Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, co sadzicie o tej firmie?

 

Osobiscie mam u nich serwer pod www -> medium za ktory place 10zl na miesiac i jestem bardzo zadowolony. BOK odpisuje w ciagu 15minut, gdzie na ovh czekalem pol dnia. Otrzymalem takze pomoc z podpieciem domeny. Serwer nie padl mi ani razu, ping tez sie ladnie trzyma.

 

 

 

 

 

pingte.png

 

Jakie sa wasze opinie na temat tej firmy?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Korzysta ktoś lub korzystał z usług tej firmy? Jeśli tak proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Korzysta ktoś lub korzystał z usług tej firmy? Jeśli tak proszę o opinie.

Serwer drugi miesiac mam, zniesli ograniczenie transferu. Jak narazie zadnych problemow. Bez problemu mozna poprosic o pomoc przez gg lub droga mailowa. Po uplywie terminu oplaty serwera pdg czeka 7dni, nie ma czegos takiego ze mija 30dni i serwer off jezeli nie zostal oplacony. Polecam, jakosc swietna i przedewszystkim tanio :)

Jezeli ktos by chcial wiecej informacji to prosze o PM :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo profesjonalny i tani hosting, posiadałem jakieś 6 hostingów u nich (każdy na jedną domenę), aktualnie posiadam dwa, kontakt bardzo dobry poprzez e-mail to jakieś 25 minut EWENTUALNIE godzina, poprzez GG 1-3 minuty, mili, wysłuchują.

Dodam, że wkrótce zamierzają wprowadzić usługi serwerów VPS i dedyków, tanich i dobrych jak ten hosting, poza tym dodać nowe, darmowe subdomeny, jest możliwa również płatność SMS, wystarczy się do nich zgłosić z prośbą o odblokowanie takiej płatności, zapewne niedługo będzie ona "upubliczniona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A serwery im działają wogole?

 

Blad polaczenia z baza danych

Too many connections

Nie spotkałem się z nie działaniem, ostatnio mieli sporą awarię kilkugodzinną, prąd nie dochodził czy coś, wszyscy dostali miesiąc gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam już 3 miesiące i codziennie mam ok 20/30 minutowe przerwy w działaniu serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

@R0bert zgadza się w ostatnim tygodniu miały miejsce kilkuminutowe awarie serwera s3. Problem został już definitywnie rozwiązany, powodem generującym problem z serwerem był wadliwy sprzęt udostępniony przez serwerownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tani to pewnie badziewny - tak pewnie większość uważa, ale naprawdę warto spróbować. Kontakt świetny; GG, e-mail, tel. (jeszcze brakuje Skype biggrin.png), nic tylko polecać i zachęcać do skorzystania z usług.

Dodam, że łatwo jest się dogadać (płatność SMS za hosting czy też dokupienie GB przestrzeni).

Pozdrawiam.

Edytowano przez Dominik Kołodziejczyk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

@R0bert zgadza się w ostatnim tygodniu miały miejsce kilkuminutowe awarie serwera s3. Problem został już definitywnie rozwiązany, powodem generującym problem z serwerem był wadliwy sprzęt udostępniony przez serwerownie.

 

Hmm dziwne ;)

Kilka dni temu pytałem sie pana z pdg na gg czy problem jest rozwiązany odpisał mi ze tak.

Tylko że te przerwy są do dziś obecnie teraz moja strona nie działa ;)

Wydaje mi sie że wcale nic nie jest naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne wink.png

Kilka dni temu pytałem sie pana z pdg na gg czy problem jest rozwiązany odpisał mi ze tak.

Tylko że te przerwy są do dziś obecnie teraz moja strona nie działa wink.png

Wydaje mi sie że wcale nic nie jest naprawione.

Mi się wydaję, że jest. Od czasu naprawy strona chodzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się sam nad tym serwerem i przeczytałem opinie, ale potem pojawiła się pewna myśl. A mianowicie: jak to jest, że wszystkie pozytywne opinie na temat tego serwera pochodzą od użytkowników posiadających 1-2 posty na forum (i to te 2 posty wszystkie w tym temacie). laugh.png

 

Czekam na resztę opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się sam nad tym serwerem i przeczytałem opinie, ale potem pojawiła się pewna myśl. A mianowicie: jak to jest, że wszystkie pozytywne opinie na temat tego serwera pochodzą od użytkowników posiadających 1-2 posty na forum (i to te 2 posty wszystkie w tym temacie). laugh.png

 

Czekam na resztę opinii.

Założyłem, gdyż chciałem się wypowiedzieć, zacząć wypowiadać tutaj. reeling to moje drugie konto, które czeka na usunięcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w porządku. smile.png

Cóż, w każdym razie ja nadal czekam na więcej opinii, bo hosting wydaje się być ciekawy, a przy tym atrakcyjny cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xanxan,

 

Zapraszamy do własnego przetestowania naszej oferty :) Udostępniamy 14 dniowy okres testowy, wystarczy złożyć zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Więc tak chciałem dziś przetestować serwer i podczas zamawiania dowolnego pakietu pojawiał mi się taki komunikat KLIK.

Próbowałem kilka razy i nadal to samo więc zrezygnowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mike Mouse

 

System rejestracji zamówień przez stronę działa poprawnie. Prosimy sprawdzić ponownie. Po poprawnym wypełnieniu formularza wyświetli się komunikat z podsumowaniem oraz formami płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten hosting, miła administracja pomaga na gg. Wszystko ładnie i szybko :)

 

i założyłeś tutaj konto, tylko po to żeby napisać im pozytywną opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

i założyłeś tutaj konto, tylko po to żeby napisać im pozytywną opinię?

To już nie można pisać pozytywnych opinii o firmach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widocznie nie można, i tak prędzej czy później musiał bym sobie tu konto założyć. A hosting dobry jak i pomoc. Także wiesz...

 

Korzystałeś z ich usług? Nie - To nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie można pisać pozytywnych opinii o firmach?

 

Można, ale powiedz mi jak to jest. Pojawia się na forum wątek o firmie o której mało kto słyszał, za chwilę pojawiają się posty z super opiniami od użytkowników którzy właśnie założyli konto, a za kolejne pare chwil nagle pojawia się na forum również owa firma, również z jednym postem. I takich przypadków było w ostatnim tygodniu przynajmniej 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Causen, nie rozumiemy w czym problem. Oferujemy usługi hostingowe od 2008 roku, nieustannie powiększamy naszą bazę klientów. Naturalnym zjawiskiem jest wyrażanie publicznych opinii przez użytkowników na temat naszej oferty. Właśnie z tego powodu jesteśmy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kepdi - a obok faktu że strona nie odpowiada przechodzisz obojętnie?

Nawet najlepsza pomoc techniczna nie złagodzi bólu gdy twója strona nie działa przez godzinę czy dwie dziennie.

I tak codziennie, w najlepszym razie raz na dwa dni.

Rozumiem, ceny są niskie, ale taka usługa nie jest warta nawet tyle.

Mam dwie strony, które łącznie, miesięcznie odwiedza ~3500 unikalnych osób, strony działają prawidłowo, wczytują się szybko przy zajętym miejscu 236,6 MB i transferze 12 GB i nie widuję błędów typu strona nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam od kilku miesięcy tam hosting i nie mam prawa narzekać. Support jest bardzo uczynny i profesjonalny co się rzadko zdarza w duecie. Poza tym szybko odpowiadają na tickety i nie wiem, ale chyba przy najdroższych ofertach możliwe przenosiny w cenie co skraca problemy z transferem danych na własną rękę. Firma zarejestrowana w USA, więc podatek VAT odpada i ceny są ciut przystępniejsze w porównaniu do np. też dobrym UnixStorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×