Skocz do zawartości
Kolopik

Ct8.pl - DArmowy hosting www!

Polecane posty

Poprawione smile.png Regulamin został skopiowany z poprzedniej wersji strony, która była pisana w php i pobierała pewne wartości z pliku konfiguracyjnego.

 

Dzięki za poprawkę ;)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zamiast forum możesz zrobić jakiś skrypt supportu jak w firmach hostingowych (płatnych) :)

 

Ewentualnie dodać jakiś katalog stron z twojego serwerka.

 

Fajnie jak byś jeszcze zrobił coś w rodzaju FAQ np. jak dodać bazę itd.

 

 

Przynajmniej jedna z tych rzeczy mogłaby zastąpić Twoje forum które praktycznie nie spełnia ważnej funkcji i moim zdaniem jest zbędne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planach co innego, ale zobaczymy, co z tym zrobię. Prawdę mówiąc FAQ jest tu zbędne, bo wszystkie potrzebne informacje użytkownik otrzymuje na mejla, podczas rejestracji. Ponadto ma możliwość złożenia ticketa w panelu DA, wysłanie maila, skorzystanie z formularza zawartego na stronie, który jest aktualnie niedostępny wink.png Wszystko raczej jest jasne, ponieważ od początku istnienia hostingu nie otrzymałem pytania o serwery DNS, co jest chyba dość często zadawanym pytaniem tongue.png

 

 

Ooo, katalog chciałbym dodać.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati_290

No właśnie, katalog może być.. Ale FAQ mógłbyś w sumie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, na stronach nie wyświetlamy żadnych reklam. Są umieszczone małe linki w stopce, ale to raczej nie powinien być problem. Oczywiście jest możliwość podpięcia własnej domeny, na stronie głównej jest zawarta notka ( ofercie):

 

możliwość podpięcia swojej domeny

 

 

Zapraszam również na nasz Fanpage: http://www.facebook....291464377551998

 

Pozdrawiam!

 

 

(Nie wiem sam, dlaczego piszę w liczbie mnogiej. Chyba tak fajniej brzmi:P)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, na stronach nie wyświetlamy żadnych reklam. Są umieszczone małe linki w stopce, ale to raczej nie powinien być problem. Oczywiście jest możliwość podpięcia własnej domeny, na stronie głównej jest zawarta notka ( ofercie):

 

 

 

 

Zapraszam również na nasz Fanpage: http://www.facebook....291464377551998

 

Pozdrawiam!

 

 

(Nie wiem sam, dlaczego piszę w liczbie mnogiej. Chyba tak fajniej brzmi:P)

Jak chesz mieć dużo "Fanów",lajków to zrób,że przed kliknięciem rejestruj musisz zalajkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chesz mieć dużo "Fanów",lajków to zrób,że przed kliknięciem rejestruj musisz zalajkować tongue.png

 

Nie potrzebuję dużo lajków ;) Użytkownik sam o tym decyduje. Jednak polecam, ponieważ przez Facebook'a prowadzimy taki niby "newslettter". Tam pojawiają się informacje o nowościach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamiast wyszukiwać błędów technicznych i merytorycznych sprawdźcie jak działa sam hosting :)

A żeby było po polsku to ja też dodam coś od siebie, podoba mi się zakładka Kontakt

 

"

Dane

 

Administrator serwisu

 

Kacper Dmochowski

Email:Admin@ct8.pl

Telefon:XXX-XXX-XXX"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samego Design'u nie będę komentował - nigdy nie miałem dobrego oka, ponadto każdy ma swój gust. O gustach się nie dyskutuje. :)

 

Sama idea strony mi się podoba, darmowe hostingi typu friko.pl są bardzo wolne i w dodatku z wielkimi denerwującymi reklamami. Powodzenia. :)

 

ps. Mnie tam się Layout podoba, chociaż mam wrażenie że jest on "z neta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jest, ale moim zdaniem lepszy ładny i dopracowany darmowy niż brzydki i z błędami klepany samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, szablonik jest darmowy, w stopce jest informacja o autorach :) Slider jest w fazie "beta" jeśli tak to mogę nazwać, wstawiłem go, ponieważ bannery partnerów zajmowałyby zbyt dużo miejsca.

 

Dziękuję za wszelkie sugestie :)

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13. Surowo zabrania się dodawania reklam (CPM, Adsense itp.) przez użytkowników na strony utrzymywane w CT8.pl.

 

Szkoda,bo wiele stron ma adkontekst i adsense,zawsze to coś,bo można zarobić na utrzymanie domeny.mam wielu znajomych którzy chcą odejść z cba.pl,a yoyo odpada.

Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, moje rozumowanie w takich sprawach jest takie: jeżeli dostaje się coś za darmo to nie narzeka, ct8 nie wyświetla reklam z tego co wyczytałem ze strony to nie powinno się na tym zarabiać ;)

 

PS. daj w footerze taki sam margin co w treści, bo masz go po lewej zamiast na środku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś zwiększyć limit nazwy konta?8 znaków to mało. Założył bym konto ale 8 to mało :/

 

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

W sumie dobrze, ze nie mozna wyświetlać reklam :) Jeszcze jak google adsense zbanuje całą domene ct8.pl to dopiero kicha będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo dobre wręcz pełen profesjonalizm.

 

pozdrawiam grupę ADMIN.NET.PL wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×