Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

Najlepszy system płatności online

Najlepszy system płatności online  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy system płatności online to:

    • Dotpay.pl
    • Platnosci.pl (PayU)
    • Homepay.pl
      0
    • PayMedia.pl
      0
    • Platnosci-online.pl
    • Przelewy24.pl
    • BlueCash.pl
      0
    • Transferuj.pl


Polecane posty

Witam.

Wiem ze jest już taki wątek ale nie ma ankiety:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/21708-najlepszy-system-platnosci-online/

Uprzejmie prosze o oddanie swojego głosu (zarówno firmy, jak i osoby fizyczne) na temat najlepszego systemu płatności online z którym Wam przyszło pracować

Nie ukrywam ze sam stoje przed wyborem partnera i tworzenia bramki , ale taka ankieta obrazowo pomoże też innym wybrać odpowiedniego partnera.

Z góry dzięki za głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam transferuj.pl dlaczego:

 

1. Panel klienta przejrzysty i czytelny

2. Wiele skryptów pod znane CMSY

3. Obsługa klienta oraz pomoc na wysokim poziomie

4. Trzy darmowe wypłaty każdego miesiąca

5. Szybka realizacja wypłat zgromadzonych środków na naszym sub koncie do 2 dni roboczych

6. Polecam

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę swoje 3 grosze - i dam głos na transferuj.pl

Integrowałem parę stron z ich systemem i muszę przyznać że idzie gładko no i mają dość niskie prowizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się przyłączę do głosów na transferuj.pl, wygodniejszego systemu póki co nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem parę płatności za pośrednictwem transferuj.pl i jakoś nie przypominam sobie jakichkolwiek niewygód czy problemów. Z konta w Lukas Banku (i później po rebrandingu na Credit Agricole) wszystko szło szybko i sprawnie, kilka kliknięć i zrobione.

 

@maniack: Możesz wyjaśnić konkretnie w którym miejscu płatności poprzez transferuj.pl są niewygodne dla płacącego?

Ewentualnie jeśli nie maniack to może nrm nam wyjaśni, bo po przyznanym plusie rozumiem, że zgadza się z opinią maniacka.

 

Proszę o to info, bo zamierzałem wprowadzić płatności przez transferuj.pl w kilku projektach i jeśli rzeczywiście są tacy do bani, to może powinienem poszukać alternatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maniack: Możesz wyjaśnić konkretnie w którym miejscu płatności poprzez transferuj.pl są niewygodne dla płacącego?

 

Płaciłem kilka razy w różnych serwisach obsługiwanych przez transferuj.pl za każdym razem wybierając płatność mTransferem. Niestety zamiast zostać przekierowanym na stronę banku otrzymałem informację jak wykonać przelew na ich konto, potem chwilkę trwało sprawdzenie czy przelew doszedł i potwierdzenie transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem kilka razy w różnych serwisach obsługiwanych przez transferuj.pl za każdym razem wybierając płatność mTransferem. Niestety zamiast zostać przekierowanym na stronę banku otrzymałem informację jak wykonać przelew na ich konto, potem chwilkę trwało sprawdzenie czy przelew doszedł i potwierdzenie transakcji.

 

Bo partner ma do wyboru albo taki typ płatności jak miałeś (wtedy jest 1% prowizji) albo automat (2% prowizji) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dotpay po ostatnich akcjach niezadowolonych klientów straci dużo. Płatności.pl nie korzystałem ale chyba mają duże prowizje skoro należą do grupy Allegro. Przelewy24.pl - nie polecam, ponieważ czekałem 2tyg. na zaksięgowanie przelewu. Z obecnych systemów płatności polecam transferuj.pl i yetipay.pl - polskie firmy, małe prowizje, świetny support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maniack, w dotpay czy payu też nie wszystkich rodzajach płatności jest pełen automat. Transferuj wyświetla dokładny opis z obrazkiem. Wybraliśmy taką opcję samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W transferuj.pl jest jakiś moduł/ bajer do FF bodajże który umożliwia wypełnianie odpowiednich pól przy dokonywaniu przelewów bankowych.

 

Kopiuj wklej nie powinno być dziś raczej wielkim problemem no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu musiałem wybrać jakiś system dla klienta i po wielogodzinnych analizach wybór padł na transferuj.pl.

Do chwili obecnej wyboru nie żałuję. Najbardziej przypadły mi do gustu:

- bardzo czytelna dokumentacja systemu

- niskie prowizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×