Skocz do zawartości
kori

co wam się nie podoba na stronach hostingowych

Polecane posty

freecast

- nie lubi się z operą, strony się rozjeżdżają, a te tabelki jak dla mnie za różowe

 

uphost

- zbyt duże kontrasty, górna część czarna, dolna wręcz przeciwnie

dużo tekstu jest siwym na białym, ledwo to widać

- sugestia na stronie odnośnie numeru 801: 0,35zł (płacisz tylko za połączenie) -

a faktycznie 0-801-0XX-XXX 0,35/1min (np. play 62gr/min)

 

 

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hekko

- górne menu na pomarańczowym tle jakąś dziwną czcionką,

przez co litery są nie wyraźne (opera, rodzielczość ekranu 1024x768)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Facet, czepiasz się i to strasznie. I mi i wielu innym się to nie podoba. Wszędzie szukasz jakiegoś ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem w czym szukasz problemu. Jak Ci sie nie podoba strona firmy, to po prostu nie korzystasz z usług. Każda ta firma ma swoją wizję na strone i tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet, czepiasz się i to strasznie. I mi i wielu innym się to nie podoba. Wszędzie szukasz jakiegoś ale...

 

nie czepiam się, poprostu pomagam dostawcom

daję sygnały co możnaby poprawić, zatem zapraszam do dyskusji

 

@hd-it jaki sens miałoby nabijanie postów? piszesz nie na temat trolu

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czepiam się, poprostu pomagam dostawcom

 

@hd-it jaki sens miałoby nabijanie postów? piszesz nie na temat trolu

Jak chcesz im pomóc, to pisz bezpośrednio do nich. A nie wylewasz swoje żale na forum. "A nie podoba mi sie to, a tamto, a siamto.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

myślałem, że to temat o: nie lubie jak ceny są roczne/miesięczne albo jak jest 30 planów hostingowych albo jak nie ma pomocy czy cos w ten deseń, a tu mam, że coś jest pomarańczowe albo nie działa w dziwacznej przeglądarce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też tak myślałem - że takie badanie rynku : )

a tu tylko marudzenie hehe

 

nrm jakiej dziwacznej, nie czyń takiego grzechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

@ nrm Opera rośnie w siłę: tongue.gifObecnie 3 przeglądarka, przy obecnych działaniach Mozilli raczej jej staty bedą jeszcze rosnąć.

Swoją drogą ciekawym tematem jest jak webdeweloperzy radzą sobie z ciągłymi aktualizacjami przeglądarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

kori, a ja mam propozycję dla Ciebie.

 

Wykup sobie jakieś konto hostingowe albo załóż na "darmówce" i postaw sobie Bloga i tam możesz opisać wszystko na temat Firm, które lubisz, nie lubisz i problem: nabijania postów, nerwówki na Forum i niepotrzebnego OT będzie zamknięty. Hmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kori, a ja mam propozycję dla Ciebie.

 

Wykup sobie jakieś konto hostingowe albo załóż na "darmówce" i postaw sobie Bloga i tam możesz opisać wszystko na temat Firm, które lubisz, nie lubisz i problem: nabijania postów, nerwówki na Forum i niepotrzebnego OT będzie zamknięty. Hmm? ;)

 

 

jak dla mnie to nie były żale, tylko próba poprawienia jakości, która powinna firmy zainteresować

uważam że taki temat powinien być czesto poruszany i jak sądzę do tego między innymi to forum jest

 

@Miłosz po to jest forum by coś omawiać, analizować, zweryfkować, potwierdzić lub zanegować

 

po za tym dział to: Luźne rozmowy o hostingu, więc nie pasuje ten tema tutaj?

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kori wygląd/szata graficzna to kwestia gustu... Jeden woli kolor czerwony, drugi zielony, a trzeci niebieski. Nie da się wszystkim dogodzić. Masz rację wiele firm hostingowych ma bardzo, ale to bardzo słabe strony internetowe, które wołają o pomstę do nieba, ale to wyłącznie ich polityka. Wydaje mi się (tak jak i przedmówcą), że tak czy siak właściciele firm hostingowych nie wezmą Twoich uwag sobie do serca i lepiej było by gdybyś założył blog i tam pisał że ten kwiatek jest brzydki, a ten jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@ nrm Opera rośnie w siłę: tongue.gifObecnie 3 przeglądarka, przy obecnych działaniach Mozilli raczej jej staty bedą jeszcze rosnąć.

uheheheheheh uhehehehe http://ranking.pl/pl/rankings/web-browsers-groups.html 3cia to chyba lata temu ;)

nie chce robić flejma bo nie jestem jakimś fanboyem jakiejś opcji ale akurat opera jest przykładem FAILa - tyle lat i niezmiennie poniżej 10% i ciagle stagnacja. Już dawno powinni zrobić pivota bo jak widać im nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uheheheheheh uhehehehe http://ranking.pl/pl...ers-groups.html 3cia to chyba lata temu ;)

nie chce robić flejma bo nie jestem jakimś fanboyem jakiejś opcji ale akurat opera jest przykładem FAILa - tyle lat i niezmiennie poniżej 10% i ciagle stagnacja. Już dawno powinni zrobić pivota bo jak widać im nie wyszło.

 

Mhm globalnie wygląda to już trochę inaczej, Opera już wyprzedziła IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Niby racja, że np. strona freecast to tragedia programistyczno-wizualna, ale robienie takiego wątku uważam za bezsensowne. Chcesz pomóc, to tak jak napisał Miłosz - skontaktuj się z firmami, które w Twoim odczuciu mają błędy na stronach i napisz im, co mogą poprawić.

2. Zaczyna się kolejna wojenka czyja racja jest czyjsza... Sam korzystam na co dzień z Opery i uważam ją za najlepszą dla mnie przeglądarkę, ale nie będę się spuszczał, ile procent rynku ma. A na komórkach to jest najpopularniejsza, wiecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Albo zaoferuj swoje usługi i zaproponuj zrobienie lepszej strony w dobrej cenie i będzie git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na komórkach to jest najpopularniejsza, wiecie? ;)

 

Wiemy bo korzystamy :D

 

Ale za to już na komputerze nie moge się do opery przyzwyczaić - lisek jednak dla mnie lepszy.

 

 

Co do wyglądu stron - jaki target odbiorców, tak wyglada strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nrm... ale to tak jest, że co dobre, to tego ludzie nie używają.

Po prostu jest zbyt mało prymitywna marketingowo, jest taka kumata (w końcu norweska...), dlatego tak słabo.

 

To tak jak z Januszem Korwin Mikke - kumaty gościu, ale plebs woli papkę w mediach i gruszki na wierzbie.

 

Chrome się zrobił taki modny, że "yeah, korzystaj z Chroma", już zapomniano jakie wpisy były w pierwszych licencjach tego szitu.

 

kori jak chcesz komentować, to musiałbyś mega raport zrobić, wybrać strony, wybrać co dlaczego i jak sprawdzasz itd. itp., a nie rzucając dwa zdania na WHT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest najbardziej "dennym" jaki widziałem...

 

To tak jakby dać przyklad :

Co mi sie nie podoba na stronach hostingowych? -

Odp: Ceny

 

Czemu są takie wysokie ? ja np. Chciałbym za 1 zł kupić sobie dedyka w atamanie a oni chcą ponad 600 zł ...

 

Zamknijcie temat.

 

Pozdrawiam

Panth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×