Skocz do zawartości
Suchy*wolk

Sklep internetowy - gdzie postawić, tanio i sprawnie?

Polecane posty

Witam. Mam okazję podjąć się tworzenia sklepu, a raczej sprawnego postawienia go. Jeszcze oficjalnie nie podjąłem się zadania, ale myślę, że problem polega tylko na doborze odpowiedniego skryptu.

 

Sklep będzie miał setki produktów na stronie, muszą być rubryki typu promocja godzinowa, bestsellery, wyprzedaże itd., czyli chwytliwe kategorie, które można szybko i sprawnie obsłużyć np.godzinna promocji produktu "x".

 

Sklep musi być podłączony do programu SUBIEKT GT, którego zmiana na coś innego nie wchodzi w grę. Wiele firm oferuje sklep + płatny moduł, który połączy sklep z Subiektem. Polega to jednak na tym, że taka firma sklep może postawić za ok.2500zł netto + koszty serwera, co jest średnią ceną. Zwłaszcza, że firma - sklep chce wykonać od postaw, a mnie bardziej zależy na niższej cenie, ale za to, abym sam mógł wgrać grafikę, wstawić TOP we flashu itd., ponieważ mam od grafiki gościa, który by to dużo taniej zrobił niż firma.

 

Darmowe skrypty raczej nie zdadzą swojego zadania, chociażby ze względu braku supportu telefonicznego itd. Wykonywałem kilka projektów w swoim życiu, ale sklepu internetowego na płatnej licencji jeszcze nie miałem okazji tworzyć, a ma to być dość "gruby" sklep i musi być to dograne bardzo dobrze.

 

 

Edit : Panel administracyjny też musi być przejrzysty i łatwy w użyciu.

 

+ sklep tego typu jak TU

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Suchy*wolk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep co podałeś jest oparty na oscommerce a dodatkowo przyznam szczerze, że cena 2500 jest dość niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cena netto, fakt nie jest zbyt wysoka jeżeli chodzi o profesjonalizm, ale myślę, że za samą grafikę wołają 50% kwoty, także jak mam możliwości własnej grafiki, to może warto by to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2500zł netto wraz z integracją z subiektem to niedrogo.

Jak chcesz mieć jeszcze taniej to możesz kupić chociażby nasz Pffshop, do tego dokupić integrację z subiektem przez S2S i samodzielnie podpiąć sobie grafikę (edycja styli i szablonów we własnym zakresie). Za licencję zapłacisz 829zł brutto. Za integrację z S2S - nie wiem, ale około połowy tej kwoty. Czyli razem w granicach 1000zł netto za działający sklep, integrujący się z subiektem. Sklep będzie wyglądał dokładnie tak: demo.pffshop.pl

 

Natomiast jak chcesz indywidualne rozwiązanie, wraz z grafiką - to te 3000zł netto to lekką ręką się w całości zrobi.

Edytowano przez Grupa PFF (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jest normalna cena (taka z niższych nawet) za sklep.

Masakra jak rynek jest zepsuty... że chcą za tysiaka ultra wypasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 1080 netto masz w home pudelkowe rozwiazanie, ktore dziala z Subiektem - w tej cenie masz serwer i aplikacje sklepu. ten ich caly clickshop to nic innego jak shopper w wersj 5 tylko po tuningu. mozesz sobie przetestowac. a jezeli chcesz zainwestowac kase w cos naprawde ekstra, cos indywidualnego napisane specjalnie pod Twoje wymagania to z czystym sumieniem moge Ci polecic iai-shop.com - jedna z naprawde dobrych platform e-commerce. Tam regula jest jedna - im wiecej wylozysz tym wiecej indywidualnych rzeczy dla Ciebie napiszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie płacę, tylko właściciel sklepu, który kazał się nie przejmować kosztami. Jednak im ja więcej od Siebie wniosę, tym więcej dostanę prowizji, czyli coś za coś.

 

Edit: Myślę, że nie jest aż tak zorientowany w cenach sklepów i cena 5000zł może na nim zrobić negatywne wrażenie.

Edytowano przez Suchy*wolk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To wtedy mówisz, że "trudno, nie będzie pan miał sklepu". Nie możesz szukać rozwiązania za tysiaka, dokleić 3 patole prowizji i uderzać do gościa. Powiedz otwarcie ile co kosztuje, ile bierzesz za wdrożenie i to i tamto... a jak nie będzie chciał, to niech szuka jelenia... trudno się mówi.

Chyba, że to akurat ty jesteś jednym z tych jeleni psujących rynek...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, jak dobrze. Dodaj sobie opłatę za integrator z Subiektem do ceny podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, liczę się z tym i wcale nie powiedziałem, że wybieram ich ofertę.

 

@wood - w cenie, jest już wymagany serwer opłacony na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co zrobisz, jeśli nagle będzie potrzebny VPS za stówę miesięcznie netto? Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie chodzi o to o czym pisze Sponsi, czyli kwestia migracji a przy tym znalezienia odpowiedniej usługi z Windows i do tego sensowny administrator. Tutaj Cię to wyjdzie drożej, więc jeżeli teraz szukasz jak najtaniej, to może się okazać później, że zapłacisz więcej za używanie produktu, który miał przynieść oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pffshop - autorskie oprogramowanie, oparte o model MVC -> nowoczesna architektura kodu, PHP5 itd.

Mysklep - zmodyfikowany OS-Commerce, czyli zapomnij o MVC, zapomnij o PHP5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w 1. poście. Integracja z subiektem przez s2s - czyli szczegóły tutaj: http://www.e-mo.com.pl/s2s

My się tym nie zajmujemy. Te 4h to na kwestie dostosowawcze - przeróbki w układzie sklepu, jakieś proste modyfikacje programistyczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli chodzi o sklepik internetowy to ja polecam zakup w firmie EiM Multimedia pod germany.shop.pl

Mają bardzo dobre i wielce funkcjonalne sklepy.Generalnie nie będziesz musiał nic zmieniać i dodawać gdyz to prawdziwy kombajn do prowadzenia e-handlu. Na ich stronie masz dość duży wybór począwszy od gotowych szablonowców aż po indywidualne tworzenie grafiki. Cena też nie powala z nóg :)

Najważniejsze na co można zwrócić uwage to fakt że EiM Multimedia nigdy nie pobierało opłat z tytułu pomocy technicznej i merytorycznej co jest niespotykane w dzisiejszych czasach gdzie każdy na wszystkim chce zarabiać. Tak, wiec jeśli potrzebujesz dobrego rozwiązania za tanie pieniądze to pisz do Panów z EiM Multimedia a napewno pomogą i doradzą.

 

Witam. Jeśli chodzi o sklepik internetowy to ja polecam zakup w firmie EiM Multimedia pod germany.shop.pl

Mają bardzo dobre i wielce funkcjonalne sklepy.Generalnie nie będziesz musiał nic zmieniać i dodawać gdyz to prawdziwy kombajn do prowadzenia e-handlu. Na ich stronie masz dość duży wybór począwszy od gotowych szablonowców aż po indywidualne tworzenie grafiki. Cena też nie powala z nóg :)

Najważniejsze na co można zwrócić uwage to fakt że EiM Multimedia nigdy nie pobierało opłat z tytułu pomocy technicznej i merytorycznej co jest niespotykane w dzisiejszych czasach gdzie każdy na wszystkim chce zarabiać. Tak, wiec jeśli potrzebujesz dobrego rozwiązania za tanie pieniądze to pisz do Panów z EiM Multimedia a napewno pomogą i doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×