Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
literky

[wirtualny] Portfolio

Polecane posty

Witam serdecznie użytkowników!

 

Postanowiłem wreszcie rozpocząć swoją działalność, po kilku latach zabawy ze stronami dla własnych potrzeb. Będę musiał wykupić domenę oraz hosting, dla swojego portfolio. Jak wiadomo portfolio nie potrzebuje nawet bazy SQL, chyba, że w przyszłości, gdybym chciał zrobić sobie panel administracyjny. Zresztą, przejdźmy dalej.

 

Dotychczas korzystałem z darmowego hostingu xtreemhost.com. Jak dla mnie firma rozbija konkurencję jeśli chodzi o darmowe oferty, a nawet pewnie połowę płatnych. Jaką ma wadę? Działa troszkę wolno. Nie znam się na tym, nie wiem co jest przyczyną, strony staram się robić jak najmniejsze, a mimo to na najprostszą stronę czekam te 3 sekundy.

 

Chcę dbać o swoich klientów, dlatego potrzebuję szybszego hostingu. Rozumiem jak galeria będzie ładować kilka sekund obrazki, ale strona główna powinna się pobrać w sekundę, dwie.

 

Lista potrzeb:

- Musi być super szybki

- Super tani

- Limit transferu większy niż te 3GB miesięcznie (tak na wszelki wypadek)

- Limit powierzchni około 10 GB

- Możliwość podpięcia domen (zakupię w OVH)

- Brak limitów PHP (chcę umieścić formularz mailowy, niektóre hostingi blokują funkcję mail)

- 1-3 bazy SQL

 

 

Czekam na jakieś oferty od was, może ktoś korzysta z podobnego. Może ktoś ma portfolio właśnie :) Sam zaczynam poszukiwania :). Pozdrawiam, literky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Hostdell.pl

 

Ofertę ustalimy indywidualnie

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie kupiłeś domeny i chcesz kupić .pl lub .com.pl to taniej będziesz miał jak weźmiesz od nas na 2 lata. Za .pl 47zł + VAT, a za .com.pl 37zł + VAT. Ale oczywiście jak kupiłeś w ovh to nie ma problemu i możesz podpiąć swoją domenę. A serwer proponuję uti pike 10 za 123zł netto na rok. Ma dokładnie to co potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×