Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marek28

Ranking restauracji i pizzerii - max10.pl

Polecane posty

Witam,

Chciałbym poznać wasza opinię na temat serwisu www.max10.pl - prezentuje on lokale gastronomiczne z różnych miast, które można oceniać. Zamierzamy wprowadzić rejestracje użytkowników i zbieranie przez nich punktów za ocenianie lokali. Dodatkowo chcemy zebrać ludzi chcących być recenzentami lokali, każdy odwiedzony lokal będą oni oceniać a ich ocena pojawiać będzie się zawsze na górze i opisana będzie jako ocena recenzenta. Zależy nam głownie na tym aby ludzie oceniali lokali i aby było bardo dużo opinii ich dotyczących a oprócz tego aby każdy mogł znaleźć ważne informacje jak numer telefonu do lokalu.

Będę wdzięczny za sugestie i rozwiązania jakie proponujecie, co wam się nie podoba i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podoba mi się tylko ten kawałek stockowego obrazka. Domena też w miarę OK.

Reszta mi się nie podoba : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie bez zarzutu, działa świetnie. Ale wygląd zupełnie bezpłciowy, nieżywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie bez zarzutu, działa świetnie. Ale wygląd zupełnie bezpłciowy, nieżywy.

 

No coś w tym jest. Nie umiem dokładnie sprecyzować, może dlatego że wygląd oklepany, nie oferuje nic nowego, świeżego? Kolor mdły.

 

 

Poza tym świetny pomysł ze stronką, jak się rozwinie to będę z chęcią oglądać, ponieważ do tej pory nikt nie stworzył czego s w tym rodzaju z naprawde ogolnopolska baza lokali, do tego z przynajmniej 5 opiniami do kazdego.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Funkcjonalność OK, ale szata graficzna jakaś taka nijaka. Brakuje jej tego czegoś. Sugeruję zrobić coś skromnego ale lajtowego, bez inwestowania w dzikie kolory które będą wręcz gryzły w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena fajna, pomysł fajny, funkcjonalność fajna ( nie wiem jak u innych ale mi trochę muli np. wczytywanie woj. przez mapke google. ).

 

Nie wiem jak od strony technicznej to wygląda, ale jako przeciętny "klient" poszukania opinii i wybrania odpowiedniej restauracji np. na randke nie wpada mi to w oko. Restauracje/bary/pizzerie wyglądają jakby to admin dodawał do bazy. Oceniam po woj. łódzkim na który wszedłem. Obiekty się zlewają, brak przejrzystości. Wszystko powinno być w jednej kolumnie a nie w dwóch.

 

Jeżeli nie posiadasz bazy restauracji ( a przy głębszych poszukiwaniach coś znajdziesz ) to wejdź na konkurencyjny portal i wysyłaj ofertę dodania lokali do Twojej bazy. I np. niech wymogiem będzie dodanie zdjęcia restauracji. Dzięki temu będzie ładniej się to komponowało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszą decyzją na sukces powinna być zmiana szaty graficznej, i dodanie unikalnych tekstów a nie zlepków pobranych z internetu w raz ze zdjęciami, mapkami dojazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie za dużo kolorów i chyba takie layouty były "modne" parę lat temu. Ze swojej strony popracowałbym nad poprawą czytelności, uproszczeniem i postawieniem nacisku na to do czego strona służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podobać się podoba, ale daje po oczach kolorkami... i ten czarny taki pogrzebowy trochę. Więcej jakichś ikonek bym dał do nagłówków modułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zastanawiałem się dlaczego na logo na pizzy leży pocięty gumolit xd

 

W kategoriach szukaj wg nie ma choćby włoskiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie za dużo kolorów i chyba takie layouty były "modne" parę lat temu. Ze swojej strony popracowałbym nad poprawą czytelności, uproszczeniem i postawieniem nacisku na to do czego strona służy.

 

Zgadzam się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie i domena i templatka były lepsze...

 

też tak myślę, za bardzo przypomina inne grupony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny pomysł by podpinać się pod shop.pl. Wygląda to tandetnie i mało profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim prywatnym zdaniem:

logo (4 na 5), uważam, że menu do logowania/rejestracji powinno być wysuwane, aby nie zasłaniało logo (psuje efekt jasnego, przejrzystego logo - wizytówki strony)

całość strony odrobinę bym rozciągnął - aby nie "zlewała się" tak mocno ze sobą - nie wszystko trzeba mieć na jednej stronie, jest to trochę przytłaczające...

kapitalne buttony - jedzenie na tel itd.

szukaj wg rodzaju kuchni posegregowałbym od "najpopularniejszej kuchni w pl" i tak: włoska, turecka, usa - nie amerykańska, bo ludzie mogą kojarzyć z tymi obleśnie grubymi amerykobombami, a jeszcze lepiej po prostu: pizza, kebab, chińczyk itd.

 

podkreślam to tylko moje osobiste odczucia...

 

pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×