Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
alizee

[wirtualny] jaki wybrać. :)

Polecane posty

Witam, interesuje mnie host w granicy do ~150/rok może więcej, w przyszłości.

 

Zainteresowałem się ofertami

Biznes 1 * Firma nie uzyskała akceptacji WHT */hosting-bez-limitu-transferu.html *nie rozumiem tej adnotacji ale chodzi o głowenet.

Personal http://www.ovh.pl/se..._techniczna.xml

 

Liczę że na takim koncie będę w stanie utrzymać kilka stron - puki co.

Którą ofertę z czystym sumieniem byście polecili.

 

Początkowo ma służyć pod Joomle z kilkoma pluginami. Wiem że zapewne każdy nich spisze się dobrze jednak chciał bym wiedzieć jak to jest z użytkowaniem(czy bywają jakieś dolegliwości serwerowe).

Szczególnie zależy mi na niezawodności i transferze bez ograniczeń. Nie przywiązuje uwagi do powierzchni dyskowej(i tak zapewne nie wykorzystam 1 GB :E).

 

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje o których nie słyszałem to proszę piszcie.

 

Dziękuje, pozdrawiam.

Edytowano przez alizee (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH sobie odpuść... za dużo limitów blokad itp itd...

 

Też się z początku zraziłem, jednak myślałem że w czymś to nadrabiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zapoznaj się z ofertą CastPolu : http://castpol.pl/hosting-www

 

Jeśli masz jakieś pytania możesz śmiało pisać teraz do Konsultanta - widzę, że jest online, na pewno jakiś indywidualny pakiet uda się skleić. Miałem tam kilka kont i szczerze polecam :) Lokalizacja Polska.

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się z początku zraziłem, jednak myślałem że w czymś to nadrabiają :)

 

 

Cóż to ja tak samo castpol lub unixstorm

 

Cóż raczej nie tego szukam. Limity odnośnie transferów mnie odstraszają a gdybym owego szukał to bym po prostu przedłużył umowę z linuxpl. Z tego co widzę to reklamują wysoka dostępność.

 

Opłata z góry wynosi zł195.57, rozumiem że jest polski jednak w takim wypadku wolał bym coś zagranicznego nawet za podobną cenę.

Edytowano przez alizee (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grand-host ma ofertę bez limitu transferu: http://grand-host.pl...ng/bez-limitow/

 

Interesująca oferta. Może nie widzę ale chyba nic nie wspominają o ilości bazy danych.

 

Znalazłem jeszcze coś takiego: http://freecast.pl/oferta-freecast-www.html - PRO

Ogólnie strona wygląda tragicznie i nie wyobrażam sobie korzystania z panelu, jednak przyznam że nadrabiają ofertą.

 

Tak więc podsumowując najciekawsze oferty:

- głowa net

- grand host

- free cast

 

Wacham się między tą trójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego Ci potrzebny nielimitowany transfer? Próbowałeś dogadać się z konsultantem lub napisać na @bok do Castpolu? Sądzę, że byście się dogadali, jednak na nielimitowany transfer nie masz co liczyć, nie oszukujmy się, nielimitowany transfer w tej cenie.. sam pomyśl, jak łatwo można rozłożyć taką maszynę, zwłaszcza "z nudów" skoro kosztuje grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesująca oferta. Może nie widzę ale chyba nic nie wspominają o ilości bazy danych.

 

Bazy chyba bez limitu, ale upewnij się poprzez support ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego Ci potrzebny nielimitowany transfer? Próbowałeś dogadać się z konsultantem lub napisać na @bok do Castpolu? Sądzę, że byście się dogadali, jednak na nielimitowany transfer nie masz co liczyć, nie oszukujmy się, nielimitowany transfer w tej cenie.. sam pomyśl, jak łatwo można rozłożyć taką maszynę, zwłaszcza "z nudów" skoro kosztuje grosze.

 

W takim razie nie powinno być takich ofert :) ale skoro są..

Castpol na mój gust ma zawyżone ceny. Wątpię bym się tam zaopatrzył.. jednak mimo wszystko napisałem, zobaczymy co odpiszą.

 

Bazy chyba bez limitu, ale upewnij się poprzez support ;)

 

Napisane, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie powinno być takich ofert :) ale skoro są..

Castpol na mój gust ma zawyżone ceny. Wątpię bym się tam zaopatrzył.. jednak mimo wszystko napisałem, zobaczymy co odpiszą.

 

 

 

Napisane, czekam.

Grand-Host:

* – do 100GB na konto, w przypadku przekroczenia, łącze spada do 10 Mb/s.

 

Tak samo się tyczy to * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, FreeCast tylko że mają to schowane, albo w ogóle nie poinformowane.

Prawdziwy nielimitowany transfer zaczyna się od 500 zł/mc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grand-Host:

 

 

Tak samo się tyczy to * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, FreeCast tylko że mają to schowane, albo w ogóle nie poinformowane.

Prawdziwy nielimitowany transfer zaczyna się od 500 zł/mc ;)

 

Nie ma to jak kruczki.. cóż kocham te marketingowe ściemy.

Może ktoś się orientuje jaki up-time ma masternet, nie widzę informacji na ten temat.

 

I jeszcze takie małe pytanko, o co biega z tą akceptacja WHT.. nie ukrywam iż jest to dosyć dziwny proceder mający na celu zrobić z kogoś "trędowatego" :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Swego czasu była wielka afera głowa net vs. grand host. I potym głowa net nie dostała akceptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ionic.pl ? ;)

 

nah, nic specjalnego. Ale dzięki :)

 

Swego czasu była wielka afera głowa net vs. grand host. I potym głowa net nie dostała akceptacji

 

Interesujące, ach ci aferzyści :)

 

Cóż, teraz nie pozostaje mi nic innego jak znalezienie czegoś interesującego ze zrozumiałą ofertą/regulaminem i prawdziwymi ograniczeniami.

Edytowano przez alizee (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Prawdziwy nielimitowany transfer zaczyna się od 500 zł/mc ;)

 

Z tym się nie zgodę, w prohoscie w tym roku dobijałem do 700-800 GB transferu na miesiąc a problemów nie było (lokalizacja Polska co ważne!). Koszt? Mniejszy w skali rocznej niż to co wymieniłeś dla miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 Mb/s to masz jakieś 3 TB transferu, więc te 700-800 GB to jest zaledwie 2-3 Mb/s więc znikoma ilość.

A raczej miałem na myśli serwery dedykowane od 500 zł/mc gdyż tam można prawdziwy nielimitowany transfer znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za slogan "prawdziwy nielimitowany transfer". Znajdź łącze(które notabene będzie ograniczeniem transferu), a znajdziesz człowieka, który wykorzysta 100% łącza- będzie ograniczony jeśli zechce wykorzystać coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×