Skocz do zawartości
StasiuPCE

Hosting sms na szybko

Polecane posty

Witam, poszukuję jakiegos taniego hostingu sms, moje wymagania :

100mb miejsca (na ftp i baze) , chociaż może być więcej.

Transfer hmm, pewnie nawet 500mb nie wykorzystam ale gdzieś tak po między 1-3gb było by ok, choć nie mówię że jak będzie więcej lepiej.

panel według uznania , co będzie lepsze do zarządzania na telefonia (BlackBerry 9520, os5)

jakiś backup, nie wymagam raid na 4 dyski i uptime 100% ale zeby chodziaz ten backup raz na tydzien byl i strona smigala przez większość czasu

 

Co do przeznaczenia to pewnie będzie to jakieś phpbb3 lub przemo/WP/Drupal czy jakies inne guwinko ale ale maks 50 os. zarejstrowanych i 10-15 online (w rzeczywistości pewnie nawet do 2 online nie dobije ale wolę czuć że mam tę swobodę)

 

zastanawiam się nad xaa.pl ale nigdzie tam regonu czy tez nipu nie widzę.

Co wy polecicie do takiego zastosowania.

 

[OT]CIekawa rzecz z tym logowaniem przez fb, tylko mi imię skrzaczyło przy integracji ;)[ /OT]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum są dwie firmy które mają host SMS w ofercie. Są to UPhost i Freecast.

 

hmm, ciekawą ofertę mają , UPhost nawet ładną stronę ale nigdzie nie mają napisane o limicie cpu

dałbym + za posta ale mam za malo postow na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciekawą ofertę mają , UPhost nawet ładną stronę ale nigdzie nie mają napisane o limicie cpu

dałbym + za posta ale mam za malo postow na koncie

 

Dałem od Ciebie plusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Witam, poszukuję jakiegos taniego hostingu sms, moje wymagania :

100mb miejsca (na ftp i baze) , chociaż może być więcej.

Transfer hmm, pewnie nawet 500mb nie wykorzystam ale gdzieś tak po między 1-3gb było by ok, choć nie mówię że jak będzie więcej lepiej.

panel według uznania , co będzie lepsze do zarządzania na telefonia (BlackBerry 9520, os5)

jakiś backup, nie wymagam raid na 4 dyski i uptime 100% ale zeby chodziaz ten backup raz na tydzien byl i strona smigala przez większość czasu

 

Co do przeznaczenia to pewnie będzie to jakieś phpbb3 lub przemo/WP/Drupal czy jakies inne guwinko ale ale maks 50 os. zarejstrowanych i 10-15 online (w rzeczywistości pewnie nawet do 2 online nie dobije ale wolę czuć że mam tę swobodę)

 

zastanawiam się nad xaa.pl ale nigdzie tam regonu czy tez nipu nie widzę.

Co wy polecicie do takiego zastosowania.

 

[OT]CIekawa rzecz z tym logowaniem przez fb, tylko mi imię skrzaczyło przy integracji ;)[ /OT]

Co do danych firmy to http://proserwer.pl/?d=kontakt

 

I jak @king_arthur polecił, wybierz między freecast a uphost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do danych firmy to http://proserwer.pl/?d=kontakt

 

I jak @king_arthur polecił, wybierz między freecast a uphost.

 

Wybrałem UPhost, trochę nowi na rynku hostingowym ale cóż jak się zmyją to wielkiej straty nie będę miał, strona zrobiła na mnie dobre wrażenie.

co do proserwer.pl to

3. ProSerwer.pl nie jest odpowiedzialne za tworzenie  kopii zapasowych plików Użytkownika na serwerze a co za tym idzie nie  odpowiada za straty wynikłe w przypadku ich skasowania lub uszkodzenia.

jak dla mnie moze byc backup co 2 tygodnie albo co rok bo tak bez to się czuje jak by mi admin prosto w twarz powiedział "Mamy cię w dupie"

 

za jakiś czas wyda opinie nt. uphost

tak to tylko mialem doświadczenie z linuxpl.com (polecam) i webd.pl (odradzam bo shit)

dzięki za pomoc, temat do zamkięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że ktoś deklaruje Ci zrobienie kopii zapasowej jeżeli w przypadku braku takiej kopii lub gdy ulegnie uszkodzeniu lub się nadpisze nie dostaniesz jakiegokolwiek zadośćuczynienia.

Jeżeli nie chcesz żeby Ci dane zginęły rób sam sobie kopie zapasowe, innej możliwości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci uphost.pl

 

Na xaa stoi pełno stron gamingow (webspell) które przy pierwszej odsłonie ładują się w poł minuty ale potem wszystko śmiga.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecam ci proserwer.pl znam go kilka lat, uzywa go większość klanow/dzieci co admina zapewne wykańcza nerwowo, ale jeszcze jakos sie trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie odpowiada za straty wynikłe w przypadku ich skasowania lub uszkodzenia.[/code]

jak dla mnie moze byc backup co 2 tygodnie albo co rok bo tak bez to się czuje jak by mi admin prosto w twarz powiedział "Mamy cię w dupie"

He? Szukasz hostinku za 2 zł i jeszcze jesteś oburzony, że ktoś w tej cenie nie będzie dla ciebie robił backupu Twojego miljonowego projektu? No to już szczyty co się ostatnio dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie moze byc backup co 2 tygodnie albo co rok bo tak bez to się czuje jak by mi admin prosto w twarz powiedział "Mamy cię w dupie"

 

Backup w większości firm jest wykonywany systematycznie, nic Ci nawet nie da zapewnienie usługodawcy, że backup będzie robiony codziennie. Usługodawca oferujący usługi SMS to przeważnie budżetowe oferty na tanim sprzęcie, tak aby obniżyć koszty utrzymania serwera, nie masz też praktycznie takiego samego supportu jak to jest w przypadku normalnych płatnych ofert. Być może nie wiesz o tym, ale firm/osoba oferująca serwery za SMS dostaje dosłownie grosze za taką usługę.

 

Serwer za który płacisz sms-em w kwocie np. 6 złotych jest naprawdę serwerem za 3 max. 4 złote, resztę pieniędzy zabiera firma obsługująca płatności. Od tego jeszcze odlicz podatek. która firma musi zapłacić do US.

 

Za te pieniądze nie da się utrzymać porządnej infrastruktury, pracowników, oprogramowania itp. Nie licz także na to, że będziesz miał świeży backup codziennie. co tydzień, nie będziesz miał także w zasadzie porządnego supportu i jak coś się stanie z serwerem będziesz miał problem nawet z odzyskaniem danych.

 

Pożycz wycygań lepiej 30-50 złotych od mamy/taty/cioci i kup normalny serwer na rok, gdzie masz profesjonalną obsługę i regulamin.

Będziesz miał lepsze parametry serwera i spokojne noce.

 

zastanawiam się nad xaa.pl ale nigdzie tam regonu czy tez nipu nie widzę.

 

Dane masz tutaj:

 

PROSERWER MICHAŁ KALENIK

Al. Jana Pawła II 26/1019

00-133 Warszawa

NIP: 726-246-92-33

REGON: 100764444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady, jak któryś z projektow wyrosnie to będę cyganił żeby wyszło tak z co najmniej 100zł żeby mieć zapas transferu, a teraz to tylko trzymam parę śmieci na serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kmk, aby połączyć się z FTP musisz mieć specjalny program do tego np. Filezilla. Następnie wpisujesz do niego dane, które jak napisał wcześniej @kaszub1136 dostałeś prawdopodobnie w mailu po założeniu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja proponuje najpierw zapoznać się z podstawowymi definicjami i co jest czym. Twoja wiedza jest zerowa i pytasz się dosłownie o wszystko, poczytaj o podstawach choćby na Wikipedii, potem inne fora a jak coś nie działa etc to pytaj tutaj. To o co pytasz to są podstawowe podstawy...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×