Skocz do zawartości
JohnyBBB

Alternatywa dla nowych Google Apps?

Polecane posty

Gość

Haha... tja, przeczytaj pomoc Google : ) same bzdury i zapętlanie odpowiedzi.

I nie, to nie "po prostu działa", są z tym problemy, były też większe jaja, ale nie chce mi się powtarzać + szukać teraz linków do newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi, mam wrażenie, że Twój tok myślenia jest podobny do tego:

Zamiast pomyśleć – fajnie też chce mieć więcej.

On żeby stracił dał by se odrąbać rękę,

Cytat pochodzi z: Youtube

 

Dlaczego jesteś takim wielkim antyfanem Google? Fakt są monopolistami, nie mamy w Polsce jakiegoś konkretnego odpowiednika, który byłby choć troszkę popularny i funkcjonował poprawnie. Ale to może się zmienić - nikt nie stoi Ci na drodze stanie się drugim Google (w tedy będziesz super, będziesz chwalił swoje produkty i będzie wszystko piękne i świetne!).

 

Ja osobiście korzystam z poczty na Gmailu, z plików tekstowych i innych (praca grupowa), tak samo ze statystyk strony - jakoś nigdy nie było problemów i narzekania. Korzystam także ciągle z Youtube (jakoś nie mam problemów z zalogowaniem tu i tu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież piszę od 2 stron : )

Pazerność na dane, globalizm, molochowatość, polityka ("wszystko mogę i mam wszystko w d..."), fanboyism ludzi (to mnie też mierzi), mimo wszystko sporadyczna awaryjność (czasem jak już, to grubo, jak te pół bańki walniętych kont e-mail).

Tja, "stań się drugim google" buahaha - to tak, jak op... łem konduktorkę że co to za burdel w tym PKP, że pociąg stoi co pół godziny przez 20 minut, a ona mi, żebym ja to zmienił : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież piszę od 2 stron : )

Pazerność na dane, globalizm, molochowatość, polityka ("wszystko mogę i mam wszystko w d..."), fanboyism ludzi (to mnie też mierzi), mimo wszystko sporadyczna awaryjność (czasem jak już, to grubo, jak te pół bańki walniętych kont e-mail).

Tja, "stań się drugim google" buahaha - to tak, jak op... łem konduktorkę że co to za burdel w tym PKP, że pociąg stoi co pół godziny przez 20 minut, a ona mi, żebym ja to zmienił : )

 

Zanim zaczniesz pisać bzdury, to lepiej sprawdź posiadane informacje. Nie "pół bańki", a jakieś 0.02-0.08% (nawet nie promil) czyli szacunkowo wg niektórych źródeł ok. 38 - 150 tysięcy. Większość została szybko naprawiona.

Pozatym zawsze trzeba robić backup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odnoszę wrażenie, że prawie nikt nie czyta tego, co piszę.

Podpowiedź: "z dwojga złego".

 

Devil - ale MS znam, wszyscy wiedzą co, jak itd. Google to duch.

 

elcct co ma piernik do wiatraka? Była gruba awaria to była. Backup : ) buahaaaaa tjaaa

 

Google było, jest i będzie dla mnie megaszitem, globalnym duchem pazernym na dane, nie szanującym ludzi. Oby ich Gówno Plus aż tak się nie rozrosło jak inne dziadostwo, Faceszit.

 

Tak mam i koniec, przecież żadnemu fanboyowi Gszitu nie każę używać produktów M$, ani nie zabraniam korzystać z Gszitu. Moja opinia. Wyłączcie schizkę, że ja tu komuś chcę coś udowodnić - kto nie widzi sam, tego nie będę przekonywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He? Pierwsze słyszę. Możesz podlinkować i opisać?

Przepraszam, że odpisuję tak późno.

Poniżej screen z konfiguracji e-maila w Google Apps.

ekn40z.jpg

Po kliknięciu w Więcej informacji Google mówi, że opcje te można zmieniać tylko w płatnej wersji GApps. To już jest przesada. Zgodzę się na 10 kont, ale na to? Nigdy w życiu.

I nie zgadzam się z wypowiedzią, że aktualne warunki są bardzo korzystne. Prawda jest taka, że większość osób korzystających z GApps robiło to tylko dla e-maila we własnej domenie. W tej chwili nie ma żadnego pakietu, który by pasował dla takich osób. Mogę płacić, nie ma problemu, ale nie za ich support, którego nie potrzebuję (bo dotychczas wszystko działało świetnie) i nie za te setki usług dodatkowych, które mi nie są do niczego potrzebne.

Wkrótce biorę się za testowanie Windows Live for Domains. Dam znać, co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam już jakiś czas z darmowej wersji Google Apps i niczego mi nie usuwa po 30 dniach tongue.gif Może chodzi o folder Kosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzi w stylu ze nie chcesz placic za support bo szystko dziala swietnie swiadczy o tym ze nie rozumiesz za co placisz :/ wolisz awaryjna usluge i dobry support?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy użytkownicy, którzy posiadali konta w GApps przed wprowadzonymi zmianami zachowują konta na starych zasadach, czyli limit 50 użytkowników i brak usuwania.

Poza tym wystarczy przeczytać to, co jest na screenie, by wiedzieć, że nie chodzi o usuwanie wiadomości w Koszu :) Przecież te i tak są usuwane, nawet w zwykłym Gmailu.

 

@theONE. Fakt, zabrzmiało to w ten sposób. Chodzi o to, że cennik nie jest w ogóle dostosowany do moich potrzeb i stąd się wzięła potrzeba założenia tego tematu i szukania alternatyw. Myślę, że support to bardziej pomoc w wdrożeniu GApps, ich konfiguracja, a nie tylko usuwanie bugów/awarii. I właśnie dlatego nie chcę płacić za coś, co mogę zrobić sam :)

Edytowano przez JohnyBBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić jakiegoś linka z którego został zrobiony tamten screen?

Trochę nie rozumiem :)

Jak chcesz to sprawdzić, to wejdź do swojego panelu zarządzania w GApps. Z niebieskiego paska nawigacyjnego wybierz Ustawienia, po czym po lewo zakładkę E-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście identyczne zapis widnieje u mnie, jednak póki co wiadomości znajdują się wszystkie i dopóki tak będzie nie ma na co narzekać.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×