Skocz do zawartości
Donat

dollar2host.com awaria czy wy też tak macie?

Polecane posty

Awaria już długo trwa ja zauważyłem ją 13/09 około 8 rano i jak widać minie niedługo 48h i nie mogą podnieść serwera. Kolejne komunikaty podają kolejne odległe godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Mają stronę główną i serwer w kontami na tym samym czy na oddzielnym serwerze? Co Ci nie może się włączyć? Strona główna czy/i serwer z kontami www. Jeżeli mają 2 oddzielne serwery, podaj ten z kontami.

(Strona główna mi działa)

 

PS: Podaj adres swojej domeny

 

Edit:// Rozmawiam z supportem przez chat, i nie mieli żadnych zgłoszeń o awarii... Może coś na linii Ty - ich serwery jest nie tak?

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec parę cytatów:

"We have faced a server hard-drive failure and server is on restoration process due to hardware failure now.

There is no exact ETA for it to complete restoration process,We estimate it to be completed in next 3 to 4 hours time."

"We do apologize for the inconvenience caused to you..

We have checked the issue with our upstream provider and they are in the process of data restoration on new drive with new OS installation and it is 65% completed.

It will take next 4 to 5 hours to complete the remaining process.

We are thankful for your patience and co-operation

Please feel free to contact us back in case of any further information."

"We do apologies for inconveniance cause server is on restorstion process it will take next 8 to 10 hours to complete. everythinh will be fine in next 8 to 10 hours"

Reszty nie zapisałem. Stronę główną mają gdzie indziej umieszczoną. Nie działają serwery NS1: 67.212.186.170 (ns21.dollar2host.com)NS2: 67.212.186.171 (ns22.dollar2host.com) ja mam osobiście usługę wykupioną przez http://star-kom.eu/ ale defacto na ich serwerze. Ja pisałem do nich na live chat to nie pytałem czy mają awarię, tylko kiedy usuną to przeprosiny od wczoraj i nic nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

No to nieźle... Może poproś o przeniesienie na inną maszynę? Powinni mięć kopie w razie awarii na oddzielnym serwerze, ale możliwe że ich nie robią patrząc na ceny :-) No ale napisz, i spróbuj się dowiedzieć więcej info i poprosić o przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tych serwerach mam zaparkowane domeny więc musiałbym gdzie indziej zmieniać dnsy do domen. Mam to wykupione w polskiej firmie więc nie mogę o to prosić bezpośrednio tylko za pośrednictwem a to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo śpieszę z informacją że dziś w godzinach porannych serwer wstał Wujek Sam potrzebował nie całe 48h :) na przywrócenie serwera imponujący czas :) prawie rekord świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak się znalazł jakiś ktoś kto na swoim unlimitedzie trzymał kilkadziesiąt GB danych, albo nie daj Boże kilku takich, to nie widzę w tym nic specjalnie dziwnego szczerze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×