Skocz do zawartości
Miłosz

[Opinie] webtropia.de/webtropia.com

Polecane posty

Wystarczyło przeczytać komunikat.

 

Nie możesz wykonać instalacji innego systemu, bo obecnie trwa instalacja. (U nich instalacja potrafi trwać nawet po 5 godzin)

Jak się skończy to będziesz mógł przeinstalować na inny i czekać kolejne 5 godzin. ;- ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło przeczytać komunikat.

 

Nie możesz wykonać instalacji innego systemu, bo obecnie trwa instalacja. (U nich instalacja potrafi trwać nawet po 5 godzin)

Jak się skończy to będziesz mógł przeinstalować na inny i czekać kolejne 5 godzin. ;- ))

 

Malu czekam już od 15 i nic :blink: kontaktowałem się i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malu czekam już od 15 i nic :blink: kontaktowałem się i cisza

 

Spokojnie jak na wojnie. ; )

Kiedyś to się musi skończyć, tym bardziej, że już się z nimi kontaktowałeś.

 

Niestety tak to bywa z budżetówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jak na wojnie. ; )

Kiedyś to się musi skończyć, tym bardziej, że już się z nimi kontaktowałeś.

 

Niestety tak to bywa z budżetówkami.

 

Wydawać się może ze oni ręcznie instalacje przeprowadzają co pokazuje komunikat

 

If you want to change your operating system between Microsoft Windows and a Linux distribution (or vice versa), please contact the support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chciałbym się dowiedzieć jak teraz jest z tą firmą. Zainteresowali mnie ofertą bardzo zbliżoną do Hetznera, za to bez opłaty instalacyjnej. Jeszcze można dokupić 1 Gb/s z 10 TB transferu za 10 Euro. To wygląda ciekawie.

 

Więc jak u nich z uptimem, supportem i jakością? Jakieś ukryte koszty? (O tym że jak się zamawia na 1 miesiąc, to trzeba dopłacic 10 Euro/mies wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni mają opcję FlatRate o ile wiem ... więc nie ma limitu transferu. Gdzie znalazłeś to info o rurce 1 Gbps i transferze 10 TB ?

 

Generalnie kolega miał serwer pod streaming z tym łączem 1 Gbps bez limitu i jak zużywał średnio 500-600 Mbps to mu podziękowali za współpracę po 2 miesiącach. Nie wiem czy tak mają czy to był pojedynczy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fair-Flat do dokupienia: http://www.webtropia.com/en/root-server/extensions.html . Ogolnie tej rurki nie zamiezam uzywac za czesto. Gdyz moj serwer robi ruch ok. 20 - 40Mb/s, lecz czasami idzie na mnie prosty ddos (kilka - kilkanascie maszyn), i ten 1 Gb/s bylby zabezpieczeniem, bo rurke 100 Mb/s zapchaja, a 1 Gb/s taki amatorski atak nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wykupiłem sobie serwer dedykowany u nich z oferty Economy, dyski mają z 5-6 lat przechodzone (na szczęście jest RAID), transfery i ping w porównaniu z HostEurope czy OVH dość kiepskie.

 

Przykładowo (down):

GTS - 2,5-3,5 MB/s

ATMAN - 5-6MB/s

ARTNET - 10MB/s

 

Przy rurce 1000Mbits

 

Mimo wszystko na zwykłe strony www i pocztę styknie.

 

Miałem pewne problemy przy płatności (niby dostępna płatność przez przelewy24, jednak realizowane przez niemieckiego pośrednika), jednak serwer zamówiony w Sobotę wieczór, w Niedziele rano był już aktywny.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×