Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ftt000

KADDAFI nie żyje ?

Polecane posty

Witam

 

Jakoś mam sprzeczne uczucia do tej informacji , a wiem że na tym forum są osoby mające ciekawe poglądy więc ... zacznijmy dyskusje ;)

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10505145,Powstancy_dopadli_dyktatora__Kaddafi_schwytany__RELACJA.html

 

 

Facet , który jest bogatszy niż szejkowie arabscy razem wzięci czeka w kraju w którym jest stracony na co ? no właśnie czemu został w Libii ?

Nie rozumiem tego :/ mając tyle kasy z pewnością ma flote samolotów , helikopterów i czego tylko dusza zapragnie :) poprostu absurdalny jest fakt iż został w Libii skoro mógł udac

się do dowolnego kraju ... tak tak wiem że był ścigany wszędzie ale nie oszukujmy się mając kase można wszystko , wiem to z doświadczenie niestety :/

 

Co Wy sądzicie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pewnie, że Ty albo ja byśmy uciekli do Tajlandii albo innej Papuy Nowej Gwinei i pod palemką posuwali stado młodych lasek pociągając drinki z lodem... ale to jest akurat miara tych przywodców-maniaków-dyktatorów, że "zostają do upadłego" itd.

 

To to chrzanić... mnie bardziej zdziwiły newsy na temat Chaveza (i zdjęcia!). Gość podobno jest ostro chory (na raka czy coś). Mam wątpliwości co do naturalnej przyczyny tej choroby. Swego czasu był postrzegany jako jeden z niewielu, którzy nie są złymi dyktatorami, a jednocześnie bronią ludu i nie chciał się podporządkować USA. Ciekawe, czy "ciche" służby Stanów w końcu nie "pomogły" mu "ustąpić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ciekawy fakt mi się przypomniał iż polskie pielęgniarki na stałe u niego pracowały.

 

Sponsi, tu nie chodzi o to co my byśmy zrobili , tylko facet musi byc inteligentny nie ma co ukrywac ;) wątpie aby zaprzepaścił xx lat dyktatury dla własnego ego , bynajmniej już w przeszłości przy kłopotach uciekał za granie , więc czemu teraz nie miałby tak zrobic :) ?

 

Śledzę wiki leaks itp. może jakąś ciekawą informację na ten temat ujawnią , raprocik lub cokolwiek innego.

 

Co do Chaveza to faktycznie sprawa jest dosłownie irracjonalna , aczkolwiek intryga USA nie ma granic :( przykład ostatniej afery z zabiciem Bin Ladena ;) więcej jest niejasności niż faktów eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jedną mendę mniej, tyle ze zaraz będzie tak kolejna wojna, tym razem o władzę. Zjednoczyli się żeby obalić wspólnego wroga czyli pułkownika a potem będą się żreć między sobą. To jak jak było u nas - mendy z Solidarności (TFU !) wykorzystały naród do obalenia komuny, potem się z nią dogadali i razem trzymają naród za mordę :)

 

Ja bym na jego miejscu po upadku Trypolisu zwiewał, ewentualnie bym cały kraj spryskał jakimś świństwem, względnie wysłał kilka rakiet na miasta europy zachodniej. Ale na pewno bym nie siedział w kraju gdzie 95% populacji chciałoby mnie zaciukać, tylko udałbym się do jakiegoś przychylnego kraju typu Arabia Saudyjska czy Iran. Postąpił jak postąpił no i zapłacił za ten błąd cenę najwyższą czyli kula w łeb.

 

Pewnie taka mentalność czy coś innego, cieżko stwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×