Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

Dotacje via SMS.

Polecane posty

Witam,

 

Tworzyłem strone dla pewnej fundacji, oczywiście zarejestrowanej, działającej już pare lat - i mam następujący problem. Nie mogę znaleść dostawcy który może zaoferować usługe SMS, dzięki której ludzie mogli by wspierać fundację poprzez wysłanie Premium SMSa.

 

W czym problem ? Napisałem do allpay.pl , wapacz.pl , wapster.pl - odpowiedzieli tylko z allpay, że mogą tylko udostępnić inne kanały płatności, lecz regulamin sms zakazuje takiej usługi. Z tego co wiem to regulaminy pozostałych serwisów też nie uwzględniają takiej opcji jak dotacje via sms.

 

Czy ktoś z was wie może gdzie mogę się zgłosić i zarejestrować taką usługę ?

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sproboj jeszcze spytac w cashbill.pl.

FRANKY jest wlascicielem/pracuje tam wiec moze udzieli ci dokladniejszych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z technicznej strony nie widze problemu zadnego, jednak faktycznie operatorzy patrza na tego typu zeczy bardzo dziwnie, stad skierujemy zapytanie do nich i damy odpowiedz jak tylko uzyskamy je od operatorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym fundacji zaproponował zwykłe payu bo z smsow za duzo tracisz (nawet 50-60%) i czekasz dlugo na pieniadze (do 2 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cashbill.pl wyplaca po 4-5 dniach po zakonczeniu miesiaca za wszelkie wplywy z uslug platnosci jak rowniez z uslug SMS - wyplacamy w tym samym dniu w jakim otrzymujemy FV. Wiec jak ktos wysyla priorytetem FV do nas na poczatku miesiaca (raporty generowane sa juz nastepnego dnia po zakonczeniu okresu rozliczeniowego i sa dostepne on-line w Systemie Cashbill w postaci pliku PDF) to moze pieniadze miec juz po 2 dniach na koncie :) . Nie pobieramy przy tym zadnych dodatkowych oplat z tytulu szybkich wyplat, poprostu jest to standardowy czas platnosci :)

 

Ale faktycznie spora czesc pobieraja operatorzy z SMS. Stad w naszej ofercie sa wszelkie formy platnosci:

 

- przelewy on-line wiekszosci polskich bankow

- mTransfer

- Inteligo

- Multitransfer

- Platnosci Kartami kredytowymi

 

Dodatkowo platnosci PPC - Pay per Call za pomoca wdzwonienia sie pod numery 0700/0708

 

Infrastruktura nasza umozliwia odpalenie KAZDEJ uslugi platnosci lub SMS jaka klient sobie zazyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, platnosci karta itp w sumie juz mam zarejestrowane w allpay.pl - ale prawdopodobnie przeniose sie z nimi do tego uslugodawcy ktory zaoferuje mi smsy aby miec wszytsko w 1 miejscu. Głownie chodzi o płatności sms, bo z załatwieniem dotacji via karty kredytowe itp to mniejszy problem.

 

A jak jest z tymi platnosciamy wdzwanianymi - czy cashbill.pl moze zaoferowac tez taka forme platnosci dla mojego serwisu ?

 

Interesowalo by mnie przeniesienie sie ze wszystki platnosciami do www.cashbill.pl - tylko bede potrzebowal kto mnie pokieruje przez caly proces przystapienia do wspolpracy poniewaz z uslug cashbill.pl nie mialem jeszcze przyjemnosci korzystac...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o kontakt z nami pod nr tel. 032.262.86.45 Osoba, ktora bedzie Panstwa opiekunem poprowadzi sprawe do konca :)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie czekam na odpowiedz email bo moze operator nie wyrazi zgody na taka usluge :-) Pozdrawiam.

 

Wysłany Sob Sty 07, 2006 1:46 am:

 

No niestety - dostałem taka odpowiedz jakiej sie obawialem - ze operatorzy zupelnie inaczej podchodza do tego typu uslug sms... ehh, w sumie tylko zajmuje sie strona dla tej fundacji no i wlasnie zalatwieniem tych platnosci, jednak szkoda ze operatorzy tak podchodza do uslug majacych na celu pomoc niepelnosprawnym - ale na to wplywu nie mam juz ani ja, ani np. cashbill - to wymysl samych operatorow... pozdrawiam

 

Wysłany Sob Sty 14, 2006 5:00 pm:

 

Przepraszam bardzo, czy mógłby ktoś podać mi jakiś kontakt, gdzie mogę starać się o bezpośrednie załatwienie usługi SMS u operatora ? Znam zasady jakie nakładają operatorzy i wydaje mi się że fundacja im sprosta. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×