Skocz do zawartości
Shk

zdalny.biz.pl - PHU DIANET

Polecane posty

Witam,

czy ktoś korzysta z firmy zdalny.biz.pl? (PHU DIANET , Pl. Wolności 1/8 , 98-220 Zduńska Wola NIP 829-138-49-36)

 

Jakieś wzmianki na temat tej firmy były tutaj na forum, ale bez konkretów.

Prawdopodobnie były właściciel elock.pl, a WHOIS wskazuje, że domena jest już aktywna ponad rok.

 

Ostatnio mieli wiele promocji jeżeli chodzi o serwery VPS.

 

Z góry dziękuję za wszelkie komentarze.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elock sprzedawał hosting "unmełterełd 100 megsów" na allegro, później bodajże ta firma została sprzedana, czy tam klienci dla mzone

a teraz nie wiem jak jest z stabilnością, ogonie może i ok ale nie oczekiwał bym długiej współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena elock.pl należy do nas, nie do firmy PHU Dianet.

Mzone nie ma nic wspólnego z Dianet, nie wiem gdzie widziałeś ofertę dla tej domeny?

 

a teraz nie wiem jak jest z stabilnością, ogonie może i ok ale nie oczekiwał bym długiej współpracy

Możesz to rozwinąć?

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że po roku unmełretd hostink z allegro za 14 zł zrobiło się jak dobrze pamiętam 190 zł rok ;d

Więc tak samo może być z VPS, super ekstra lans a później o 2x,3x droższe bo nie wyjdzie na tym, albo inna firma będzie.

 

Elock sprzedawał hosting na allegro, więc kitu nie wciskaj.

 

@edit

zresztą, było to tłumaczone w innym temacie

nie wiem co i jak ale wiem ze miałem z elock, a pozniej rachunek z mzone o min. 5x wiekszej kwocie

wiec przejęli czy nie przejęli, nie interesuje sie tym tylko pisze to co wiem.

Edytowano przez headShot1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo udajesz takiego niewiedzącego, albo naprawdę brak Ci takiej wiedzy.

Już Ci tłumaczę, bo widzę że zapomniałeś o naszej ostatniej dyskusji, która dotyczyła tego samego tematu.

 

Nielimitowany hosting jak piszesz za 14 złotych na rok na Allegro, był sprzedawany przez firmę PHU Dianet, nie przez naszą firmę.

Firma PHU Dianet nie była w stanie utrzymać serwera za te pieniądze, więc przejęliśmy tych klientów za ich zgodą.

Abonament był utrzymany dokładnie do końca opłaconego okresu przez klienta, osoby które zaakceptowały nasz cennik są z nami do dzisiaj.

 

Nie wprowadzaj potencjalnych klientów w błąd odnośnie naszych usług, firma MZone Group jest kilka lat na rynku i ma już ugruntowaną pozycję na rynku.

 

Nie pisz, że to Elock sprzedawał hosting na Allegro, bo to całkowicie nieprawda.

Elock to tylko domena przejęta przez nas od firmy PHU Dianet, a konta sprzedawała firma PHU Dianet.

 

Po raz kolejny napiszę na forum, aby nie łączyć dwóch firm PHU Dianet i MZone Group, obie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego.

 

 

headShot1@

Jeśli Ciebie nie stać na pakiet za 190 złotych, to po prostu go nie kupujesz, na rynku jest wiele firm i nikt nikogo nie zmusza do takiego zakupu.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego piszę "nie oczekiwał bym długiej współpracy" i mówie płaciłem 14 zł, a nagle 190 zł! Wiem że firma, firmą ale ja oczekiwałem hostinku z allegro pod smiecie, i nie miałem zamiaru płacić 190 zł za serwer po śmiecie. Czy ja piszę że gdzieś zostaje zmuszany ?..

To tak jak byś płacił serwer dedykowany 333 zł i nagle zmiana DC i płacisz już 1333 zł jest różnica prawda ?

 

Więć stwierdzenie "nie oczekiwał bym długiej współpracy" jest poprawne, bo jak ktoś kupi tanio, firma znowu nie będzie w stanie utrzymać i znowu kupi klientów i zwiększy cenę to dla ciebie jest długa współpraca ?

 

Od początku serwery były na domenie elock, więc nie wiem jakim cudem od początku mieliście zamiar wykupić klientów, nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeadShot, Twoje konto było utrzymane do końca abonamentu, nie oczekuj od nas, że umieścimy Twoje konto na serwerze Dell, z dyskiem SAS i jeszcze na łączu 1 Gbps za 14 złotych na rok, i to jeszcze z nielimitowanym transferem.

Takich cudów nie ma, szukasz czegoś tańszego pod śmieci, to niestety tylko pozostanie Ci Allegro.

 

Od początku serwery były na domenie elock, więc nie wiem jakim cudem od początku mieliście zamiar wykupić klientów, nie kumam.

Klientów się nie wykupuje, osoby które są z nami do dziś i zaakceptowały regulamin są na nowych serwerach Dell. Ty nie zaakceptowałeś nowego cennika i zmiany serwera, więc zrezygnowałeś z tych usług i Twoje konto zostało usunięte po zakończeniu abonamentu.

 

Odnośnie Twoich wątpliwości dotyczących naszego cennika, nie było zmiany cen już od dość dawna, i nawet nie przewidujemy nowych cen. Wręcz przeciwnie, przymierzamy się do obniżenia cennika domen za rejestrację i odnowienie.

 

Zapewniam Ciebie, że u Nas płacisz za jakość, niestety nie oferujemy serwerów pod śmieci.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że firma, firmą ale ja oczekiwałem hostinku z allegro pod smiecie, i nie miałem zamiaru płacić 190 zł za serwer po śmiecie.

http://allegro.pl/li...p&change_view=1

enjoy it!

 

Nie wiem o co Ci chodzi. Twoje konto było do końca okresu rozliczeniowego utrzymywane w należytych warunkach. Później Ci się nie podobała cena więc zrezygnowałeś. Kto powiedział, że jak coś wykupisz na rok, to później firma ma obowiązek przedłużyć z Tobą umowę?

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie polecam tej firmy mam tam hosting www, i są z nim problemy non stop.

Nie mamy klienta o Twoim nazwisku, jesteś naszym klientem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy klienta o Twoim nazwisku, jesteś naszym klientem?

opinia tyczy się pewnie zdalny.biz.pl, bo właściwie to jest temat dotyczący ich usług rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że temat jest o firmie DIANET. A tymczasem zaczynacie mieszać w to Mzone. Nie schodźcie z wątku

 

Irek, Konradowi chodziło o DIANET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie schodzicie z tematu. Mzone już w innym temacie tłumaczyło jak to było z elock.pl

Tutaj chciałbym przeczytać opinie o obecnych usługach, obecnej firmy PHU Dianet, działającej obecnie pod domeną zdalny.biz.pl.

 

Moderatora prosiłbym o zrobienie porządku w tym wątku.

@KonradKraiński - problemy, jakie? Niedostępność serwera? Zły kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak to było do Zdalny.biz.pl - a konkretniej PHU.Dianet, kontakt bardzo zły, po pierwsze hosting kupiłem na rok, i było w ofercie 3GB i transfer bez limitu a potem jakiś czas później zrobili 5GB i 50GB transfer, więc to już mi się nie podobało, a gdy poprosiłem o zmianę do poprzednich to zagrozili ze usuną mi serwer, dla mnie śmieszna firma ze tak powiem "zawijam" się z tamtą jak najszybciej aktualnie przenoszę się do firmy vihost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało mogę powiedzieć ze teraz jestem zadowolony, napisał do mnie administrator hostingu, zaoferował mi współpracę na lepszych warunkach, oraz konto na innym serwerze, muszę mieć nadzieję że będzie lepiej, w sumie mogło się zdarzyć liczę na tą firmę postawię tam bloga i stronkę znajomego. Wszystko wróciło do normy mam nadzieję że taka sytuacja była jedno razowa i się nie powtórzy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu admin wcześniej miał wszystko w dup** ale teraz jest o wiele lepiej, myślę że to nawet inny admin bo z poprzednimi nie dało się gadać a ten taki spokojny, i tak dalej.

 

@i to nie było przekupienie, po prostu dalej musi świadczyć usługi wobec mnie, i na razie idzie nieźle.

Edytowano przez KonradKraiński (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phudianet to jakaś firemka. Gość wisi mi 123zł od lipca i do tej pory nie zapłacił (wykonywałem usługę dla niego). Skoro więc nie zapłacił oznacza to, że to nie jest poważna firma tylko jakiś krzak.

 

Należy Ci się nagroda za odkopanie tematu - brak strony pod tym adresem.post-13809-0-66122300-1350741875.jpg

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×