Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Leśny

Sprzecam licencję IP Board

Polecane posty

Jak w temacie sprzedam lincencje IP Board 3.1 Standard. Licencja jest wygasła lecz posiadam tą paczkę instalacyjną. Dorzucam do tego layout info poniżej oraz darmowe kodowanie jego bądź innego.

 

Screen licencji:

 

ipboard.jpg

 

Screen layoutu:

 

Lay

 

 

Cena : 250zł (całość)

 

Kontakt : GG: 19001358, PW, email: invisible--- [at] inmail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie rozumiem...

 

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak można sprzedać wygasłą licencję na coś?

 

To tak jak byś sprzedawał zablokowany serwer przez nieopłacenie go... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem...

 

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak można sprzedać wygasłą licencję na coś?

 

To tak jak byś sprzedawał zablokowany serwer przez nieopłacenie go... :D

W przypadku IP.Board to nie ma znaczenia podczas sprzedaży. Sama licencja jest dożywotnia, a przez wygaśnięcie rozumiemy brak dostępu do odautorskiego supportu i downloadu.

 

Transfer i tak jest niemożliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

1. podaj cenę za samą licencję

2. Uwzględnij to że nie można zmienić przypisania licencji, ponieważ w wygasłych licencjach nie da się zmieniać adresu forum, więc to że masz paczkę z plikami to nikogo nie urządza, bo w tym momencie to będzie nielegalne rozpowszechnianie plików :P (chyba, że coś się zmieniło z przypisaniem licencji w ostatnim czasie, ale wątpię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

@GyniO 3.2 nie może posiadać bo jeszcze IPS nie udostępnił jej :) a już napewno nie 1 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można.

 

Coś mi się zdaje że jednak nie, podaj punkt licencji IPB jeśli takowy o tym że można jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że jednak nie, podaj punkt licencji IPB jeśli takowy o tym że można jest

A Ty co, masz zamiar bawić się w polski sąd, czy jak? Skoro jest możliwość to znaczy, że można - a można, bo wszystko jest zautomatyzowane i nowa domena zapisuje się w panelu natychmiast po wprowadzeniu klucza licencyjnego na forum.

 

Dziwi mnie fakt, że osoba prowadząca support IP.Board wprowadza w błąd innych użytkowników.

Edytowano przez Microo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie fakt, że osoba prowadząca support IP.Board wprowadza w błąd innych użytkowników.

 

Invision nie zezwala na transfery licencji, więc teraz można to zrobić tylko kupując login i hasło do całego konta na invisionpower.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Invision nie zezwala na transfery licencji, więc teraz można to zrobić tylko kupując login i hasło do całego konta na invisionpower.com.

I niby jak to się odnosi do mojej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niby jak to się odnosi do mojej wypowiedzi?

 

Nijak, po prostu podczepiłem się pod wątek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

a można, bo wszystko jest zautomatyzowane i nowa domena zapisuje się w panelu natychmiast po wprowadzeniu klucza licencyjnego na forum.

 

 

Tutaj się z Tobą nie do końca zgodzę, jakiś czas temu około lutego próbowałem takiej operacji i niestety dostałem błąd takiej zmiany. Stąd moje słowa i dlatego też napisałem, że chyba że coś się zmieniło bo nie siedzę i nie sprawdzam codziennie takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×