Skocz do zawartości
IceBeast

Zarabianie na małym forum

Polecane posty

Witam

W jaki sposób mogę zarabiać na dosyć małym forum (30-50 użytkowników online dziennie)?

Nie mówię tu o żadnej dużej kwocie, każda złotówka się liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

W jaki sposób mogę zarabiać na dosyć małym forum (30-50 użytkowników online dziennie)?

Nie mówię tu o żadnej dużej kwocie, każda złotówka się liczy ;)

 

Na pewno żadnej wielkiej kasy nie zarobisz przy tylu użytkownikach, zobacz co oferuje Google AdSense , może z czasem przy większym ruchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza kwestia - jacy to użytkownicy. Czy są to dzieciaki gadające o tym co się wydarzyło na podwórku, czy są to biznesmeni, rozmawiający o aktualnych kursach giełdowych? Do każdej grupy docierasz z czymś innym, na każdej grupie zarabiasz inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

30-50 online czy dziennie? Bo chyba zle zrozumialem ;-)

 

Jezeli masz duzo odslon, to najlepsze sa systemy CPM, ze swojej strony moge polecic CPMProfit (ref) Zlicza mi 500-1000 zaakceptowanych odslon (za ktore placa, w rzeczywistosci jest wiecej) i zbierasz punkty ktore wymieniasz na pieniadze (PLN na PP). Jest to system AdMediaProvider. Dziennie zarabiam okolo 20 groszy (mozen nie duzo ale grosz do grosza...)

 

Pozdro ;-)

 

Uwazaj na tzw. SCAMy! Byl taki ostatnio (yMads) na ktory sie czesciowo nabralem. Czesciowo bo zbyt duzo placil (dziennie zarabialem po 5 $) ale do konca myslalem ze to prawdziwa kasa, niestety sie mylilem a strona przekierowuje na Google ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się najpierw reklamą forum, następnie zarobkiem. Przy 50 wejściach marne szanse nawet na 1zł dziennie. Dobij najlepiej tego tysiąca. A jak? Pozycjonowanie fraz, katalogi, portale społecznościowe, fora (marketing szeptany) , blogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w miarę dużo zaindeksowanych podstron, w PR>2 to wystawiaj linki na allegro na sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

W jaki sposób mogę zarabiać na dosyć małym forum (30-50 użytkowników online dziennie)?

Nie mówię tu o żadnej dużej kwocie, każda złotówka się liczy ;)

Jak masz dobry PR powyżej 3, to zarobić możesz na linkach. Prolink, Linkolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×