Skocz do zawartości
zajacmp3

OVH - Pomyłki przy instalacji oraz terminie wygaśnięcia?

Polecane posty

Witam,

 

Zdarzył mi się dziwny przypadek i chciałem porozmawiać o tym :) Skoro to luźne rozmowy ;)

 

Otrzymałem już dwa dni temu kimsufi 24G od ovh.

Procesor w ofercie to Intel i7 920. Otrzymałem procesor według rankingu benhmarka gorszy, bo Xeon W3520.

 

Pytanie:

Powinienem się upominać o prawidłowy jaki jest w ofercie? Czy mam szanse jakiekolwiek na wymianę?

 

Część druga...

Data wygaśnięcia = dacie uruchomienia... To też delikatnie dziwnie wygląda. Macie na ten temat jakieś przemyślenia?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz te same daty do czasu zaksięgowania fizycznie pieniędzy na ich koncie.

A co do procesora to na stronie pisze minimalna gwarantowana konfiguracja jeżeli się różni to pisz na pomoc@ovh.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe kimsufy są do zabawy, a Ty chcesz się jeszcze kłócić o procka za te pare groszy? Pewnie pod jakiś miljonowy projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na sshd to dzięki za info. Google dodatkowo mówi, że data zmienia się z momentem zakończenia transakcji i instalacji czyli po wystawieniu faktury vat.

 

A do Pana Miłosza to proszę by nie był taki pewny siebie oraz przy okazji sarkastyczny. Milionowy projekt prowadź sobie sam we własnej izbie i mi takiego nie przypinaj pod moje wypowiedzi. Ja pytałem o przemyślenia i nigdzie nie wspominałem o tym, że będę się kłócił w jakikolwiek sposób.

 

Dziękuję jeszcze raz Panu sshd za rozjaśnienie sprawy z prockiem. Postanowiłem napisać do supportu zwykłe pytanie czy to normalne oraz czy po prostu nie ma przypadkiem pomyłki :) Jak odpowiedzą tak odpowiedzą. Nie mniej jak narazie jestem zadowolony po przeprowadzce z server4you i zapewne zakupię jeszcze dwa takie serwery :) Łącze jest nieporównywalnie lepsze zapewne nawet wtedy gdy byłoby limitowane :)

 

Dziękuję obu Panom za wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem w benhmarku czy gdzieś tam testy to nie jest jakoś przesadnie gorszy i może jak Pan wyżej powiedział mieści się to w ich stwierdzeniu, że to minimalna konfiguracja i może się troszkę różnić :)

 

I tak jestem bardzo szczęśliwy, że nie ma opłaty instalacyjnej już :) I mam nadzieję, że do końca miesiąca nie będzie :)

 

Jak narazie support mnie mile zapytał jaki procesor otrzymałem. Przedstawiłem im i dowiem się co oni o tym myślą, bo z moich ust nie padło żadne stwierdzenie do nich, że oczekuję wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W3520 oraz i7 920 należą do tej samej rodziny Bloomfield i są to praktycznie takie same procesory. Można powiedzieć, że W3520 jest i7 920 przeznaczoną do serwerów.

Kimsufi nie podaje na stronie jaki model i7 otrzymasz, jedynie taktowanie - w tym przypadku można mówić o tym jaką klasę procesora otrzymasz.

Według mnie jest wszystko wporządku.

 

Tutaj masz porównanie obu procesorów:

http://ark.intel.com/compare/39718,37147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×