Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
boogeyman

[wirtualny] Wizytówka/portfolio z niezawodnym mailem

Polecane posty

Witam,

szukam hostingu dla bardzo prostej strony dla studia graficznego. Na stronę razem z projektami w folio potrzebuję max z 50MB, lecz czasami wrzucam klientom pliki na serwer, więc z 5GB się przyda aby co chwile nie robić porządków na serwerze ;) Nie mam pojęcia jaki transfer miesięczny będę potrzebował, z tego co przeglądałem oferty różnych firm, minimum oferują 10GB, a to jest dla mnie aż nadto.

Najważniejsze jest dla mnie niezawodne konto email, niedopuszczalne są zaginione maile lub problemy z dostępem.

Cena nie ma zbytnio znaczenia, lecz wymagań nie mam dużych, tak więc powiedzmy maksymalnie 100zł/rok

Domenę już posiadam w home.pl tak więc nie jest wymagana w pakiecie z hostingiem.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez boogeyman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to polecam Ci Unixstorm.org pakiet Biznes-1 za (98,40zł). Masz 5GB powierzchni dyskowej i 40GB transferu. Co do samego limitu transferu, to taka strona wizytówka zjada zwykle do 2GB transferu, jeżeli udostępniasz czasami jakieś większe pliki to dobrze mieć zapas, więc taki limit transferu powinien być dla Ciebie jak najbardziej odpowiedni. Hosting praktycznie bezawaryjny, poczta śmiga jak ta lala.

Co do domeny, to polecam przenieść ją np. do OVH będziesz miał tańsze odnowienia i zaoszczędzisz połowę tej kwoty, którą obecnie wydajesz :rolleyes:

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wygląda przyzwoicie, cena też ok. Oczywiście z chęcią przejrzę jeszcze inne oferty ;) Dobry pomysł z przeniesieniem domeny, tym bardziej że za 2 miesiące muszę ponownie zapłacić w home :)

Edytowano przez boogeyman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam juz od półtorej/a ? roku z unixstorm - i moim zdaniem nie ma lepszego i bardziej niezawodnego hostingu jak ten (sam mam biznes1).

100 % zadowolenia.

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę może kolejny, ale moi przedmówcy (Pantheon i wood) dobrze Ci poradzili bierz w unixstorm support na wysokim poziomie serwery w nowej lokalizacji od niedawana również na wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×