Skocz do zawartości
Mikey

Poszukuję inwestora / wspólnika - hosting!

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Poszukuję inwestora, co chciałbym włożyć w interes hosting serwerów gier lub hosting serwerów głosowych Co do ekipy , mam wszelkie kontakty. Oferuję dobry kontrakt i wynagrodzenie miesięczne, co do wynagrodzenia jestem wstanie oddać 60% zysków firmy miesięcznie. Myślę , że to jest bardzo dobra inwestycja , kocham to zajęcie i bardzo chciałbym abym w moim życiu został takim założycielem. Więcej informacji uzyskasz na "Prywatną wiadomość" lub GG: 37660026. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tego typu temat. I kolejny bez jakichkolwiek konkretów. Ja kocham się pieprzyć, ale nie znaczy to, że zaraz będę rzucał ogłoszeniami pt. "szukam wspólnika/sponsora/inwestora do założenia agencji towarzyskiej".

Napisz chociaż jakie masz doświadczenie w branży, czy masz już założoną działalność gospodarczą, przynajmniej krótko napisz czy masz w ogóle jakikolwiek biznesplan. Nie musisz się wdawać w szczegóły, w końcu konkurencja nie śpi, ale zainteresuj ewentualnych inwestorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana , wyżej napisałem: Więcej informacji na PW. Nie mam zamiaru opublikować biznes planu. Jeżeli, jakaś osoba będzie zainteresowana , skontaktuje się ze mną. Co do "pieprzenia" to raczej wolę w zupie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się zorientowałem to dalsze pytania wyglądają bardzo niezachęcająco:

A może mi Pan powiedzieć, w jaki sposób Państwo założyli firmę, również Państwo opłacają składki ?
Co moglibyśmy zaproponować ? Szczerze sam nie wiem, co Pan proponuje.
Proponuje napisać biznes plan, oszacować koszta i założyć zyski i wtedy rozpocząć poszukiwania osoby która jest w stanie wyłożyć na to środki. Dobrze opracowana i zaprezentowana propozycja nie powinna długo leżeć odłogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do kosztów prowadzenia takiego biznesu doradzam doliczenie funduszy na lekarstwa uspokajające dla działu obsługi klienta,

wiem z autopsji,

 

w sumie po tym co napisał RedHosti, to myślę że zamiast na lekarstwa i biznes, to kasę przeznacz na gumowy młotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×