Skocz do zawartości
shikataganai

przenosiny VPS w vihost.pl

Polecane posty

właśnie dostałem info od Vihost o przenosinach serwerów VPS na inna maszyne matke, niby normalna sprawa...ale:

 

 

Przypominamy o dzisiejszych przenosinach serwerów VPS na nowe maszyny, które rozpoczną się po 22:00. Również poniżej przesyłamy Państwu jeszcze raz powtórną informację wysyłana do klientów w Piątek 8.07.2011:

 

niestety żadnej takiej informacji nie dostałem..z wcześniejszymi ani z dzisiejszą problemów nie było... :angry:

 

 

dnia 13.07.2011 na 14.07.2011 rozpoczną się przenosiny Państwa serwera VPS. Przenosiny podyktowane są koniecznością dalszego efektywnego rozwoju naszej firmy, aby to osiągnąć musimy wprowadzać innowacyjne technologie, korzystać ze stabilnych rozwiązań. W związku z tym rozpoczęliśmy proces uniezależniania firmy od innych dostawców.

Wszystkie serwery zostaną przeniesione na nową, mocniejszą maszynę "matkę":

 

>> >> Intel Quad-Core i7-980X (6x 3.33GHz HT)

>> >> 32 GB RAM DDR3 DUAL-RAM

>> >> 4 x 15k RPM SAS w HARDWARE RAID10

 

Jednak w związku z przenosinami na własne rozwiązania, nie jesteśmy w stanie zachować dla Państwa dotychczasowego adresu IP.

Nowy adres IP znajdziecie Państwo w panelu SolusVM po przenosinach, a o zakończeniu zostaniecie Państwo poinformowani.

Link do panelu SolusVM:

 

 

nie otrzymałem tego rzekomego maila z piątku...(nie ma go w spamie) ogólnie ode mnie wielki minus :angry:

 

 

poprosiłem o wstrzymanie się jeden dzień z przenosinami, aby zabezpieczyć ruch na serwisach (pech chciał ze dzisiaj nie dam rady tego zrobić) , zobaczymy co z tego wyjdzie,

ale jak widzicie zaznaczyłem że zgadzam się na otrzymywanie ofert od firm :D więc do działa ;)

 

maszyny jakich potrzebuje to odpowiedniki vs3 i vs6 z ofery Vihost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł jeszcze chyba Ci nie odpisał, w każdym razie nie będzie problemu, żeby przełożyć przenosiny o jeden dzień. Dodatkowo z tego co wiem dostaniesz ciekawą rekompensatę związaną z tym problemem.

 

 

PS. Z nami naprawdę można się dogadać, a przede wszystkim nie robimy niczego ze szkodą dla klienta. A co do przenosin, to jak są jeszcze jakieś dodatkowe wskazówki to puść maila do mnie bezpośrednio na m.adach@vihost.pl, to od razu po przeniesieniu Twojego VPS wykonam za darmo wszystkie czynności, aby uruchomić strony i usługi na nowym IP.

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem pocztę w piątek rano i nic nie było, jednak jakoś w południe miałem maila, że planują przenosiny serwerów. A że nic ważnego na VPS nie trzymałem, to olałem tego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł jeszcze chyba Ci nie odpisał, w każdym razie nie będzie problemu, żeby przełożyć przenosiny o jeden dzień. Dodatkowo z tego co wiem dostaniesz ciekawą rekompensatę związaną z tym problemem.

 

 

PS. Z nami naprawdę można się dogadać, a przede wszystkim nie robimy niczego ze szkodą dla klienta. A co do przenosin, to jak są jeszcze jakieś dodatkowe wskazówki to puść maila do mnie bezpośrednio na m.adach@vihost.pl, to od razu po przeniesieniu Twojego VPS wykonam za darmo wszystkie czynności, aby uruchomić strony i usługi na nowym IP.

 

dzięki malu , jedyne co potrzebuje to ten jeden dzień przesunięcia, teraz dopiero wszedłem do domu, więc po prostu marne szanse żebym się wyrobił do 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×