Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
blown

Wirtualny komputer?

Polecane posty

Witam,

mam dość nie typowe pytanie. Czy istnieje coś takiego jak wirtualny komputer tzn. taki do którego mogę zalogować się np przez Team Viewer i bede miał dostępny normalny pulpit windowsa i mógł instalować ściągnięte programy oraz gry? Nie chodzi mi o wirtualną maszynę, którą mogę sobie postawić u siebie na pc tylko o komputer z drugiej części globu na którym jest karta graficzna i możliwość instalacji programów do wykonywania pewnych zadań.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest taka możliwość. Stawiasz windowsa, instalujesz na nim jakiś serwer VNC i wysyłasz do Abu Dhabi. Jak Ci już podłączą, to znając adres tego windowsa, masz dostęp do niego przez, chociażby, Team Viewera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam zaraz wysyłasz... Możesz wydzierżawić VPSa albo dedyka, który już tam jest. Odejdą spore koszty wysyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jakie to programy.

Jeśli takie wymagające DirectX albo co gorsza OpenGL, to takie cudo w środowisku zdalnym dosyć trudno uruchomić.

VNC żeby dobrze działało, to musi mieć dobre łącze, bo inaczej to żadna przyjemność.

A windowsowe RDP to też nie ze wszystkim działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Nasza chmura oferuje taką usługę, zapraszam do kontaktu na gg 13523541 bądź mail kontakt@redhosti.pl. Z serwerem będziesz mógł swobodnie łączyć poprzez VNC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak wydaje mi się że np. zagrać w grę przez VNC to raczej nic przyjemnego (mówiąc trochę sloganem - "mało efpeesów" (fps)) nawet firm na youtube ciężko obejrzeć ze względu na słabe odświeżanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×