Skocz do zawartości
Donat

Poszukuję hostingu pod joomle [wirtualny]

Polecane posty

Poszukuję hostingu pod joomlę 10-20gb/100-200gb-do b/o transferu mc,

b/o dla domen, subdomen, baz, poczty,ftp

lokalizacja serwerów najlepiej w Europie ping do 50ms.

Chcę zaznaczyć żeby nie był to żaden unixowy złom (bo później są różne problemy typu chmod).

cena do 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przygodach z Wujkiem Samem odświeżam temat:

Poszukuję hostingu pod joomlę poj.10-20gb oraz transfer 100-200gb - do b/o transferu mc,

b/o dla domen, subdomen, baz, poczty,ftp

lokalizacja serwerów najlepiej w Europie ping do 50ms.

Chcę zaznaczyć żeby nie był to żaden unixowy złom (bo później są różne problemy typu chmod).

cena do 100zł

oczywiście mogą być oferty promo na priva :D

Edytowano przez Donat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100zł rocznie, czy miesięcznie?

 

Raczej w tej cenie nie spodziewałbym się cudów mając takie wymagania, jeśli chcesz postawić faktycznie na jakość zajrzyj do CastPola(link w podpisie), bazy SQL są stawiane na dyskach SSD, a w przypadku kont firmowych dostaniesz obsługę memcache

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak z ciekawości - jakie obciążenie generuje Joomla przy takiej zajętości dysku i wykorzystywanym transferze?

Moim zdaniem cena 100 zł rocznie jest w takim przypadku nieosiągalna. Chyba, że to rzeczywiście 100 zł miesięcznie.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zaznaczyć żeby nie był to żaden unixowy złom (bo później są różne problemy typu chmod).

cena do 100zł

 

Mam nadzieję, że myślisz o miesięcznej cenie.

Jak lubisz ryzyko to sprawdź jeszcze na Allegro, jest tam wiele promocji w dziale z hostingiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie rozsądna propozycja to vihost.pl lite2 lub uphost.pl host3-5 możecie coś porównywalnego podsunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie są "rozsądne propozycje", biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze wymagania.Same firmy ok, nic do nich nie mam. Raz jeszcze się pytam - jakie obciążenie procesora generuje Joomla w Twoim przypadku? Transfer i powierzchnia dyskowa to nie są jedyne parametry ograniczające oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najpierw sprawdź, bo potem będziesz narzekał na firmę hostingowa.

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

 

 

Obecnie korzystam z cpanelu - gdzie mogę sprawdzić aktualne obciążenie jakie generuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najlepiej napisać do usługodawcy :) Przy okazji należy zapytać się na jakim sprzęcie uruchomione jest konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@regdos: użytkownik Donat zakładając ten temat zgodził się na otrzymywanie ofert od firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v. - przeczytaj regulamin i zobacz co jest wymagane przy składaniu oferty przez firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zaznaczyć żeby nie był to żaden unixowy złom (bo później są różne problemy typu chmod).

 

;) No to szukaj hostingu na windows, nie będzie złom wtedy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienie z serwerem opartym o unixa i tam Joomla szaleje ma problemy z uprawnieniami, dlatego nie chce unixa co nie wyklucza linuxa. Teraz obecnie u Wujka Sama mam serwer oparty o linuxa. Ale może kwestia leży w umiejętnościach administratora serwera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienie z serwerem opartym o unixa i tam Joomla szaleje ma problemy z uprawnieniami, dlatego nie chce unixa co nie wyklucza linuxa. Teraz obecnie u Wujka Sama mam serwer oparty o linuxa. Ale może kwestia leży w umiejętnościach administratora serwera???

A na jakim to unixie miałeś hosting ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

szukam auta ale tylko w automacie, nie w tym złomie manualu bo jak zmieniam biegi to mi rwie.

 

nie no sorry, cały świat ma dżomle hostowaną na uniksach i żyje, a tu sie trafił taki, któremu chmody przeszkadzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie powiem jaki to był unix bo po długich i ciężkich rozmowach rozstałem się z dostawcą. Najlepszy był komunikat:

W dniach od 01 Lipca do 10 Sierpnia 2011 biuro obsługi ********* nie

pracuje w związku z zaplanowanym okresem urlopowym.

W związku z powyższym czas odpowiedzi na każdą wiadomość będzie

wydłużony i może wynieść do 7 dni roboczych od momentu otrzymania

wiadomości.

Jeżeli Państwa sprawa jest pilna i wymaga natychmiastowej interwencji

administratora (poważna awaria) - Prosimy o kontakt: tech@******.pl

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

A faktycznie odpowiadali dopiero po 15 sierpnia :)

Edytowano przez Donat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiń narzędzia za to, że majster do dupy. To tak jakbyś powiedział, że młotek to kijowe narzędzie, bo ci stolarz krzywo gwóźdź wbił.

A w ogóle to nieczęsto się spotyka Unixy na serwerach hostingowych, Linux, BSD i owszem, ale Unixy widziałem tylko w 3 czy 4 firmach. I podaj nazwę firmy, która ma takie podejście, niech ludzie wiedzą czego unikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Donat: system nie ma tu nic do rzeczy. Nie chcesz po prostu serwera z czystym mod_php, gdzie Joomla zapisuje sobie pliki z uprawnieniami Apache'a i trzeba ustawiać plikom chmody do zapisu dla świata (777).

 

A Mod_php mimo, że stosowane już bardzo rzadko to spotkasz na dowolnym systemie (nawet jest wersja pod Windows), jak źle trafisz ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×