Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
StejSi

Gry.Wilan - support

Polecane posty

Witam,

Od dość dawna korzystam z hostingu Gry.Wilan. Hosting oczywiście pierwszej klasy nie jest, zawsze jakieś lagi, problemy w serwerowni (parę dni off), ale ogólnie było ok jak za taką cenę. Support zawsze "starał" się pomagać, aż do dzisiejszej rozmowy, kiedy zapytałem dlaczego tak jest odpisali "skąd mają wiedzieć?". Wydaje mi się to dość absurdalne, skoro prowadzą hosting i ja za to płacę powinni robić wszystko aby działało jak należy. Piszę ten temat, ponieważ jeszcze w żadnej firmie hostingowej czy to usługowej nie spotkałem się z taką odpowiedzą.

 

 

beztytuurxo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak masz szczęście, że odpowiedzieli Ci za pomocą panelu od zgłaszania problemów.

Trzeba zaprzestać kupowania tam serwerów, to może wreszcie znajdą się winni i zmiana kadry nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO oni mają Support ?!

 

Nie korzysztam z tych dziwnych serwerów stojących w tarnowskich górach czy gdzieś... Sama strona "profesjonalnie" zrobiona odstrasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A u mnie wszystko ładnie śmiga i na maila odpowiedzieli mi praktycznie od razu... Max chyba po godzinie mi odpisali :)

 

Mam w lok. Żywiec II

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam przedstawiciel i zarazem osoba prowadząca hosting gry jest osobą trochę nie dojrzałą w swoim zachowaniu.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami nt. tej firmy http://gamehostingtalk.pl/gry-wilan-pl-t-4478.html

Sam u nich miałem serwer i wiem, że BOK to jest i była porażka.

Po zmianie maszyn serwery stały się bardzo podatne na awarię ;)

 

Stracili bardzo dużo graczy i przywrócili maszyny o starych adresach IP, ale to dalej nic nie da, obsługa to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest porażka. Support tragedia kompletna. Tam pracują chyba sami mało inteligentni ludzie. Nawet polskich znaków nie potrafią użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×