzi o przekazanie praw do tego wiekopomnego dziela, a jedynie zadosc uczynienie za chwilowe przywlaszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×