Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Siemen

Baza alternatywnych stron

Polecane posty

Witajcie, proszę o ocenę PodobneStrony.pl, jest to baza alternatyw dla wielu popularnych witryn, jak np. allegro.

Większość dodanych stron wyszukaliśmy i dodaliśmy sami, jednak korzystamy również ze zgłoszeń internautów.

W bazie mamy już blisko 1000 witryn i coraz ciężej trafić na dobre strony, dlatego zachęcam do zgłaszania swoich propozycji.

 

Autorski skrypt oraz grafika. Strona ma blisko rok, w budowie jest nowa, bardziej rozbudowana wersja.

Stronę postawiłem praktycznie bez żadnych kosztów (poza własną pracą), skorzystałem z promocji domeny i serwera za darmo na 2 lata w ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to nie zdarzyło, każda stronka wchodzi ładnie bez pętli. Ale moze nie trafiłam. Pomysł bardzo fajny, przypadł mi do gustu. Wizualnie też mi wszystko pasuje, jedno ale to średniej wielkości baza. Tak bym chciała wpisać stronkę nieco mniej popularną i by wyszły pokrewne. Niestety nie wyszukuje :/ Rozumiem, że po prostu nie jest łatwo szukać podobnych stron. A nie myślałeś o jakimś automacie, który by wyszukał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, strona zyskała nowy skrypt i grafikę, zapraszam ponownie do oceny :)

Znacznie powiększyła się również baza.

 

Pati, myślę że nie ma potrzeby bawić się w automaty, już są takie strony i dają marne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×