Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] HostingHouse.pl

Polecane posty

Widzę, że opinie mają dobre, ale nie ma nic świeżego. Korzystal ktoś z ich usług jakoś teraz? Zależy mi na tym, żeby nie zaliczyć wpadki, a wiadomo, czasem wraz z upływem czasu jakość świadczonych usług się istotnie pogarsza.

 

Tak jak kolega wyzej, bampuje temat w gore poniewaz potrzeboje dobry, stabilny i w miare szybki hosting na mojego bloga. Jakies opinie z tego roku ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć, że hostinghouse.pl blokuje plik wp-cron.php przez co nie działa na pewno wtyczka BackWPup.

Reszta bez zarzutu.

Szybkość dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć, że hostinghouse.pl blokuje plik wp-cron.php przez co nie działa na pewno wtyczka BackWPup.

Reszta bez zarzutu.

Szybkość dobra.

 

Rozwiń myśl ? Jak blokuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HH używa DirectAdmina, a CRON jest niedostępny :)

Jeśli chodzi o wp-cron.php, to nie mogę się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie u niech jest ja mam tam stronkę i powiem wam że szału nie ma, pomoc techniczna taka sobie czekałem 2 dni na odpowiedź ale przynajmniej rozwiązali mój problem. Tak że daje 5/10 jak dla nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bica100 czy podałbyś mi na PW id zgłoszenia? Nikt u nas raczej nie czeka na odpowiedź dłużej niż kilka godzin (nawet w niedzielę i święta), więc chciałbym wyjaśnić z czego wynikało aż tak duże opóźnienie w odpowiedzi.

 

Tu jeszcze dla potwierdzenia statystyki z czerwca (nie ma żadnego ticketa, który czekałby ponad 16h).

 

czas.png

Edytowano przez HostingHouse (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja Prestashop 1.7 graniczy z cudem - maksymalny czas wykonania akcji 60 sekund.

Odpowiedź jaką dostałem z pomocy jak rozwiązać ten problem to:
"Presta wymaga ogromnych zasobów w trakcie instalacji i zdarza się, że nie zdąży się wykonać w ciągu 60 sekund. W takim wypadku najlepiej ponowić instalację, czasem udaje się to za którymś razem."

Żadna mi to nowość co do wymagań ale żeby się nie dało przez 2h ponawiając w kółko? ehh
Zapewne z tamtą ucieknę bo przez 2h nie udało się zainstalować... "za którymś razem"...
Także na sklep się ten hosting nie nadaje.

Edytowano przez psdes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×