Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[opinie[ platnosci-online.pl

Polecane posty

Gość

Na moje proste rozumowanie, skoro linkują do ecard to jakoś trzeba z ecard sprawę ogarnąć i oni może pośredniczą przy realizacji wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje TEMAT .

PRZESTRZeGaM WAS WSZYSTKICH PRZED TĄ Firmą .

Okrada Ludzi , którzy zarabiaja wieksze kwoty.

4tys- do 20 tysiecy !

Właścieciel zmienia regulaminz awsze na wlasna korzysc , kasuje konta w platnosciach , dane a jesli dochodzi prosba o wyslanie PITU ,, Dostajecie odpowiedz NIE MAMY PANA DANYCH.

Polecam Homepay !! Dostajecie tam umowy . Pracuje tam okolo 15 osob a nie jak tu 1 !! Absurd ! Na Homepay mozna zadzwonic zawsze i dopytac sie o wszystko.

PLATNOSCI PRECZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również piszę, by ostrzec przed tą 'firmą'...

Na początku wszystko wydaje się ok, ale z czasem firma żartuje sobie z partnerów.

Dostałem mail w którego treści odczytałem, że mam 3 dni na skontaktowanie się z nimi, bo czegoś nie uzupełniłem. Została wstrzymana wypłata środków na konto bankowe, więc napisałem do nich kilka maili... Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Kilka dni temu napisałem jeszcze raz i tym razem dostałem odpowiedź, że nie wywiązałem się z umowy, bo miałem 3 dni na skontaktowanie się, a nie wysłałem żadnego maila...

 

W sumie zablokowali mi ponad 700 zł i chyba ich nie odzyskam. Na kolejne maile firma nie raczy odpowiadać.

Gdyby było tego mało, wysłali mi wiadomość o treści:

Skoro nie rozumie pan prostych tekstów regulaminowych oraz prostej korespondencji, prosimy o korzystanie z usług naszej konkurencji.

 

Na początku traktowałem firmę poważnie, ale teraz... Firma nie dba o klientów i na wszystkie sposoby próbuje nie wypłacać pieniędzy partnerom.

 

Edytowano przez Damian324 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również oszukali. Po wielu próbach kontaktu nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wysłałem wezwanie do zapłaty. Efektu nie ma. Proponuje zorganizować pozew zbiorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syf kiła i mogiła :D Pamiętajcie też, że u nich dostajecie kasę dopiero po użyciu przez klienta kodu, który dostał, przynajmniej tak było za czasów kiedy znajomy tam był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym u nich i tak nie brał, bo mają brzydką stronę.

Czekam na komentarz ;)

 

Hehe, dokładnie :D. Będę pokazywał Twojego posta innym aby udowodnić jak web design wpływa na wiarygodność. Dzięki ;)

 

Co do płatności, to wszystkim radzę stosować rozwiązania dużych firm jak PayPal czy PayU. Nie trzeba tłumaczyć, że niezależnie od branży, operator płatności elektronicznych to punkt krytycznie istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem korespondencję z kimś z tej firmy. Oczywiście anonimowym, jak to bywa w małych firmach albo w firmach, które mają coś do ukrycia. Zainteresowanym mogę przesłać korespondencję, ale tym, których interesują fakty w pigułce: takiego niskiego poziomu kultury osobistej, jak w korespondencji (którą zainicjowały moje poszukiwania dostawcy rozwiązań, a do ugrania jest kilka tysięcy każdego miesiąca), to nie spotkałem nawet wśród grupy meneli.

Żenujące, wręcz wprawiające w osłupienie chamstwo. Typowy przypadek, gdy pracownik sabotuje swoją firmę za plecami szefa. Współczuję przełożonym, gratuluję "handlowcowi".

Cieszę się, że pozwala choćby zwykłym przeciętniakom w handlu zarobić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Żenujące, wręcz wprawiające w osłupienie chamstwo. Typowy przypadek, gdy pracownik sabotuje swoją firmę za plecami szefa. Współczuję przełożonym, gratuluję "handlowcowi".

 

Znając "występy" szefa tej firmy na tym i innych forach wcale bym się nie zdziwił gdyby to nie on we własnej osobie tak Cie potraktował.

 

Swoją drogą myślałem, że swoje pieniądze powierza się podmiotom o nieco wyższej reputacji ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z nimi teraz niemałe problemy.
Zalegają z dwiema wysokimi wypłatami powyżej 20tys. złotych, i z tego co widzę nie mają zamiaru wypłacić, pierw pisali o opóznieniach z operatorem, a teraz moje konto jest nieaktywne nie mogę się wgl. na nie zalogować.

Sprawa trafi oczywiście do odpowiednich organów, mam o tyle dobrze że znajomy adwokat zajmie się tą sprawą oraz do pomocy mam firmę windykacyjną.

Nie polecam nikomu tego, typowi złodzieje i oszusci


Mam z nimi teraz niemałe problemy.
Zalegają z dwiema wysokimi wypłatami powyżej 20tys. złotych, i z tego co widzę nie mają zamiaru wypłacić, pierw pisali o opóznieniach z operatorem, a teraz moje konto jest nieaktywne nie mogę się wgl. na nie zalogować.

Sprawa trafi oczywiście do odpowiednich organów, mam o tyle dobrze że znajomy adwokat zajmie się tą sprawą oraz do pomocy mam firmę windykacyjną.

Nie polecam nikomu tego, typowi złodzieje i oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up Rób wszystkie ss screany rozmów Twoich danych oraz wypłaty itd . Wszystko . sKOPIUJ SOBIE ich regulamin bo zmienią i usuną Ci wszystko na koncie . I to zrobią tak jak okradli mojego chłopaka na 15 tysiecy . Wyczyścili całe konto i wcisneli jakiś kit z regulaminem.

 

Ostrzegam Wam po raz kolejny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko nagrane cały panel, pełno ss'ow nawet telefonem zrobiłem żeby nie było że photoshop ;] Wszystkie rozmowy zapisywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam platność online przez paypal , nie będę promować paypala , ale wiem że klienci teraz zamawiają strony interentowe w kilku językach i jak mają produkty to są też w różnej walucie , po czym np szwab kupuje coś i płaci przez paypal swoją walutą a sklepikarz dostaje w zlotokach pieniądze. Z resztą paypal jest dostosowany do prawie kazdej waluty a platnosci online pl są ograniczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paypal jest dobry jak kupujesz,
dla sprzedającego paypal to tylko fraudy i cofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną opinię na temat paypala. Czasem sobie coś sprzedam na ebayu , i paypal do mnie zawsze jest w porządku, z resztą sam Paypal jest o wiele wiele tanszy jeśli chodzi o prowizje dla sprzedawców niż inne płatności. Jeśli jeszcze zarejestrujesz działaność to wogóle grosze zbiera od ciebie. Nie wiem skąd masz takie zdanie że fraudy . Dla mnie działa i jako sprzedawca i jako klient.

 

I spełnia przedewszystkim to najważniejsze zadanie - czyli płatności w różnej walucie . A to dla mnie jest istotne , bo jak wystawiam coś na ebay to wrzucam na cały świat i wtedy nawet Meksykanie mogą mi zapłacić , a jak zapłaci mi Peruwańczyk na allegro np . No nie zapłaci .

 

Każdy ma swoją opinię i to szanuje, ale dla mnie działa 100% paypal. I chcę się w przyszłości zarejstrować jako sprzedawca profesjonalny bo wtedy prowizja jest nie odczuwalna . Z resztą paypal też ma rewelacyjną obsługę klienta. DLa mnie marka sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paypal jest dobry jak kupujesz,

dla sprzedającego paypal to tylko fraudy i cofki

 

 

Możesz trochę rozwinąć swoją wypowiedź, dlaczego z strony sprzedawcy są z nim problemy. Akurat paypal znam z strony klienta, który płaci za zakupione produkty i nie mam, co do takiej usługi zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. często tam płacą tam kradzionymi kartami, nie wiem jak teraz, ale uprzednio 2 pierwsze transakcje nie wymagaly weryfikacji karty

2. ludzie włamują się innym na konta paypala i płacą za swoje zakupy, niedawno taki włamywacz do mnie pisał, wyszło że posiadacz paypala nie zweryfikował jeszcze karty

3. przy przedmiotach niematerialnych nie masz potwierdzenia nadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A paypal w takim przypadki chroni jakoś interes sprzedawcy, czy raczej, gdy dana osoba zgłosi zakup przy użyciu kradzionej karty zwraca mu środki z twojego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paypal bierze zawsze stronę kupującego
co do kradzionej karty, uważasz że można inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×