Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

oKujwa.pl - zbiór śmiesznych fotek i obrazków!

Polecane posty

Za słowo "najlepsze" powinny być jakieś słone kary pieniężne jeśli byłoby używane bez żadnego potwierdzenia, że faktycznie dany produkt jest najlepszy.

 

W czym ten serwis jest lepszy (już nie mówiąc o najlepszym) od innych serwisów tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za słowo "najlepsze" powinny być jakieś słone kary pieniężne jeśli byłoby używane bez żadnego potwierdzenia, że faktycznie dany produkt jest najlepszy.

 

W czym ten serwis jest lepszy (już nie mówiąc o najlepszym) od innych serwisów tego typu?

 

Chodzi o zdjęcia i obrazki, one są najlepsze, a nie serwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazki takie same jak na innych. Funkcjonalność taka sama jak na innych. Nic nowego, zatem kompletnie nie ma co oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym Twój obrazek jest znacznie, znacznie lepszy od innych ?

 

http://www.okujwa.pl/obrazek.php?115

vs.

http://www.google.pl...iw=1440&bih=755

 

??

 

Okujwa.pl to zbiór zdjęć z internetu. Z kwejków demotywatorów i innych, jak widać nie usuwam znaków wodnych w/w serwisów.

 

Oczywiście, że obrazki się niczym nie różnią, ale nie każdy je zna i wie gdzie znaleźć. "Najlepsze obrazki", ponieważ są tam wrzucane tylko najciekawsze, najśmieszniejsze zdjęcia z innych serwisów. Bardziej zależy mi na opiniach co do układu strony i grafiki ;)

Mimo wszystko dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że obrazki się niczym nie różnią, ale nie każdy je zna i wie gdzie znaleźć. "Najlepsze obrazki", ponieważ są tam wrzucane tylko najciekawsze, najśmieszniejsze zdjęcia z innych serwisów. Bardziej zależy mi na opiniach co do układu strony i grafiki ;)

 

A kto decyduje o tej najlepszości ? Przecież to subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto decyduje o tej najlepszości ? Przecież to subiektywne.

 

Użytkownicy.

 

Dajcie już spokój. Przecież nie reklamuję tutaj płatnych usług pod nazwą "Najlepsze coś tam". To tylko serwis rozrywkowy ;)

 

Spytaj chmurki niech wyjaśnią ci co to znaczy: "serwery najwyższych lotów".

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenie po wejsciu to demotywatory 2 . Pomysł zaczerpnięty od nich i innych podobnych stron. Masz małą szansę na przebicie. Jesli chodzi o sam serwis to wyglada ok, nie ma reklam, to mi sie podoba. Jednak wiem ze wkrótce to się zmieni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenie po wejsciu to demotywatory 2 . Pomysł zaczerpnięty od nich i innych podobnych stron. Masz małą szansę na przebicie. Jesli chodzi o sam serwis to wyglada ok, nie ma reklam, to mi sie podoba. Jednak wiem ze wkrótce to się zmieni :/

 

Reklam nie mam zamiaru wstawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak miało być, ale u mnie na Operze nie widać napisu obok "Lubie to" (kolor czcionki jest prawie identyczny jak tła)

 

Tam powinien się wyświetlać facebook'owy button "Lubię To" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy na pewno nie jest - przykładowo: Sadistic.pl ( o wiele lepszy portal niż wasz), wszystkie te pojawiajace sie po demotywatorach to "chcące" sie wykazać portalki ktore wcześniej czy później padna...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie powielają kwejka. Wygląd strony nie zachwyca, ale jedno jest dobre... nazwa strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie powielają kwejka. Wygląd strony nie zachwyca, ale jedno jest dobre... nazwa strony smile.png

Pewnie dlatego że oglądalność tego typu stron (o popularności kwejka czy demotów) można liczyć w milionach miesięcznie, i teraz pomyśl sobie, ile kosztuje jedna mała reklama na takiej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje jedna mała reklama na takiej stronie...
Mało, bo kategoria "rozrywka" to najmniej płatna kategoria reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tło Pana serwisu jest za przeproszeniem do dupy warto by było to zmienić,obrazki logowania,rejestracji itd. są za małe proponuje to powiększyć będzie to wyglądało bardziej estetycznie, całkowicie nie pojmuje loga serwisu... Zrób coś lepszego swojego, a nie wzorujesz się na innych tego typu serwisach ponieważ u Ciebie jest to samo co na innych, zaskocz użytkowników internetu i dodaj coś specjalnego czego nie ma np. na kwejku czy bestach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie :) Dziś zabrałem się do roboty, ponieważ serwis został przeze mnie zaniedbany. Zmieniłem tło na bardziej "normlane", powiększyłem buttony na stronie, dodałem kilkaset nowych obrazków oraz zleciłem stworzenie nowego loga :)

 

Tak, to prawda, jest sporo takich serwisów, ale ludziom to nie przeszkadza :) Nie można także ograniczać się do 1 serwisu :P

 

Sam się zdziwiłem, gdy spojrzałem na statystyki odwiedzin serwisu, w styczniu miałem prawie 9 tysięcy unikalnych odwiedzin, a serwis praktycznie został przeze mnie porzucony, dlatego szybciutko zabieram się do roboty, by nie stracić odwiedzin :)

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dla mnie plus za nazwę strony - już sama nazwa mnie rozbawiła, a o to przecież chodzi w tego typu serwisach :P owszem nic innowacyjnego strona nie wnosi, ale na pewno znajdzie wielu stałych bywalców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama nazwa strony przyciąga. Patrząc na to z innej strony każdy z nasz mógł sobie zwinąć tą domenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale ja byłem pierrwszy :P Już pojawiła się konkurencja kujwa[dot]pl ;)

Jak nowa grafika ? Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj większy watermark bo słabo widać najlepiej, żeby całkiem zasłaniał wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklam nie mam zamiaru wstawiać smile.gif

 

khm.. to byla deklaracja sprzed 4 miesięcy.. kurde na "14 pól obrazkowych" 6 z nich to jednostki reklamowe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×