Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sokola

Paypal - > Inteligo

Polecane posty

A nie prościej sobie po prostu wypłacić 250zł na konto bankowe z paypala ?

 

Nie, łatwiej jest kogoś oszukać i wyjść o 210 na plus a druga strona -250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dlaczego zaraz założenie że on chce kogoś oszukać ? Niemniej należy zachować uwagę i ostrożność, już sporo różnych przekrętów było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz założenie że on chce kogoś oszukać ? Niemniej należy zachować uwagę i ostrożność, już sporo różnych przekrętów było...

 

No jeszcze jakby to były pieniądze których nie da się wypłacić, w jakimś portfelu gdzieś czy coś... No ale bez przesady, lepiej oczy otworzyć. Można sobie zlecić wypłatę na konto bankowe i idzie 1-2 dni, wiem bo sam wypłacam i dosyć szybko jest. Poza tym to Polska przecież jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze jakby to były pieniądze których nie da się wypłacić, w jakimś portfelu gdzieś czy coś... No ale bez przesady, lepiej oczy otworzyć. Można sobie zlecić wypłatę na konto bankowe i idzie 1-2 dni, wiem bo sam wypłacam i dosyć szybko jest. Poza tym to Polska przecież jest....

 

 

Echh zawsze coś nie tak, pisałem spawa przez allegro mam 300 pozytywnych komentarzy, było sporo ogłoszen o wymiane. Ja moge poczekac az ktos ta kase sobie przeleje na konto swoje i dopiero mi zapłaci :)

 

Tobie nie pasuje to nie, proste. Ale pewnie nie zrozumiesz :) Czy muszę się tłumaczyć ? Chyba nie tobie.

 

Ale Ci wytłumacze spoko.

 

Miałem konto paypal na swoje dane, w tamtym roku zawiesili mi na 180 dni ponad 3 tys zł bez powodu.. wysyłałem im co chcieli ale gdzie tam..., dostalem je w tym tyg dopiero... teraz mam drugie konto, jak podam swoj numer konta to mi zablokują bo mają go w bazie. Myślę że moja odpowiedź Cię zadawala.

Edytowano przez sokola (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założenie nowego, darmowego konta w Credit Agricole, mBanku czy innym Inteligo nie jest aż tak wielkim problemem... Wyjdzie łatwiej, szybciej i taniej niż takie kombinacje. A tak to wygląda, jakbyś chciał wyprać kasę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Założenie nowego, darmowego konta w Credit Agricole, mBanku czy innym Inteligo nie jest aż tak wielkim problemem... Wyjdzie łatwiej, szybciej i taniej niż takie kombinacje. A tak to wygląda, jakbyś chciał wyprać kasę i tyle.

 

To samo do głowy mi przyszło tylko pisać nie chciałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :) ale nie potrzebne mi drugie konto aby wypłacić 250 zł. No ale trudno, niech w takim razie kasa sobie leży może kiedyś jakiś serwer sie kupi albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To można by zrobić w ten sposób że przesyłasz innemu użytkownikowi PayPal kasę, następnie on robi wypłatę na konto bankowe i robi potem tobie przelew na twoje konto bankowe. W tym momencie jedyna opcja że ktoś cię wyroluje jest taka że ci nie prześle kasy na twoje konto bankowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy okazji takich tematów pojawiają się takie głosy, jak Wasze. Są one zupełnie uzasadnione, więc może zakazać tego typu tematów, gdyż są bardzo 'śliskie'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×