Skocz do zawartości
Qajs

[Wolontariat] Wykonam projekty stron

Polecane posty

Witam,

 

Jak w temacie ująłem podejmę się wykonania projektu strony (sama grafika) w ramach wolontariatu, w zamian za wykonaną prace oczekuję jedynie referencji. Zaznaczę od razu iż wykonam tylko wybrane oferty które do mnie doją.

Czego oczekują od chętnej osoby ? Przygotowania materiałów i briefu który nakreśli mi Twoją wizję projektu, kontaktu via mail. Czas w jakim wykonuję projekt to od 7 do 14 dni (może zdarzyć się dłużej w zależności od różnych czynników). Do projektów wprowadzam poprawki- jedynie 1 listę którą otrzymam- kolejnych poprawek już nie uznaję.

Przykładowe prace które wykonałem wysyłam po kontakcie mailowym (adres zamieszczony w profilu).

 

Jeżeli są jakieś pytania śmiało na nie odpowiem po kontakcie, a jednocześnie prosił bym o nie komentowanie mojej oferty.

 

Pozdrawiam!

 

Ps. Oferta ważna do 16 sierpnia 2011.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz uszczypliwość, ale jeśli nie chcesz, aby oferta była komentowana, to umieszczaj ją w dziale "ogłoszenia drobne" lokalnej gazety, a nie na forum dyskusyjnym.

Poza tym kota w worku nawet za darmo niewielu weźmie (bo a nuż parchaty?), a już na pewno nikt poważny, od kogo referencje miałyby jakąkolwiek wagę. Rozumiem, że chcesz się wybić na rynku, ale lepiej byłoby po prostu pokazać co potrafisz - taka forma zdobywania klientów jest nie tylko uczciwsza, ale i skuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W ogóle jest w złym dziale, bo to jest "oferty pracy / zlecenia", czyli że niby Ty szukasz.

Dostałem link do porto. Myślę, że o ile to jest naprawdę Twoje, to mógłbyś to wszystko inaczej reklamować, sporo fajnych projektów.

Tylko mówię - tak dziwnie to rozgrywasz, że aż zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze chciałem wszystko po przez email załatwiać, ale skoro mówicie że publiczne pokazanie lepsze, tak więc i daję linka: Portfolio i żeby nie było że nie moje to również do profilu na DeviantArt .

 

Ps. Przepraszam za zły dział i przy okazji proszę o przeniesienie.

Edytowano przez Qajs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Kompletnie nie leży mi to portfolio po lewej stronie.

 

http://yooart.net/images/magazine2_03.png chyba jedyny sensowny projekt na tym całym blogrollu? Nie wiem jak to nazwać, bo raczej portfolio to to nie jest. Ale popracuj nad stylem bo widać że dobry z Ciebie narybek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×