Skocz do zawartości
hd-it

Poszkuje vps-a z Windowsem Server 2008

Polecane posty

Witam,

 

poszukuje taniego vps-a do testów z Windows Server 2008. Czy mógłby mi ktoś coś polecić? Priorytetem jest cena i parametry, stabilność i jakość nie jest tak bardzo ważna bo jak wspomniałem raz na jakiś czas będą tam testowane pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś np studentem i masz dostęp do uczelnianego programu MSDN, oraz nie masz zamiaru używać serwera do celów komercyjnych, to może warto kupić VPSa w Xen i zainstalować własny obraz? Z pewnością takie wyjście byłoby najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zobacz sobie to:http://burstnet.eu/winvps.shtml

Polecam jednak od razu wyłączyć aktualizacje windowsowe (w rejestrze, z panelu tego nie zrobisz) - miałem przez nie trochę problemów.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

ncgroup stanowczo nie polecam, miałem kiedyś u nich vps-a z windowsem i przyznam szczerze, że tak zamulonego vps-a jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie to:http://burstnet.eu/winvps.shtml

Polecam jednak od razu wyłączyć aktualizacje windowsowe (w rejestrze, z panelu tego nie zrobisz) - miałem przez nie trochę problemów.

 

 

 

Dzięki czegoś takiego właśnie szukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestiach technicznych, serwery VPS w ofercie Ncgroup posiadają gwarantowane parametry, pamięć, dysk, procesor. Jeżeli więc coś "zamula" to nie jest to wina serwera a ewentualnie Windowsa lub braku doinstalowania vmware-tools.

 

Jeżeli więc serwer nie działa zgodnie z oczekiwaniami, należy to zgłosić w celu wyjaśnienia przyczyny.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czegoś takiego właśnie szukałem.

 

Pamiętaj o poniższym (z cytowanej strony):

 

"* IMPORTANT: Client is responsible for providing installation software and keys/licenses for ALL Microsoft™ and third-party software required to be installed, if not purchased thru BurstNET®."

 

g.

 

 

Tak w kwestiach technicznych, serwery VPS w ofercie Ncgroup posiadają gwarantowane parametry, pamięć, dysk, procesor. Jeżeli więc coś "zamula" to nie jest to wina serwera a ewentualnie Windowsa lub braku doinstalowania vmware-tools.

 

Serwer standardowo nie przychodzi z oprogramowaniem MS Windows Server oraz donsitalowanym odpowiednim oprogramowaniem (zakładam że licencję ofertuje usługodawca) ?

 

g.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Serwer standardowo nie przychodzi z oprogramowaniem MS Windows Server oraz donsitalowanym odpowiednim oprogramowaniem (zakładam że licencję ofertuje usługodawca) ?

 

 

gb dawno nie widziałem Cie na forum.

 

Spora część klientów chce samodzielnie zainstalować system operacyjny, i jest udostępniona taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pamiętaj o poniższym (z cytowanej strony):

 

"* IMPORTANT: Client is responsible for providing installation software and keys/licenses for ALL Microsoft™ and third-party software required to be installed, if not purchased thru BurstNET."

 

Dotyczy to oczywiście oprogramowania innego niż Windows Server :) Czyli np. Exchange, Office, itd. Ta sama zasada dotyczyć będzie każdej firmy z VPSami Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to oczywiście oprogramowania innego niż Windows Server

 

Jesteś pewien tego co napisałeś ? Jeśli tak to na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski oraz jaki typ licencji Microsoft dla MS Widnows Server jest zainstalowany w usłudze o której rozmawiamy ?

 

g.

 

http://beta.rootbox.pl - kod promocyjny: smerfetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, jestem pewien. Po pierwsze sam korzystałem z ich serwera, więc dokładnie analizowałem ofertę, po drugie w samej ofercie jest napisane wyraźnie:

 

 

OPERATING SYSTEMSwin2008.gifWindows 2008™ Server - Web Edition - FREE/INCLUDED

Windows 2008™ Server R2 - Standard Edition - FREE/INCLUDED

Windows 2008™ Server R2 - Enterprise Edition - FREE/INCLUDED

--- AVAILABLE IN 32-BIT or 64-BIT VERSIONS

----- Compare the features & editions of Windows 2008™ Server

win2003.jpgWindows 2003™ Server - Web Edition - FREE/INCLUDED

Windows 2003™ Server R2 - Standard Edition - FREE/INCLUDED

Windows 2003™ Server R2 - Enterprise Edition - FREE/INCLUDED

--- AVAILABLE IN 32-BIT or 64-BIT VERSIONS

----- Compare the features & editions of Windows 2003™ Server

 

Obrazy instalacyjne Windows Server dostarcza nam sam Burstnet. O to w jaki sposób mogą zaproponować tak tanie usługi musisz pytać się ich.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×