Skocz do zawartości
aragz

Problem z serwerem na nazwa.pl

Polecane posty

Zaczne od tego że z usług nazwa.pl korzystam już od kilku dobrych lat, jednak dopiero od kilku dni mam dosyć poważny problem z moim kontem. Problem objawia się tym

że strony nie chcą się załadować lub ładują się bardzo wolno - problem jednak nie występuje stale, jest to sytuacja bardzo zmienna. Nie występuje też wyłącznie w tzw. godzinach szczytu, ponieważ również w nocy problem jest identyczny. Tak jakby coś zapychało łącze.. Próbowałem szukać pomocy w netart, jednak twierdzą że u nich wszystko jest ok i połączenia z różnych stron świata przebiegły prawidłowo. Nie wiem gdzie szukać przyczyn tegom jakby ktoś chciał sprawdzić to strony znajduja sie na serwerze to m.in furious.pl lub portfel24.eu - oczywiście może być tak że wszystko akurat będzie chulało idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda opcja pingowania w chiwli "zapchanego" łącza? Ode mnie w tej chwili na poziomie 24ms więc całkiem nieźle..

Być może winą jest Twój ISP, a nie netart? Tudzież co jest bardzo prawdopodobne, strona wymusza zbyt dużą ilość zapytań do mysql? Sprawdź jak wyglądają statystyki zasobów w active.admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PING hwm.nazwa.pl (85.128.158.97) 56(84) bytes of data.
64 bytes from alb97.rev.netart.pl (85.128.158.97): icmp_seq=1 ttl=46 time=120 ms
64 bytes from alb97.rev.netart.pl (85.128.158.97): icmp_seq=2 ttl=46 time=119 ms
64 bytes from alb97.rev.netart.pl (85.128.158.97): icmp_seq=3 ttl=46 time=120 ms
64 bytes from alb97.rev.netart.pl (85.128.158.97): icmp_seq=4 ttl=46 time=120 ms
64 bytes from alb97.rev.netart.pl (85.128.158.97): icmp_seq=5 ttl=46 time=120 ms

--- hwm.nazwa.pl ping statistics ---
5 packets transmitted, 5 received, 0% packet loss, time 3996ms
rtt min/avg/max/mdev = 119.520/120.244/120.540/0.534 ms

 

 

 

 

więc chyba ok? Na serwerze w panelu admina również wszystko w normie i daleko od limitów

 

teraz zaczynam się zastanawiać nad tym ISP.. choć nie tylko ja miałem problem z takim objawem ponieważ jedna z firm instalowała mi cms na serwerze i tez mieli znaczne problemy z instalacją. Ale pójde tym krokiem i sprawdze

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×