Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MrQwerty

[wirtualny] Pod nową stronę

Polecane posty

Witam. Jestem zainteresowany kupnem domeny .com i hostingu pod nią. Chcę regulować płatności poprzez system PayPal. Moja strona jest nowa ale będzie się szybko rozwijała (nie chcę mówić co to za strona aby nikt mi pomysłu nie ukradł ale na pewno to nie warez, wszystko będzie legalne). I tu moje pytanie brzmi czy istnieje coś bardziej opłacalnego (tańszego, lepszego) od oferty którą znalazłem na stronie >>> http://www.laohost.pl/hosting.html <<< (Konto małe). Na start chce konto małe bo po co przepłacać na początek i tu mi się podoba ten hosting bo można oczywiście za wszystko płacić PayPal'em i można w każdej chwili kokupić sobie transferu miesięcznego, powierzchni dyskowej itp. Więc ponawiam i pytam czy znacie może coś lepszego od tego hostingu? Mi ten pasuje ale może jest jakiś inny tańszy, lepszy? Dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie tematem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Powiedz mi czy jeśli tam mam 3gb miejsca to jak strona waży powiedzmy 100mb to pozostałe niecałe 3000mb mogę wykorzystać na bazę danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Dzięki za odpowiedź. Powiedz mi czy jeśli tam mam 3gb miejsca to jak strona waży powiedzmy 100mb to pozostałe niecałe 3000mb mogę wykorzystać na bazę danych?

 

Dokładnie tak jest, baza danych jest ograniczona jedynie pojemnością konta hostingowego jakie wykupiłeś.

 

Jeżeli nie chcesz dopłacać VATu, zapraszam do oferty: http://grand-host.pl/hosting/bez-ograniczen.html pakiet: Green.

Płatność możemy rozbić np na 3-4 Miesiące, oczywiście płatność PayPalem jak najbardziej.

 

Polskie Panele, w nocy siedzę także na Tickety odpisuję w razie problemów (tylko nie dzwoń o 3 w nocy, lepiej napisać SMS)... ;)

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

MZone to dobra Firma ;) (ale moja też nie jest zła :P) Poza tym jest u nich jakaś Promocja 50% obcinka cen.

 

Okej w takim razie, żebyś nie był stratny to gdybym był na Twoim miejscu brałbym ostatni pakiet: MZFour+DA, parametry okej, transfer, procesor do 20% dasz 240zł na cały rok i masz spokój jeśli Twoja strona jak stwierdziłeś:

 

Moja strona jest nowa ale będzie się szybko rozwijała

 

to przy takim koncie na Mzone masz szanse na posiedzenie u nich cały rok bez przenosin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek jednak wolał bym coś mniejszego bo po co na początku przepłacać. Dzięki za szczerość co do firm. Bardzo mi pomogłeś jeszcze się prześpię i wybiorę co mi bardziej podejdzie. Dzięki. Miłego wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie jestes pewny, zapraszam na chat i doradzimy.

Zmiana pakietu jest mozliwa w kazdym momencie, ale obnizenie wykonujemy tylko pod koniec okresu abonamentu. Najpierw jednak zalecalbym test u nas, wtedy dokladnie sprawdzimy zachowanie serwera pod danym skryptem.

 

Jakbys wybral GH to polecam, firma stabilna z porzadnym zarzadzaniem. Napewno sie nie zawiedziesz, i bedziesz sie mogl dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×