Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

Mzone vs Mods

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Rozumiem jeszcze zwyklych userow, ale zeby moderatorzy nie pisali na temat?! Wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Megi, w dobrym stylu byłoby, abyś jako firma z branży nie wypowiadała się na temat innej firmy i to w tak krytyczny sposób nie znając sprawy. Zauważ, że żadna firma hostingowa z WHT nie wypowiadała sie w tym temacie, tylko Ty. No chyba, że tak usilnie działasz, aby bezpośrednio przejąć tego klienta do siebie, to nawet wszystko usprawiedliwia.

 

Napisała osoba z tego samego IP co Mzone ;/... A firm hostingowych wypowiadających się w tym temacie to widzę co najmniej 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest temat o mojej firmie, czy też autor tematu szukał hostingu?

Po co prowadzicie dalej bzdury wątek?

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

 

Napisała osoba z tego samego IP co Mzone ;/... A firm hostingowych wypowiadających się w tym temacie to widzę co najmniej 5.

 

Kolego Paryk, zanim znowu coś głupiego napiszesz, porozmawiaj z Tomkiem. Kilka miesięcy temu wyjaśniałem Mu o co chodzi z tym, i aby to konto nie kojarzył ze mną. Masz jeszcze jakieś pytania?

 

Jakim cudem Ty moderatora dostałeś, chyba za spotkanie w barze ...

 

To że ktoś korzysta z tego samego IP, nie oznacza, że jest to ta sama osoba.

Niepotrzebnie poszerzasz kłótnie na forum, i może właśnie przez takich moderatorów jak Ty, to forum pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem Ty moderatora dostałeś, chyba za spotkanie w barze ...

 

Tak, jeszcze mnie poobrażaj, co za dziecinada.. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeszcze mnie poobrażaj, co za dziecinada.. :).

 

Ja Ciebie nie obrażam, ale Patryk to Wasze moderowanie to jest parodia tutaj.

Odnośnie IP zapytaj Tomka, bo nie życzę sobie jakiś głupich insynuacji z Twoje strony. Jestem za poważny na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to zupełnie normalne, że nagle w obronie Twojej firmy i w celu zjechaniu Megi (która wiedzę o serwerach i oskryptowaniu ma ogromną i nie napisała nic co by jakoś strasznie w Ciebie godziło), odzywa się "Majka" z IP identycznego jak Twoje, zapewne wcale się nie znacie i jest ona Ci obcą osobą. Traktujmy się poważnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to zupełnie normalne, że nagle w obronie Twojej firmy i w celu zjechaniu Megi (która wiedzę o serwerach i oskryptowaniu ma ogromną i nie napisała nic co by jakoś strasznie w Ciebie godziło), odzywa się "Majka" z IP identycznego jak Twoje, zapewne wcale się nie znacie i jest ona Ci obcą osobą. Traktujmy się poważnie :-).

 

No to teraz sugerujesz, że mam rozdwojenie jaźni, piszę na dwa konta?

Czy ja napisałem, że się nie znamy? To jest właśnie Pani Beata z naszego biura.

Traktujmy się poważnie, bo widzę że jesteś stroną tutaj teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk, błagam nie obrażaj mnie. Nie rób głupich insynuacji na tym forum, jestem dziewczyną i to jest fakt. Jako moderator tego dużego forum powinieneś zachować klasę, ale niestety Ty na forum publicznym chciałeś dzielić się informacjami, które nie są tajne, ale jednakże powinienes zachować je dla siebie - bardzo mi przykro,a tym bardziej, żeby zachowac zdrowy stosunek nigdy nie reklamowałam na tym forum MZone. Przykro mi bardzo, że tak zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kafi - wyrywanie zdań z kontekstu jest manipulowaniem.

Ale ono nie jest z kontekstu wyrwane.

Jeśli klient zainstaluje sobie Railsy, ustawi routing na nieistniejący moduł i w konsekwencji dostanie wewnętrzny błąd serwera (zakładamy, że produkcyjny hosting nie ma włączonego profilu DEBUG) to wini usługodawcę. A usługodawca nie jest nauczycielem prowadzącym krok po kroku jak to zrobić żeby działało, tylko hosterem rozwiązań działających. Więc IMO wymaganie od usługodawcy, żeby np. "naprawił" taki błąd jest równie sensowne, jak wymaganie od niego, żeby dostarczył zatankowane do pełna BMW.

A z treści pierwszego posta wynika, że usługodawca ma być sługusem spełniającym wszystkie zachcianki klienta.

I właściwie tylko o to mi chodzi. Bo nie wypowiadam się tu na temat samego MZone i zasadności niektórych żądań - to inna para kaloszy i dywagacja na inny temat.

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz sugerujesz, że mam rozdwojenie jaźni, piszę na dwa konta?

Co najwyżej masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem i jesteś zbyt nerwowy. Zupełnie jak Twój klient na którego tak narzekasz.

 

Czy ja napisałem, że się nie znamy? To jest właśnie Pani Beata z naszego biura.

Skoro jest to p. Beata z Waszego biura to niech ma to w profilu, stopce, albo gdziekolwiek lub też niech nie wypowiada się jako Twój "obrońca". I przestań szukać z łaski swojej przysłowowiej "drzazgi w oku" moderatorów, skoro sam nie jesteś fair na forum w stosunku do innych.

 

Sprawa z yadue jest jakich wiele, każdy budżetowy hosting czasami styka się z klientem, który wymaga coś ponadto co jest oferowane (ja np. miałem takiego, który na hostingu SEO narzekał na każdy 3 sekundowy restart Apache i pisał o tym na forum - jednak kilkunastokrotne wytłumaczenie na czym polega problem i zaproponowanie w zamian VPSa pomogło), ale dzięki Twojej nienaturalnej reakcji na to wszystko zrobił się z tego rozwlekły, niepotrzebny temat. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, czas się przyzwyczaić.

 

To, że ktoś wypowie się nie po Twojej myśli nie znaczy od razu, że jest debilem, który czycha na dobro Twojego biznesu i chce Ci podebrać klienta, a posadę moderatora dostał w barze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest to p. Beata z Waszego biura to niech ma to w profilu. I przestań szukać z łaski swojej przysłowowiej "drzazgi w oku" moderatorów, skoro sam nie jesteś fair na forum w stosunku do innych.

Pani Beata posiada prywatne konto, nigdy nie łączone z MZone, nie Tobie tu decydować o takich rzeczach. Ty jesteś tylko moderatorem, chociaż wcale nie spełniasz swoich obowiązków.

 

Ja nie jestem Fair? Teraz to mnie obrażasz kolego.

 

Waszym zadaniem na forum (moderatorów) jest uspokojenie właśnie takich sytuacji, a Ty powodujesz coraz to większe "ciśnienie" i robisz to świadomie.

To właśnie dlatego zastanawiam się, jakim cudem dostałeś moderatora na takim poważnym forum.

 

Nie wiem w jakim celu to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... :). No comment, po prostu..

 

Pani Beata pisze skargę na Ciebie do Pana Bartosza i Tomka, pewnie i tak nic sobie z tego nie zrobisz, ale to jej decyzja.

 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką jej przykrość zrobiłeś. Zresztą nie tylko jej, dałeś po "uszach" także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, już nie mogę doczekać się argumentacji. Ujawnienie tego, że pracuje dla Ciebie to jakaś potwarz czy o co chodzi? Jestem na tym forum prawie 8 lat, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, już nie mogę doczekać się argumentacji. Ujawnienie tego, że pracuje dla Ciebie to jakaś potwarz czy o co chodzi?

 

Nie Patryk, tu nie chodzi o to IP. Jak widzę nic nie rozumiesz. Wtrącasz się po prostu do tematu i myślisz że zabłyśniesz.

Moderatora rola jest zgoła inna, właśnie przez takich moderatorów jak Ty, to forum nie potrafi się podnieść merytorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrącasz się po prostu do tematu i myślisz że zabłyśniesz.

Lol, jeszcze tego brakowało, żebyś dawał tutaj komuś pozwolenie, żeby sie wypowiedzieć. Wtraciłem się, bo dałeś megi minusa, za to, że ma większa wiedzę od Ciebie i napisała nie po Twojej myśli. Ciekawe czy ona wpadnie na to, żeby napisać skargę do administracji i poopowiadać o tym jakiej zaznała przykrości..

 

Moderatora rola jest zgoła inna, właśnie przez takich moderatorów jak Ty, to forum nie potrafi się podnieść merytorycznie.

 

Zgłoś zatem siebie na moderatora, bo chyba niewielu już zostało takich na tym forum, którzy by sobie u Ciebie nie nagrabili ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoś zatem siebie na moderatora, bo chyba niewielu już zostało takich na tym forum

Ja nie mam czasu na takie rzeczy, zresztą patrząc na Twoją reputacji w profilu od razu widać, że niewiele wnosisz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Beata posiada prywatne konto, nigdy nie łączone z MZone, nie Tobie tu decydować o takich rzeczach. Ty jesteś tylko moderatorem, chociaż wcale nie spełniasz swoich obowiązków.

 

Ja nie jestem Fair? Teraz to mnie obrażasz kolego.

 

Waszym zadaniem na forum (moderatorów) jest uspokojenie właśnie takich sytuacji, a Ty powodujesz coraz to większe "ciśnienie" i robisz to świadomie.

To właśnie dlatego zastanawiam się, jakim cudem dostałeś moderatora na takim poważnym forum.

 

Nie wiem w jakim celu to robisz.

 

A Ty jesteś tutaj tylko nic nie znaczącym użytkownikiem, który w dodatku jest chamski i agresywny;). Nie do Ciebie należy przydzielanie obowiązków moderatorom, czy mówienie co kto może, lub nie.

 

Jeśli pracownik danej firmy, wypowiada się w obronie firmy w której pracuje, oficjalnie się do tego nie przyznając. To chyba bez sprzecznie jest to działanie nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty jesteś tutaj tylko nic nie znaczącym użytkownikiem, który w dodatku jest chamski i agresywny;). Nie do Ciebie należy przydzielanie obowiązków moderatorom, czy mówienie co kto może, lub nie.

 

Jeśli pracownik danej firmy, wypowiada się w obronie firmy w której pracuje, oficjalnie się do tego nie przyznając. To chyba bez sprzecznie jest to działanie nie fair.

 

I teraz wszyscy koledzy staną za Patrykiem? Bo ktoś na moderatora złe słowo powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, taka ładna sobota, zamiast z dziewczyną/żoną na spacer wyjść, to się tu zaraz pozabijacie :)

Niektórzy tu powinni odejść na 5 minut od komputera, wziąć kilka głębokich oddechów, przemyśleć sprawę i wrócić na spokojnie, bo już pomijajac pogrążanie siebie, robią anty-reklamę swojej firmie. Niestety, nie zawsze ma się rację i czasami warto się przyznać do błędu, a nie uparcie twierdzić że kupa pachnie perfumami.

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz wszyscy koledzy staną za Patrykiem? Bo ktoś na moderatora złe słowo powiedział?

 

Raczej dla tego, że starasz się tu rządzić, mimo iż jesteś zwykłym użytkownikiem. Obrażasz i atakujesz ludzi, fochasz się i zachowujesz się w sposób chamski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Aż żal mi się Patryka zrobiło. Widzę, że Irek niczym flaga na wietrze, raz tak raz owak, a jak zaczyna robić wiochę na forum to OCZYWIŚCIE to źli moderatorzy są wszystkiemu winni (a poza tym to NIC nie robią), no i oczywiście jest sztama firm, a drugiej strony to oczywiście jest sztama moderatorów. Czekam na kolejne wyimaginowane sztamy ;)

 

A to

 

Pani Beata pisze skargę na Ciebie do Pana Bartosza i Tomka, pewnie i tak nic sobie z tego nie zrobisz, ale to jej decyzja.

 

rozłożyło mnie na łopatki! :D Pan Bartosz i nie pan Tomek muszą się teraz zastanowić czy prowadzą przedszkole ;)

 

Sending from maj ajfon juzing megahiperaplikejszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba o czymś nie wiem, chodzi pewnie o jakąś sprawę z tym użytkownikiem, pewnie na innym wątku i nie znam sprawy, ale niesamowicie ta interakcja przebiegała przez 2 strony - aż zaplusowałem blackfire : ) genialny komentarz bez komentarza hehe...

 

Irek przedstawiał i bronił swojej racji, patryk - swojej, megi zaczęła jeszcze na temat, ale potem to wszystko się rozjechało. Do tego potem pojawiła się "jakaś" Pani Beata (bez urazy za "jakaś" : ), jakieś wytykiwanie, że "za co ty w ogóle moderatorem jestem" itd. itp.

Taki dwustronnicowy offtop pokazujący techniki psychologiczne schodzenia z tematu na chwytanie się sposobów odpierania ataków : )

 

Tylko co w końcu z tym użytkownikiem? : P

 

nrm też mnie wkurza to durne Tapatalk - nie idzie tego wyłączyć?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×