Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomasz Fiedoruk

Infolinie 800/801

Polecane posty

Także korzystam z freeconet. Nie tylko infolinia, ale także zapowiedzi, menu głosowe, dołączanie numerów do poszczególnych konsultantów. Ciekawa opcja za rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freeconet to operator voipowy wiec jeśli priorytetem jest cena to raczej odpada, bo trzeba do telefonów analogowych jeszcze dokupić bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800 jest ok dla użytkowników bo darmowy

ale 801 to wrecz przeciwnie wy doplacacie i użytkownicy też więcej na te numeracje

 

ale wy lubicie komplikować ludziom, dajcie zwykly stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800 jest ok dla użytkowników bo darmowy

ale 801 to wrecz przeciwnie wy doplacacie i użytkownicy też więcej na te numeracje

 

ale wy lubicie komplikować ludziom, dajcie zwykly stacjonarny

 

@Kori nie lubisz tych numerów infolinii widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To telewizora też nie lubisz, telefonu i internetu też nie lubisz, służby zdrowia tez nie lubisz bo za wszystko trzeba płacić...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieżko wyczuć o co ci chodzi

@Pawel_15 napisał coś co nie miało sensu, więc mu zwróciłem uwagę

 

porównanie 0801 do telewizora czy służby zdrowia? no cóż nie będę go porównywał do... bo mnie zbanują ;)

chyba że mu chodziło o 0801 do tych firm/instytucji, ja do nich dzwonię na zwykły stacjonarny

 

 

@Pantheon ciebie nie rozumiem, wolisz płacić więcej za rozmowy? 801 0xx xxx są droższe niż komórki

więc może się zastanów komu chciałeś zwrócić uwagę, po pewnie pawłowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ile jeszcze chcesz tę krucjatę przeciwko infoliniom toczyć ? Jeszcze trochę i będziesz nawoływał ludzi niczym papież Urban II do wypraw krzyżowych. Nie chcesz to nie dzwonisz, nie musisz na każdym kroku stekać i jęczeć, daj sobie na luz, ten temat do niczego nie doprowadzi w obecnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pantheon ciebie nie rozumiem, wolisz płacić więcej za rozmowy? 801 0xx xxx są droższe niż komórki

więc może się zastanów komu chciałeś zwrócić uwagę, po pewnie pawłowi

 

Kori, są maluchy, Polonezy, Mercedesy i inne cuda techniki. Każdy kupuje to na co go stać.

Jeśli komukolwiek dana usługa nie odpowiada, wybiera taką która mu pasuje. Na szczęście są takie czasy, że masz kilkanaście możliwości kontaktu z firmą, więc taka rozmowa jest bezcelowa moim zdaniem.

 

Zasada jest prosta i dotyczy wszystkich działalności życia codziennego. Masz usługę, analizujesz czy jest dla Ciebie odpowiednia, robisz tak lub nie, nie ma innych wyjść z tej drogi.

 

A tak w ogóle to zeszliście z tematu autora postu.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i właśnie taką analizę przekazuję: 0801 w aktualnych czasach jest nieporozumieniem i naciąganiem

klienta na koszty, rozmowa jest droższa niż na komórkę, czyli w sumie taki numer to antyreklama

 

nie rozumiem czemu @Pawel_15 się wcina z bezsensownymi uwagami

(czym powinien zasłużyć na ostrzeżenie lub ban na kilka dni)

jeżeli mam pomóc w tej materii (odradzając 0801) to na centralce korzystam z następujących operatorów

 

Rozmowy i numeracje polskie - Alekontakt , Actio, Gadu-Gadu, Halonet, Tlenofon

Rozmowy - Fastvoip, Globe7, Rynga, Terrasip, Voipian, Voipms

USA/Canada free - Google voice

Numer w niemczech - Sipgate

FAX - Sluchawka

 

z powyższymi nie miewałem problemów, oprócz gg (długie łączenie na komórki ok. 10sek)

cenniki: http://go.zasms.pl/voip/

głosowania: http://glosuj.zasms....oip/operatorzy/ i http://glosuj.zasms....orszy_operator/

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kori ja tez tego nie rozumiem. Ludzie maja hostingi obnizaja stopniowo ceny, zeby ludzie u nich kupowali a swiadomie biora nr tel, ktore sa drozsze od polaczen z kom. Przeciez to jest jakas masakra, paranoja. Jakbysmy zyli w erze 0202122, ze nie mamy wyboru. Przeciez jest XXI jest multum mozliwosci. To trzeba wziac najdrozsza bo fajnie, super, sexy wyglada 801.

 

@Pawel_15 moze odpusc sobie te "argumenty". Za telefon placisz jak chcesz go miec, za TV tez placisz bo chcesz go miec (niektorzy nie placa - a powinni, niestety nie jest to egzekwowane), za internet abonament tez musisz placic, zeby go miec chyba, ze ciagniesz wirelesem "po znajomosci" od sasiada itd itd i nie masz wyboru. A rozwiazanie z nr 801 masz w cholere i jeszcze troche a i tak go na sile ludzie biora, wiec dla mnie twoj argument wybacz jest po prostu GLUPI.

Edytowano przez bryn1u (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×