Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej,

 

ma ktoś jakieś doświadczenia VPSami z tej firmy?

 

Cześć,

 

Koszystam od ponad 2 miesięcy. Ogólnie ok, nie przypominam sobie, żeby były jakieś awarie. Raz tylko zdarzył się kwas - zapłaciłem z góry za pół roku, a po miesiącu zablokowali mi VPSa z powodu braku płatności. Za to w zamian zaoferowali miesiąc dłużej za free. Wielkim minusem jest to, że nie dostałem żadnego maila z informacją o tym, ze mam zablokowany serwer. Dopiero sam musiałem dopytywać o przyczyny.

Edytowano przez drunk_dj (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

trzeba mieć na uwadze, że to kolejny studencki inkubator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć na uwadze, że to kolejny studencki inkubator.

 

I co w związku z tym??

Działalnośc legalna tak jak każdej innej firmy na tym forum więc nie rozumiem co to ma za znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

I co w związku z tym??

Działalnośc legalna tak jak każdej innej firmy na tym forum więc nie rozumiem co to ma za znaczenie.

Oczywiście, że legalna. Osobiście mam po prostu niemiłe doświadczenia. Ci ludzie tam zakładają te swoje "piony", a potem gdzieś znikają, zupełnie nie czują odpowiedzialności, gdzieś to się tam rozmywa. Generalizuje ale trafiło mi się kilku takich i już jestem negatywnie nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mały OT, dla przykładu ontersi.pl też byli z AIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działalnośc legalna tak jak każdej innej firmy na tym forum więc nie rozumiem co to ma za znaczenie.

Jak to zweryfikowałeś, że legalna?

Była tu swego czasu sytuacja, że niejaki "pion" AIP zapadł się pod ziemię, a fundacja AIP twierdziła, że jej dane zostały wykorzystane bezprawnie i żadnej umowy z takim delikwentem nie posiadała...

 

Z resztą, o czym my tu mówimy. Tam są podane jakiekolwiek dane, poza (być może przeklejonymi skądś tam) NIPem i REGONem fundacji AIP?

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kafi, nie można zakładać, że każdy od razu coś kręci. Jeśli nie wierzysz w autentyczność ich działalności, to zawsze możesz napisać do nich z prośbą o podanie danych inkubatora i zadzwonić do AIP by je potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o SimpleVPS.pl to mogę poświadczyć, że hosting jest jak najbardziej legalny, bo znam właściciela

tej marki, a i kogoś z AIP przy okazji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś korzysta prosiłbym o opinię usług. Oferta nawet interesująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×