Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
netu

Z: [opinie] Webh.pl

Polecane posty

pw na forum :D admin nie ma obowiązku odpowiadać na forum jest to jego sprawa, może tez mieć ustawione nie otrzymywanie PW. Twoje podejście do webh jest śmieszne i nie powinieneś oczerniać go po tym ze nie napisałeś na firmowego meila lub zadzwoniłeś na infolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pw na forum :D admin nie ma obowiązku odpowiadać na forum jest to jego sprawa, może tez mieć ustawione nie otrzymywanie PW. Twoje podejście do webh jest śmieszne i nie powinieneś oczerniać go po tym ze nie napisałeś na firmowego meila lub zadzwoniłeś na infolinie

 

przecież webh prosił go aby napisał do niego na priv, może jest coś z pocztą że nie dochodzi więc

skoro jest okazja wyjaśnić z klientem temat, choćby za pomocą priv-a, to co w tym śmiesznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WG mnie, Webh.pl prosi o podanie na PW loginu i maila, a

Chlorofil podaje na forum, że wysyłał zgłoszenie na PW.

 

Na webh.pl nie widzę jakoś w dziale kontakt nic o forum :D

Dziwne że ja i inni użytkownicy uzyskują kontakt z BOK-iem, a Chlorofil nie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, może faktycznie to zdanie było dwuznaczne ale napisałem PW na prośbę wczoraj, z danymi o dwóch zgłoszeniach wysłanych wcześniej na zgłoszeniowy e-mail. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja pociągnę temat :huh:

 

Obecnie korzystam z zagranicznego hostingu (eapps) i poszukuję odpowiednika w Polsce. Analizując Waszą ofertę natrafiłem na panel administracyjny hypervm. Wersja demo tego panelu działa na porcie 8888.

 

Jak wygląda sprawa u Państwa? Też działa to na porcie 8888? i Czy jest możliwość instalacji innego panelu? Może Webmina?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdr,

Xirad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszą ofertę natrafiłem na panel administracyjny hypervm. Wersja demo tego panelu działa na porcie 8888.

 

Jak wygląda sprawa u Państwa? Też działa to na porcie 8888? i Czy jest możliwość instalacji innego panelu? Może Webmina?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdr,

Xirad

bok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×