Skocz do zawartości
wlodziu

PolishServer.pl - Lista polskich serwerów CS 1.6

Polecane posty

Witajcie, prosiłbym o oceny mojego autorstwa portalu, który ma za zadanie tak jak gametracker, mieć listę serwerów, statusy itp.

Dodałem kilka funkcji pomysłowych, których nie widziałem na portalach o takiej tematyce.

 

Strona: PolishServer

 

Projekt jest dalej rozwijany, posiadam już layout nowej grafiki. Aktualnie myślę nad nowymi funkcjami.

 

Funkcje dostępne na dziś:

- rejestracja,

- logowanie,

- wylogowywanie,

- profil każdego użytkownika,

- historia konta,

- lista użytkowników,

- lista serwerów,

- dodawanie serwerów,

- usuwanie serwerów,

- pokazywanie swoich serwerów,

- edytowanie swoich serwerów,

- bannery ze statusem serwerów,

- Lubie/Nie lubię tego serwera, który podwyższa albo obniża miejsce na liście serwerów,

- dodawanie sieci serwerów,

- mini panel sieci serwerów,

- usuwanie swojej sieci,

- pokazywanie Twoich sieci w "moje sieci",

- edycja sieci serwerów,

- dodawanie komentarzy,

- usuwanie swoich komentarzy,

- ilość komentarzy podwyższa pozycje na liście sieci serwerów,

- możliwość zakupienia reklamy.

 

Prosiłbym o oceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ok, ale jak dla mnie malo czytelny. Liste serwerow moznabyc oprawic w jakies rameczki albo dodac komorki z nieco innym niz tlo kolorem. Poprostu dane wygladaja jak zlepek literek. Pokusilbym sie rowniez o powiekszenie nieco czcionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, Lista serwerów koniecznie do poprawy. Dodaj chociaz poziome linie, by poszczegolne serwery od siebie rozdzielic, uzyj tez kolorow. Moze nie niebieski czy zielony, ale spokojnie na szarym, bialym i pomaranczowym (oczywiscie widocznym i nierazącym) mozesz bazowac. Pomaranczowy kolor to glowny kolor serwisu, takze by pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvu, skąd ta pewność? Strona pisana dla treningu, bo się uczę a mam dopiero 16lat.

xorg, to tylko pomarańczowy i trochę inny odcień to nic nie znaczy. Budowa strony także jest inna. "Polski Gametracker" to slogan, by mówić osobą co na tej stronie się znajduje. Wiem, że to błąd.

 

W nowej odsłonie będą zawarte Wasze sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włodziu po wejściu na liste serwerów, każdy serwer jest aktualizowany za każdym odświeżeniem strony. Musisz zrobić odświeżanie co 5-15 minut inaczej przy większej ilości serwerów padnie Twój serwer www. Był już taki podobny projekt (miałem jego silnik) cserverlist jak kojarzysz :)

 

Layout ładny, ale w środku mógłbyś zrobić ładniej np lista serwerów.

Edytowano przez nvu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista serwerów będzie inna na nowej grafice, co do serwera, na razie nie ma obaw, wszystko jest w normie pojawi się problem to będzie on rozwiązany ;]

Co do cserverlist, to widziałem było krótko, ale nawet nie wiedziałem, że z tego powodu to się skończyło. One było za bardzo upodobnione do GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na start to widać że wykorzystano go w miare okej. Jest co prawda wiele do poprawki.

Przykładem tym może być właśnie lista serwerów, niczym się ono nie wyróżnia, najlepiej albo poszerzyć strone albo skasować panel boczny.

Następnie ten filtr uważam za beznadziejne, źle wykorzystane...

Również warto skupić się nad czcionkami w menu głównym jakoś takie nie do końca wyraźne.

 

Głupotą jest się bronić 'a to za chwile będzie nowy lay'. Na twoim miejscu nie pisałbym tego skoro prosisz o opinie. Ocenia się to co jest obecnie i dziękuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, tzn? Masz na myśli 12385 użytkowników tego forum? Na to, że każdy tutaj wejdzie i coś napiszę raczej bym nie liczyła, a ocen i tak masz sporo. Mojego serwisu nie ocenił nikt dla przykładu dry.gif

 

Co do samej oceny serwisu. Zarówno Podgląd serwerów jak i filtr do neigo są dość nieczytelne... Strona działa również dość ociężale (szczególnie filtrowanie serwerów).

Fitry swoją drogą duplikują się kilkakrotnie.

Edytowano przez Daggerka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włodziu po wejściu na liste serwerów, każdy serwer jest aktualizowany za każdym odświeżeniem strony. Musisz zrobić odświeżanie co 5-15 minut inaczej przy większej ilości serwerów padnie Twój serwer www. Był już taki podobny projekt (miałem jego silnik) cserverlist jak kojarzysz :)

 

Layout ładny, ale w środku mógłbyś zrobić ładniej np lista serwerów.

 

Hmm... pozwolicie że za Oftoppuje... Z tego co mi wiadomo to silnik cserverlist ma tylko ekipa po dawnym HeadStrike (Tarantula, Zachej, Skoko) .

 

Co do Listy, dużo takich było i dużo upadło, np. takie NaNude. Ile pożyło 3 msc >? Jak dla mnie ludzie, kierują się Listą wiaderkową, i GT...

Ciężko będzie ci się przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wczesniejesze sugestie, poprawiłem kilka rzeczy i do tego został zmieniony wygląd. ;]

 

Kierują się bo te strony są wypozycjonowane w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna ale układ zmienił bym z:

| LISTA SERWERÓW | BOX | BOX |

 

na

| BOX | LISTA SERWERÓW | BOX |

 

Statystyki dałbym na sam dół. Filtr na lewo (może coś w stylu menu?) Partnerów bym zostawił po prawej.

Tylko rozróżnij kolorami listę serwerów bo nie czyta się przyjemnie.

 

Co do skryptu to zgadzam się z poprzednikami. Ta 20(?) sekundowa zwiecha powoduje że większość użytkowników od razu wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×