Skocz do zawartości
MasterHost

Informacje od MasterHost

Polecane posty

Witam

Dla użytkowników forum WHT postanowiliśmy dać promocję -10% zniżki na wybraną oferte serwerów VPS

 

Na hasło Witamy ! -10%

Podczas składania zamówienia na dowolny pakiet hostingowy wpisz kod promocyjny Witamy !, otrzymasz 10% zniżki!

Promocja do 14.06.2011

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Jedne z Najbardziej solidnych VPSów jakie widziałem. Kusząca jest ta Promocja wstępna dla nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne z Najbardziej solidnych VPSów jakie widziałem.

możesz rozwinąć co rozumiesz przez słowo "solidny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

;) Dopsz... Solidnie skonfigurowany cały serwer, porządne zasoby, dobre DC.

 

Ale to jest raczej do opinii na temat Firmy MasterHost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako szary klient, typowy Kowalski, to szczerze mówiąc nigdy bym nie kupił. Może to co powiem nie jest obiektywne (bo może to kogoś przekonuje), ale strona brzydka jak noc listopadowa. Błąd na błędzie + błędy ortograficzne. Site postawiony w de50.pl.. Eh.

Edytowano przez elroy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

No tak najlepiej jakby było za darmo i jeszcze leżało na ulicy żebym mógł sobie legalnie wziąć. de50.pl to ionic

Temat się zaraz wykolei na inny tor. Mówimy tutaj o PROMOCJI jaką oferuje MH. A nie o tym jaką mają witrynę, kto tym dowodzi, jakie są opinie na temat Firmy, kto jak i dlaczego... Nie widzę puenty ani sensu.

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak najlepiej jakby było za darmo i jeszcze leżało na ulicy żebym mógł sobie legalnie wziąć. de50.pl to ionic.

 

A czy ja powiedziałem coś na temat cen ? Twierdzę tylko, że oferta jest przygotowana skrajnie nie profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako szary klient, typowy Kowalski, to szczerze mówiąc nigdy bym nie kupił. Może to co powiem nie jest obiektywne (bo może to kogoś przekonuje), ale strona brzydka jak noc listopadowa. Błąd na błędzie + błędy ortograficzne. Site postawiony w de50.pl.. Eh.

 

Przykro jest stawiając posta dla użytkowników forum z ofertą promocyjną a ty wylatujesz z oceną strony www i lokalizacją maszyny :lol:

Tematyka twojego postu odbiega od tematu w tym dziale

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro jest stawiając posta dla użytkowników forum z ofertą promocyjną a ty wylatujesz z oceną strony www i lokalizacją maszyny :lol:

Tematyka twojego postu odbiega od tematu w tym dziale

Pozdrawiam

 

Jeżeli Ci jest przykro, to przepraszam. W/w post to stanowisko typowego i zwykłego klienta. Nie jestem ani konkurencją, ani zmanierowanym nastolatkiem.

Post uważam jest w temacie. Jeżeli ktoś oferuję jakąś wartość, może się spodziewać feedbacku.

A na koniec myślę warto dodać:

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

A czy ja powiedziałem coś na temat cen ? Twierdzę tylko, że oferta jest przygotowana skrajnie nie profesjonalnie.

 

No okej. Jak to ktoś już powiedział na tym formy jakiś czas temu, cytuję: "Cen urzędowych nie ma już ponad 30 lat" każdy ma prawo do ustalania swoich własnych oraz prowadzenia biznesu w dowolny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No okej. Jak to ktoś już powiedział na tym formy jakiś czas temu, cytuję: "Cen urzędowych nie ma już ponad 30 lat" każdy ma prawo do ustalania swoich własnych oraz prowadzenia biznesu w dowolny sposób.

 

W żadnym miejscu nie pojawia się jakikolwiek cień tematu cen, więc nie rozumiem dlaczego do tego wracasz?

Btw: czy MasterHost i GrandHost to jest jakaś wspólna grupa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

To była jedynie dygresja. Ale tak następnym razem to zaznaczę. :P

Grand-Host (GH) jak już, GrandHost dawno nie istnieje.

MasterHost i moja Firma nie są w żaden sposób powiązane, zresztą jak ktoś z kimś współpracuje to zaraz staje się dla innych wrogiem, bo chyba tu czegoś nie rozumiem? Wróg wroga jest moim przyjacielem? Jak go nie mogę pokonać to się do niego przyłączę? Dziwne podejście.

 

Aczkolwiek nie zabieram już głosu w tym temacie bo się wykoleił na inny tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grand-Host (GH) jak już, GrandHost dawno nie istnieje.

Wróg wroga jest moim przyjacielem? Jak go nie mogę pokonać to się do niego przyłączę? Dziwne podejście.

 

Nie śledzę zmian na rynku hostingowym, bo to nie moja branża, a tym bardziej nie wyłapuję subtelnym zmian jak "-" w nazwie.

Prostą krytyką dałem się wkręcić w jakąś dziwną dysputę. O jakim wrogu piszesz ? Wystarczy napisać, że nie współpracujecie i już.

Dzięki i pozdrawiam.

ps: błędy ortograficzne na stronie i tak warto poprawić nie zależnie od tego co napisaliśmy. A tą niepotrzebną wymianą zdań podwójnie zostałem zniechęcony do w/w oferty.

Edytowano przez elroy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jakoś nie rozumiem Twojej "żaluzji" ?

 

Nie, to żadna aluzja w Państwa kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne z Najbardziej solidnych VPSów jakie widziałem. Kusząca jest ta Promocja wstępna dla nowych klientów.

 

Ja nie widzę w tej ofercie żadnej rewelacji. Hmm, prowadzisz własną firmę hostingową i kusi Cię vps z oferty masterhost?

 

ps. W co do strony to masakra, a to jednak wizytówka firmy. Jak firma ze stroną na tak niskim poziomie ma świadczyć profesjonalne usługi hostingowe? Ja w życiu bym nie zaufał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona to chyba jakis template z templatemonster, w dodatku jeszcze nie przerobiony bo są lorem ipsumy.. zmiłujcie się właściciele masterhost i to dopracujcie przed wrzucaniem postów

 

 

 

mustacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet. Nulla venenatis. In pede mi, aliquet sit amet, euismod in, auctor ut, ligula. Proin ullamcorper urna et felis.

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Suspendisse sollicitudin velit sed leo. Ut pharetra augue nec augue. Nam elit magna, hendrerit sit amet, tincidunt ac, viverra sed, nulla. Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem, interdum.

 

I ten numer telefonu z USA.

Pełna profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

A może dacie już spokój?

 

Nowa witryna w trakcie realizacji, więc komentarze zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

G-H ja rozumiem, że współpracujesz z Masterhostem, bo w innym temacie też mnie zaatakowałeś, gdy tylko napisałem coś złego o tej firmie, ale zluzuj.

 

Nie korzystam z usług tej firmy, ale jako baczny obserwator mogę dostrzec, że mają wyraźny problem z promocją i na ten moment również ze stroną www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Nie no okej, tylko do mnie jakiś czas temu też dużo etykietek większość przyklejała. Bez względu na to z kim współpracuję nie fajnie jest czytać tego typu aluzje i zarzucanie że to źle tamto źle. Strona jest w rozsypce ale to kwestia czasu. Jakby się ktoś pytał to ja ogarniam witrynę dla MasterHost'a. Rezultaty pokażę jutro około godziny 15.

 

Jeśli ktoś ma wątpliwości to jeden z moich projektów: http://coolchelm.grand-host.pl/

 

theqkash nie mam pretensji o nic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

G-H nie umiem przyklejać "dobrych" etykietek komuś, kto wchodzi w tematy typu "mam problem z obciążeniem" i wyskakuje ze swoją ofertą, przecież to nie wymaga komentarza nawet...

 

A co do strony to nie wiem po co nowa, stara nie była taka zła ;-) NO ale to nie moja sprawa

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, jeśli ktokolwiek zmienia jakąkolwiek stronę, jakiejkolwiek firmy czy nie firmy to, ludzie, od tego są subdomeny do testów, jakieś zamknięte testy, a nie na PRODUKCYJNEJ stronie.

 

Widział ktoś kiedyś home, nazwa, czy nawet wht w rozsypce, bo ktoś coś dodawał czy edytował?

 

Zmiany są OK, ale na litość boską - niech się to dzieje bez udziału publiczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, jeśli ktokolwiek zmienia jakąkolwiek stronę, jakiejkolwiek firmy czy nie firmy to, ludzie, od tego są subdomeny do testów, jakieś zamknięte testy, a nie na PRODUKCYJNEJ stronie.

 

Widział ktoś kiedyś home, nazwa, czy nawet wht w rozsypce, bo ktoś coś dodawał czy edytował?

 

Zmiany są OK, ale na litość boską - niech się to dzieje bez udziału publiczności.

 

Strona jako wizytówka jest modyfikowana , natomiast panel klienta stoi na skrypcie WHMCS i działa w 100%

Cała wizytówka firmy dziś zostanie poprawiona i zainstalowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyc ofertę ale nie mogę wejsc w VPS Hosting .... klikam jak głupi i 0 :S - dodatkowo zle wyglada łączenie "polskiego" i "angielskiego" na jednej stronie ... lepiej flagi i którą wersje wybiera użytkownik...

 

 

PS. Strona powala... Wordpress? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×