Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] HostingHouse.pl

Polecane posty

Wygląda solidnie i jest na tyle tanio, że można spróbować.

Konto, które sobie właśnie założyłem umieszczone jest na serwerze Kimsufi.

Edytowano przez Godzio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z ich usług od ok pół roku. W tym czasie nie zauważyłem żadnej przerwy w działaniu serwerów choć korzystam z nich dość intensywnie :D Fajnie że maszyny mają w Polsce, jednak różnica w działaniu w porównaniu z niemieckim hetznerem przynajmniej w moim przypadku jest bardzo widoczna. Za 15 złociszy można mieć naprawdę fajny serwerek, a teraz jeszcze niedawno dodali zniżkę na multikod do katalogów, czyli za 50 złociszy dostałem wpis do 131 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Er! - Nowy użytkownik "1 postów" .... hmm unsure.png

mało opinii to sugeruje że jest dobrze??

Z reguły ludzie jak już piszą to piszą źle, a jak nie piszą wcale to znaczy, że nie ma zgrzytów.

a tak poważnie zastanawiam się nad tą firmą i chciałem was poprosić o aktualne opinie, jak ze stabilnością pomocą techniczną, awariami szybkością itp. pomijając opinie jednopostowców....

Edytowano przez Nemon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

1. Mam chrome 16.0.912.63 m. Useragent i strona www chrome podaje, że jest Chrome 16. Co zrobić?

2. Nie każdy właściciel firmy całymi dniami grzebie w panelu szukając ludzi którzy mają fałszywe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam najmniejszy serwer już przeszło 6 miesięcy i do tej pory nie miałem z nim żadnego problemu. Nawet szybkie odpowiedzi na mojej zapytania. Ale ostatnio chciałem zainstalować sobie Joomla 3.0 i pojawił się komunikat "Your host needs to use PHP 5.3.1 or higher to run this version of Joomla!".

Napisałem w tej sprawie ale niestety dostałem smutną wiadomość, że nie ma możliwości aktualizacji PHP do nowszej wersji :(

Niestety jak tylko skończy się okres płatności za serwer będę musiał zrezygnować z dalszego prowadzenia serwera gdyż jest trochę stara wersja PHP i nie ma możliwości aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z aktualizacją PHP celowo się wstrzymujemy, bo z moich obserwacji wynika, że zbyt wiele ludzi korzysta jeszcze z niekompatybilnych z wersją 5.3 skryptów (głównie chodzi tu o funkcję eregi). Natomiast wszystkie nowe konta są już uruchamiane na serwerze z PHP 5.3 i na życzenie przenosimy konto na ten właśnie serwer (wystarczy zatem napisać do BOK prośbę o przeniesienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli konto będzie przeniesione na nowy serwer z nowszym PHP to wszystko zostanie zachowane? Bo aktualnie działa strona oparta o MySQL i ważne aby nic się nie zmieniło. I wszystkie pliki i dane zostały bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konta na kilku serwisach hostingowych, także na HostingHouse - powiem tylko tyle, że jest to dobra oferta dla początkujących. Jak za tą cenę, to up-time jest niezły, tak samo jak i prędkość. Szkoda tylko, że HostingHouse nie posiada dobrej oferty dla bardziej wymagających klientów, ale... jak dla początkujących jest okay. Podoba mi się tutaj także to, ze oprogramowanie jest aktualizowane, no i szybka instalacja CMS-a z panelu jest niezłym rozwiązaniem. Gdyby można byłu tutaj w kilka sekund instalować Wordpressa/Joomlę z panelu klienta, wtedy byłoby bosko.

Edytowano przez Damian72a (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich hosting dość sporo czasu.

Jednak jest coraz gorzej. Teraz święto jest gdy chociaż raz w dniu nie wywali Internal Server Error.

Muszę chyba się rozejrzeć coś z lepszym uptime.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden z naszych serwerów nie jest obciążony nawet w 50%.

W przypadku występowania problemów, zapraszam do kontaktu z BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez odczuwam problemy z tym hostingiem. Raz sie strona zaladuje, raz wyrzuci internal server error, a raz sie wcale nie zaladuje. Nie polecam, mam u nich hosting od ponad pol roku i nie ma miesiaca, abym nie mial z nimi problemu. Piszac do boku to oczywiscie odpowiadaja, ze z ich strony wszystko dobrze i niczego nie zauwazyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto u nich od kilku miesięcy, nie mal codziennie wywala serwer, ja już muszę myśleć o zmianie serwera - bo dla sklepu internetowego takie losowe działanie serwera jest niedopuszczalne, nie mówiąc już o SEO..

 

+dla początkujących jest ok

+szybki BOK

+obsługuje preste,joomle, wordpressa itd.

 

-wywala prawie codziennie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo osób zaczeli przyjmować. Też to zauważyłem, że serwer działa gorzej niż na początku.

 

 

Muszę napisać sprostowanie, bo akurat wtedy było zbyt mocno obciążone konto - migracja danych, bo mieli awarję dysku. Także, póki co polecam.

Edytowano przez arve_lek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto około 1 miesiąc temu, pakiet złoty.

 

Serwer znajduje się w sprintdatacenter.pl , mogę szczerze polecić, chodziło mi właśnie o Directadmin. Na chwile obecną nie zauważyłem braku stabilności oraz przerw.

 

Mogę polecić każdemu użytkownikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Ja mam najmniejszy pakiet na małe forum i mam w ovh kimsufi.... Chyba że wyższe pakiety przerzucają do SDC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

traceroute highcloud.pl - Możliwe bardzo, że najwyższy pakiet jest pakowany do SDC

 

Dziwne... Ja mam najmniejszy pakiet na małe forum i mam w ovh kimsufi.... Chyba że wyższe pakiety przerzucają do SDC...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że opinie mają dobre, ale nie ma nic świeżego. Korzystal ktoś z ich usług jakoś teraz? Zależy mi na tym, żeby nie zaliczyć wpadki, a wiadomo, czasem wraz z upływem czasu jakość świadczonych usług się istotnie pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy czasu na nabijanie opinii, a jednocześnie nie odsyłamy tutaj specjalnie klientów - kto chce, to napisze o nas źle lub dobrze :)

Ostatnio jedna z klientek napisała wpis na swoim blogu - można spróbować znaleźć w Google.

Betka, zapraszam do skorzystania z 7 dni testów, może to rozwieje wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam tam stronę od 3 lat. Z roku na rok przechodziłem na wyższy pakiet. Nie miałem nigdy problemów, szybki i sprawny support. Czasami zauważam, że w nocy strona moja jak i cały hostinghouse nie działa, ale trwa to kilka minut i zdarza się bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×