Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ToFFiK

Najtańsze VPSy na świecie

Polecane posty

Szukam najtańszych VPSów, lokalizacja to ziemia, nie chcę żadnych miedzy galaktycznych ; )

Na VPSie największe wymaganie to odpalenie GNOME, więc wymagania minimalne, nie chcę więcej niż do przeglądania z niego stron WWW, więc lokalizacja, procek, RAM, transfer obojętne, łącze może być nawet 1mbp/s bo i tak nie wykorzystam więcej

I żeby była możliwość płacenia paypalem jeśli będzie w innej walucie niż zł

Edytowano przez ToFFiK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak LOWENDBOX.COM? Jeśli szukasz czegoś z niskiej półki, to tylko tam. Przy okazji oferta częśto są rabaty dla użytkowników tej strony i od razu masz recenzje.

 

W sumie to najtaniej mają chyba w Spacerich, ale przymulenia ich serwerów potrafią dobić.

 

BTW, po co Ci gnome? Nie lepiej coś lżejszego, np. xfce? Pójdzie sprawniej na tanim VPSie.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem, dlatego napisałem na tym forum :)

 

Moze być inny interfejs, choć ja zawsze używałem tego wyżej wymienionego

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs graficzny na serwerach jest dla ludzi poważnie ograniczonych umysłowo (bez obrazy ale właśnie tak to wygląda). Jeśli już MUSISZ używać aplikacji wymagającej GUI zrób to tunelując iksy (poczytaj man ssh, znajdziesz tam info o parametrze -X).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs graficzny na serwerach jest dla ludzi poważnie ograniczonych umysłowo (bez obrazy ale właśnie tak to wygląda). Jeśli już MUSISZ używać aplikacji wymagającej GUI zrób to tunelując iksy (poczytaj man ssh, znajdziesz tam info o parametrze -X).

 

Nie przyszło Ci do głowy, że może chce sobie zrobić z tego zdalny system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interfejs graficzny na serwerach jest dla ludzi poważnie ograniczonych umysłowo

To po co wszyscy oferują jakieś cPanele, Directadminy, Pleski i inne dziwadła, skoro wszystko mogli by ręcznie z shella klepać? Druga rzecz - po co system finansowo-księgowy, skoro równie dobrze można otworzyć dibimonitor i klepać tekstowo zapytania do bazy? Trzecia - po co wszelakiego rodzaju CMSy, skoro równie dobrze można edytować ręcznie pliki?

 

Lud jest po prostu wygodny i wyklikanie w panelu/gui będzie w większości szybsze, wygodniejsze a przez to w dzisiejszych czasach TAŃSZE w ogólnym utrzymaniu :) Co wcale nie oznacza, że w razie potrzeby czegoś nie można zrobić tekstowo (ale tu i Windows przecież też udostępnia znakomitego PowerShella) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×