Skocz do zawartości
cheetos

Zaczynająć od VPS'a

Polecane posty

Czy zaczynając własną działalność od serwera vps to jest dobry pomysł czy jednak dedyk na początek. Mam tu namyśli nie vps'a za 40zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek wystarczy. Jeszcze zależy od tego, co to ma być za działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zaczynając własną działalność od serwera vps to jest dobry pomysł czy jednak dedyk na początek. Mam tu namyśli nie vps'a za 40zł :)

 

Każdy pomysł jest ok , aczkolwiek najważniejszy jest klient , czy to będzie dedyk czy vps czy wirtualna maszyna dobra cena z bardzo dobrą ofertą na pewno daje pożądane skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mogę tylko powiedizeć że będziesz miał trudno - spora konkurencja...

Chyba że zrobisz coś na wzór xaa - bo sporo tego dzieci kupują no ale kasa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zaczynając własną działalność od serwera vps to jest dobry pomysł czy jednak dedyk na początek. Mam tu namyśli nie vps'a za 40zł :)

 

Ja bym raczej rozglądał się od resellera, taniej i masz pełną pomoc administratora.

Jednak odrazu Ci piszę, nie wierz w mity. Jeśli ktoś Ci powiedział, że zbijesz fortunę na tym w krótkim czasie, będziesz zawiedzony.

 

Firmę będziesz rozwijał kilka lat, włożysz kupę pieniędzy na utrzymanie, administracje, serwery i rózne moduły czy panele.

Przy takiej konkurecji odrazu stracisz włosy, a jak "przejadą" po Twojej firmie tu na forum, to po nocach nie będziesz spał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zaczynając własną działalność od serwera vps to jest dobry pomysł czy jednak dedyk na początek. Mam tu namyśli nie vps'a za 40zł :)

 

Pojedynczy "dedyk" to pojedynczy punkt awarii - jeśli wystąpi spowoduje niedostępność usług świadczonych przez Twoją firmę. Zdecydowanie wybrałbym jeśli nie usługę typu "reseller" (brak zbędnych kosztów i małe ryzyko na początek) to jakieś rozwiązanie oparte o wirtualizację które będzie "rosło" lub "kurczyło się" (oby nie) wraz z bieżącymi potrzebami działalności. VPS w firmie która ma odpowiednio wdrożone środowisko wirtualizacyjne wyeliminuje ryzyko długotrwałych awarii i utraty danych. Rozwiązań jest bardzo wiele, warto zwrócić uwagę np. na propozycje ATM SI:

 

http://www.atm-si.com.pl/uslugi/cloud_services

 

Na pewno nie kosztuje 40 zł ;) - będzie jednak solidną podstawą Twojego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×