Skocz do zawartości
Gość

Handel domenami - allegro czy serwisy?

Polecane posty

Gość

Witajcie

 

Załóżmy, że posiadam kilka atrakcyjnych domen. Czy lepiej wystawić je na sprzedaż na allegro, czy na specjalnych portalach - np. gido.pl?

 

Gdzie uważacie, że domenę można sprzedać szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaję przez Allegro i AfterMarket.

Niestety tylko przez allegro udało mi się jakieś sprzedać, choć wierzyłem bardziej w AM.\

 

Z tego co zaobserwowałem najwięcej transakcji dochodzi w aftermarket/dropped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Do tego co napisał Kolopik dołącz jeszcze premium.pl i giełdę na az.pl (szału nie ma, ale warto obserwować).

Poza tym wystawiająć domenę na giełdzie aftermarket.pl, pojawia się ona w ofertach sklepu aftermarket na allegro.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli jednak allegro dominuje. Fakt, ma spory ruch i promując aukcję można naprawdę sprzedać.

 

Wracając jeszcze do dropped.pl , rzeczywiście ma potencjał. Można i tam sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Serwis allegro teoretycznie ma większy ruch, ale nie oznacza to, że koniecznie w dziedzinie domen.

Osobiście polecam AfterMarket. Na tej stronie możemy spotkać wiele inwestorów, którzy mają

sporą gotówkę. Wystarczy odwiedzin zakładkę 'Ostatnio sprzedane'; przekonasz się wtedy za

jakie ceny 'schodzą' (przeważnie) zwykłe domeny. Oczywiście firma AfterMarket zabiera odpowiedni

procent ze sprzedaży, wystawienia aukcji itp.

 

 

Pamiętaj :

- Domenę możesz wystawić na aukcje w różnych portalach.

- Możesz utworzyć swój prywatny katalog z domenami, które masz na sprzedaż i z linkami,

które odnoszą się do poszczególnych portali na których masz wystawione swoje aukcje.

 

 

 

Regards,

PrzemysławTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×