Skocz do zawartości

Historia edycji

psdes

psdes

Instalacja Prestashop 1.7 graniczy z cudem - maksymalny czas wykonania akcji 60 sekund.

Odpowiedź jaką dostałem z pomocy jak rozwiązać ten problem to:
"Presta wymaga ogromnych zasobów w trakcie instalacji i zdarza się, że nie zdąży się wykonać w ciągu 60 sekund. W takim wypadku najlepiej ponowić instalację, czasem udaje się to za którymś razem."

Żadna mi to nowość co do wymagań ale żeby się nie dało przez 2h ponawiając w kółko? ehh
Zapewne z tamtą ucieknę bo przez 2h nie udało się zainstalować... "za którymś razem"...
Także na sklep się ten hosting nie nadaje.

psdes

psdes

Instalacja Prestashop 1.7 graniczy z cudem - maksymalny czas wykonania akcji 60 sekund.

Odpowiedź jaką dostałem z pomocy jak rozwiązać ten problem to:
"Presta wymaga ogromnych zasobów w trakcie instalacji i zdarza się, że nie zdąży się wykonać w ciągu 60 sekund. W takim wypadku najlepiej ponowić instalację, czasem udaje się to za którymś razem."

Bez komentarza i zapewne z tamtą ucieknę bo przez 2h nie udało się zainstalować... "za którymś razem"...
Także na sklep się ten hosting nie nadaje.

Kupiłem aby mieć jako developerski na strony, sklepy, niestety...

psdes

psdes

Instalacja Prestashop 1.7 graniczy z cudem - maksymalny czas wykonania akcji 60 sekund.

Odpowiedź jaką dostałem z pomocy jak rozwiązać ten problem to:
"Presta wymaga ogromnych zasobów w trakcie instalacji i zdarza się, że nie zdąży się wykonać w ciągu 60 sekund. W takim wypadku najlepiej ponowić instalację, czasem udaje się to za którymś razem."

Bez komentarza i zapewne z tamtą ucieknę bo przez 2h nie udało się zainstalować... "za którymś razem"...
Także na sklep się ten hosting nie nadaje.

×