Skocz do zawartości
R@fi

Tomasz Adamek vs Witalij Kliczko

Polecane posty

Gość Pokuć

Muszę zobaczyć czy mam ten polsatowski kanał w ofercie i jeżeli tak, to w przypadku komunikatu o konieczności zabulenia kasy zrobię z tego mega awanturę i aferę. Regulamin nie przewiduje czegoś takiego jak PPV i w jego oparciu być może będzie można żądać korekty faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanał PPV ma być transmitowany na osobnej częstotliwości, a więc nie będzie nachodził w żaden sposób na istniejące już kanały tematyczne, pytanie tylko, co ma z tym wspólnego RTL, prócz tego, że menedżer Kliczki płacze i grozi każdemu, kto nie zakoduje sygnału :))))

Wiadomo, Polsat zapewne zablokuje RTL z powodów finansowych, jednakże ciekawe, jak ma się to względem wcześniej przytoczonych przeze mnie punktów.

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...w kompie mam kartę satelitarną podpiętą pod HB+Astra - na Astrze RTL jest niekodowane i będzie tam walka wieczoru - a retransmisja programu FTA chyba jest legalna? gdybym miał lepsze łącze to by się ustawiło...a tak niema sensu - 768kbps uploadu to może na 2-ch widzów starczy :D

 

a VPS'a wykupywać na jeden wieczór chyba nie ma sensu :D

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

IMO za mało reklamowania tego było, że jest możliwość obejrzenia. Chociaż pewnie abonenci dostali takie newsy z ofertą kilka tygodni wcześniej. Kumpel na n-ce chyba za 40zł może mieć (czy może C+? Hmmm).

Kto wygra, to chyba już o tym rozmawialiśmy, może w wątku o MMA ;; )

 

Powiem wam, że spoko z 60zł bym dał na ipli za transmisję, bo odpada normalne opłacanie pakietów, więc raz na ukaz można wydać te parę groszy.

 

http://www.bokser.org/content/2011/08/22/113824/index.jsp

 

Ale to są jaja, że w tym kraju za byle co (no dobra, taka walka to już może nie takie byle co, ale chodzi ogólnie o wydarzenia sportowo-kulturalne w tym kraju) bulimy nie wiadomo ile. Ta walka powinna być normalnie w TVP. Jakiś ochłap gra/śpiewa/pokazuje tyłek i są takie ceny, że skandal. Niestety, jest też taka posucha, że ludzie się pchają...

 

EDIT:

http://www.satelitarne.tv/index.php?readmore=19532

ueee...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

A przestańcie za co tu płacić i to tyle $.

To będzie kolejna nudna walka Witalija tym razem z Adamkiem, choć i tak mam nadzieje że ten drugi dostanie lekcje ;)

Waga ciężka w boksie strasznie kuleje, wyobrażacie sobie Lenox Lewis vs Tomasz Adamek na przełomie lat 90/00 ?

 

Dużo ciekawsza gala co prawda MMA będzie w sobotę w USA http://www.strikeforce.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sky Sports 3 będzie miało bezpośrednią relację na żywo, więc będę miał okazje oglądać całość.

Niestety wymagało to upgrade pakietu, ale warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Im więcej ludzi będzie oglądało ,,pirata" tym mniej chętniej będą na przyszłość wymyślali jakieś PPV. Mnie osobiście boks nigdy nie kręcił, ale dziś zrobię wyjątek i obejrzę na stronie, podaną dwa posty wyżej - w ramach protestu przeciwko jawnemu zdzierstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Zdzierstwu bo płatne w ogóle czy zdzierstwu bo drogo?

 

O ile to drugie jestem w stanie zrozumieć, o tyle tego pierwszego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zobaczyć czy mam ten polsatowski kanał w ofercie i jeżeli tak, to w przypadku komunikatu o konieczności zabulenia kasy zrobię z tego mega awanturę i aferę. Regulamin nie przewiduje czegoś takiego jak PPV i w jego oparciu być może będzie można żądać korekty faktury.

Przeczytałem Twoje wypowiedzi w tym temacie i spadłem kilka razy z krzesła. Kanał PPV na czas walki będzie uruchomiony jako dodatkowy kanał, a nie na jakimś istniejącym obecnie. Jeśli nie chcesz oglądać walki to nie wykupujesz tego i proste. Za prawa do transmisji jeśli dobrze pamiętam chcieli 1,5mln euro i żadna polska stacja nie zdecydowała się na wykup licencji, wtedy zaproponowali PPV i tu już był odzew ze strony polsatu i cyfry. Nka na czas walki przesuwa RTL na pozycję 109 i prawdopodobnie będzie on niekodowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYmyslacie , normalne sa walki PPV , w USA to sa normalne sprawy to ze polak chce miec wszystko za darmo to nie oznacze ze tak bedzie ;)

Zapraszam 3 kolegow i wychodzi nam 10 zl na glowe za walke ... bez przesady jak sie chce to mozna wykombinowac satysfakcjonujacy final wieczoru.

 

I taki offtopic - Adamek zgarnia 3 MLN USD lub PLN nie wiem w sumie , wiec Kliczko na bank wiecej dostanie z samych biletow takiej kasiory nie maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"N" ma się sprzeciwić i nie kodować sygnału.

Decyzja o kodowaniu to wyłączna decyzja grupy RTL, a nie jakiejś enki, zetki, innej cyfry, słońca, czy wiatru.

Platformy satelitarne mogą co najwyżej albo usunąć kanał RTL z listy kanałów swoich terminali, albo go wynieść na jakąś daleką pozycję, gdzie nikt go nie znajdzie, albo odwrotnie - przybliżyć go tak, żeby przypadkowo klient go znalazł.

 

Swoją drogą - enka już robiła podobne numery z przesuwaniem kanałów na czas ważnych wydarzeń, do których sama nie miała praw do transmisji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam nadzieję, że Cyfra nie usunie na czas walki RTL ze swoich pakietów (do czego ma prawo zgodnie z ich regulaminem). Najlepsze jest to, że ICA Cyfry po prostu nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie no, gale PPV są znane zwłaszcza w USA, i jakoś nikt nie narzeka (np. niektóre gale WWE są na zasadzie PPV i parę milionów widzów jednak skądś się bierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, gale PPV są znane zwłaszcza w USA, i jakoś nikt nie narzeka (np. niektóre gale WWE są na zasadzie PPV i parę milionów widzów jednak skądś się bierze)

Tak? A po ile one są? po 15$?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie przesadzajcie, że 40zł to tak mega drogo ....

zwłaszcza, że takie 'widowisko' pojawia się raz na jakiś czas, a nie co tydzień.

Edytowano przez ViHost.PL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie przesadzajcie, że 40zł to tak mega drogo ....

zwłaszcza, że takie 'widowisko' pojawia się raz na jakiś czas, a nie co tydzień.

 

Bardzo drogo, ja płacę 20 złotych miesięcznie za 5 kanałów sportowych w SKY, wszystkie oferują imprezy Live, takie jak np. dzisiejsza walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Tylko że sky jest z tych bogatszych... Mogą sobie pozwolić na takie niskie ceny, a w Polsce aż tyle to c+, c. polsat, n... nie zarabia. Do tego co to było 20/40 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo drogo, ja płacę 20 złotych miesięcznie za 5 kanałów sportowych w SKY, wszystkie oferują imprezy Live, takie jak np. dzisiejsza walka.

 

jak tak porównywać itd to tutaj masz np za darmo twój kanał:

http://wszystkograti...y-sports-3.html

+ dziesiątki innych stron w google

Edytowano przez ViHost.PL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cyfra zablokowała RTL, przynajmniej u mnie go nie ma. Płatnego kanału zamówić też nie mogłem, bo co najmniej od wczoraj ICA (gdzie można było zamówić kanał) nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak porównywać itd to tutaj masz np za darmo twój kanał:

http://wszystkograti...y-sports-3.html

+ dziesiątki innych stron w google

 

No i jakość, że nie poznam, który to Kliczko, a który Adamek i będę kibicował Ukrainie.

 

Tak w ogóle to chyba pirackie transmisje są, to jest kanał płatny.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jakość, że nie poznam, który to Kliczko, a który Adamek i będę kibicował Ukrainie.

 

Coś za coś jak tak liczycie $$ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×